Hipologia

Pełna wersja: Konie..nasze konie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wow ale sniegu!!
Nasze nie linieją póki co...
A mój właśnie linieje na potęgę.
I tak siś zastanawiam czy postanowił wymienić futro na jeszcze dłuższe czy już zmienia na krótsze.
jakbym siebie widziala w tej zaspie....
a mój konio jeszcze nie umie rzucia... jednak...młody często w stępie ,kłusie a nawet czasem w galopie wyciąga szyjkę az do śniegu i potrafi tak biec zagarniając śnieg dolną wargą albo po prostu trzymając noś w śniegu Tongue nie wiem czy nie fajnie by bło wykorzystac takie zachowanie do nauczenia go opuszczania szyji ? jak myślicie? kliker?
No no, zaspa pokaźna :!: a Romulus to pies tropiący. Super :!: :!: :!:
koniska zdecydowanie mają taką samą frajde z zabaw w śniegu jak i my Smile Zenek cały łeb w te zaspy wsadzał a Romek podczas rozluźniania łapał śnieg w pyszczek. A tą sierśc to wszystkie zmieniają.. wiec albo bedzie niedługo wiosna.. albo zmieniają na jeszcze dłuższą i zima nas nie opusci Tongue osobiscie wole, aby pierwsze podejrzenie sie sprawdziło jak najszybciej :lol:
A u nas dalej nie zrzucają sierści. Tak samo jak i pies i koty. Więc zobaczymy Wink
Moje łobuzy rozrabiają, bez względu na mróz.
Jeszcze nie linieją. Cry
odswiezamy troche siebie

troche coby sie cieplej zrobilo :lol:
[Obrazek: lexzlata.jpg]
[Obrazek: img1638g.jpg]

i wracamy do zimy

huuurrra snieg Big Grin
[Obrazek: Schowek02.jpg]
[Obrazek: Schowek03.jpg]
[Obrazek: Schowek06.jpg]
[Obrazek: Schowek09.jpg]

[Obrazek: Schowek04.jpg]
[Obrazek: Schowek07.jpg]
[Obrazek: Schowek08.jpg]
[Obrazek: Schowek01nb.jpg]
na ostatnim zdjęciu jaką minkę strzelił Tongue heheheh... super fotki, a ta pierwsza....
ja chce juz ciepełko Smile))!!!!!
Asia, jaki on jest piękny! Miałaś oko, nie ma co Smile Strasznie się cieszę, że Was widzę.
To ja mam dla niego koleżankę pod kolor Wink. Tylko latem trochę płowieje...
Kilka ujec naszj bandy na sniegu...sie dzialo Smile
ostatnie zdjecie baaaajka!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Składam zamówienie na większą ilość zdjęć Pokusy!!
Na specjalne zyczenie wrzucam jeszcze kilka Smile