Hipologia

Pełna wersja: Konie..nasze konie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no to moja Lunka byłaby przy nim "taka mała"...haha 153 cm. Ale pewnie szczęśliwa!

Ja też wsiadam z podwyższenia, mimo, ze konik mały...ale wygodniej i dla mnie i dla niej.
Pan Cantos
[Obrazek: c2xl2.jpg]
[Obrazek: IMG_2150.jpg]
razem
[Obrazek: IMG_3777.jpg]
Pan Seret
[Obrazek: DSC_0181.jpg]
[Obrazek: s15.jpg]
Naprawdę bardzo ładne konie Smile

I jaka kobieca derka Big Grin

A co za skomplikowany nachrapnik na ostatnim zdjęciu?
kobieca? to chłopiecTongue dziecko ale chłpiec :twisted:
nachrapnik to dually halter montiego robertsa.

ps. dziekuje za komplement :wink:
też wstawię coś od siebie Smile
ahh to kochane konisko Big Grin
El Djazair oo
wybieg Smile
[Obrazek: mojekochanieeldjazairjpwl7.jpg]
trening na krossie
[Obrazek: pic00017gm5.jpg]
trening 2
[Obrazek: pic00023kh8.jpg]
amu amu Big Grin (już mu nie widać żeberek Smile )
[Obrazek: dscn3835eu2.jpg]
taak, nawet na spacerku i uwiązie trzeba się wytarzać! (ale jak tu nie pozwolić :roll: )
[Obrazek: fotka0002ce6.jpg]
mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam. Confusedhock:
Pozdrawiam Smile
wow, kuhailanek pełnym pyskiem :-)
i jaki waleczny na crossie Confusedhock:
Gaga napisał(a):i jaki waleczny na crossie Confusedhock:
naprawde świetne konisko, skakałam na nim najwięcej 125cm, na krossie nie boi się prawie niczego, wyłamuje tylko wtedy kiedy ja popełnię błąd ( :oops: ) a tak to widać, że nawet krossówki sprawiają mu przyjemność Big Grin naprawdę świetny arabek Smile
Znalazłam stare i nowsze zdjęcia koni i szczerze baba się zmieniła mocno :-) czyli mam sieczym pochwalić ;-)
2003/2004
[Obrazek: Kataira2003_2004.jpg]
2006
[Obrazek: wpe322nejkrasie.jpg]
2007 (innego ujęcia nie mam :-( )
[Obrazek: pozujemy.jpg]

Widać też jaką robotę zrobił kowal , bo kobyła po kupnie "siedziała na piętkach" :-)
El Djazairek...kurde czemuż te araby maja takie trudne imiona!

Mogłabyś napisać jaki charakter ma ten arabek i jakich ma przodków..?
Praktycznie wszystkie araby można znaleźć na stronie janowskiej. Rewelacyjna baza danych :-) :
Rodowód El-Djazairka
no tak, faktycznie...
i zerknęłam,
Z Mironem mało wspólnego.
Ale mój ma bardziej chyba impulsywnych przodków...kiedyż przestanę doszukiwać się w nim ewent. zagrożeń dla mnie...ech!

Tylko dlaczego nie zmieniają błędów w rodowodzie mego konia...chlip. Juz o tym gadałam na Służewcu...No chyba, że jak jeden z "arabistów" powiedział "dla mnie to kasztan. To nic , ze grzywa i ogon czarne..."
Gaga, widzę, że na początku nie stosowałaś czarnej pasty nabłyszczającej :wink: :lol: Zmiana jest niesamowita Smile tylko pogratulować Big Grin
Dzięki. Pastę odkryłam po kilku miesiącach (żywienia ;-))
Sama jestem mile zaskoczona konią - dziś przeszukiwałam stare płyty z danymi i natknęłam się na stare zdjęcia... porównałam z nowszymi i szok - autentycznie Tongue
a jak sądzisz Gaga dlaczego konik tak błyszczy? Dodajesz coś do pożywienia czy ustawiasz odpowiednio w słońcu? Big Grin
Na drugim zdjęciu jest spocona po treningu (widać na zadzie próby wycierania nawet ;-)) . do tego oczywiście odpowiednie światło - ale ustawia się sama ;-) no i genetyczne skłonności do świecenia i maść i rodzaj sierści - też mają wpływ
Ale żywienie też nie przechodzi "bez echa" ;-)