Hipologia

Pełna wersja: Konie..nasze konie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Roxy fajnie sie baba prezentuje, nabrała trochę masy czy mi się wydaje?
rzepka takie tło do zdjęć jak to ze spaceru jest po prostu bezcenne Wink
To jeszcze my z przed dwóch miesięcy. Obecnie brak czasu na sesje :oops:

[Obrazek: img6512b.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Młoda urosła sporo tu taki młody szczyluch jeszcze Big Grin
Do mnie zawsze można przyjechać :mrgreen:
Eska -śliczna buzia koni :lol: Ja marzyłam, że urodzi mi się kara klaczka z łysinką i 4 skarpetami -a urodził sie kary ogierek z gwiazdką i 2 skarpetami. Prawie udało się :evil: :mrgreen:
My mamy dwie skarpetki na tyłach ale jest chrapka Big Grin no i kara to jeszcze młoda w całości. Zdjęcie też z przed około 2 miesięcy

[Obrazek: beztytuudvjp.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Jestem na forum nowa, ale również chciałabym pokazać Wam moje konie:
Tu jest Miś podczas dzisiejszego pobytu na wybiegu
[Obrazek: 014__JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: 016_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: 033___JPG_300x300_q85.jpg]
A tutaj Arko
[Obrazek: 013_2_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: 064_JPG_300x300_q85.jpg] [Obrazek: konie_025_JPG_300x300_q85.jpg]
Siwy przepiękny...Smile Jestem chora na siwe..gdyby to sie jeszcze nie brudziło tak szybko...
Ola Wewiórska napisał(a):Roxy fajnie sie baba prezentuje, nabrała trochę masy czy mi się wydaje?
w końcu zaczęła wyglądać jak koń, a nie jakiś wypłosz.. Tongue dla małego porównania..
[Obrazek: 105651026.jpg]

[Obrazek: 105543566.jpg]

rzepka, jak patrzę na pierwsze zdjęcie to...ahh... zazdroszczę ! :roll:
Roxy
Przepiękna jest Twoja klaczunia.
Jeśli ktoś choruje na siwki to jest na stronie Centaurusa do adopcji siwa arabka...
Roxy -a czemu było tak nieciekawie z wyglądem na pierwszych fotkach?
Zapraszamy, zapraszamy...
Nasze tereny są dość trudne -pogalopować to raczej nie ma gdzie :lol: Często spacer "konny" wygląda tak:

[Obrazek: dziunia.jpg]
Rany jak pięknie!!!
rzepka napisał(a):Roxy -a czemu było tak nieciekawie z wyglądem na pierwszych fotkach?
poza tym, że młodziutka i strasznie nieproporcjonalna to...pensjonat.. :roll:

eh przepięknie tam macie..!! zachwycam się, zachwycam... :mrgreen:
Wow ale metamorfoza Big Grin przypomnij mi ile młoda ma?
3,5 Smile
Bardzo ładnie się prezentuje Twoje dziecię Big Grin My, zęby mieć tyle lat musimy jeszcze trochę poczekać Tongue