Hipologia

Pełna wersja: Konie..nasze konie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podglądam Was tu czasem ale dotąd się nie ośmieliłam. Zdjęcia jednak podobały mi się tak bardzo, że i ja postanowiłam, że pokażę siebie moje konie rasy BigStar Big Grin
Ja tez tak troche niesmialo
Obserwuje,czytam ,doksztalcam sie od dluzszego czasu,ale zarejtrowalam sie dopiero kilka dni temu
Jakos brak mi do tej pory bylo odwagi zeby odezwac sie w ktoryms z tematow Smile
Aczkolwiek moimi pociechami sie pochwale
no to witamy pieknie na forumSmile sliczne pociechy
Zapomniałam, że jeszcze nie przedstawiłam mojego Księciunia Smile
Oto zdjęcia mojego ślązaczka Grubaska..
Rhythm of Zenith w skrócie ZENIT :lol:
Przepiekne zdjecia ! te w zbozu ma swoj urok!! Fantastyczna fotka.Az pokazalam swojemu chlopakowi,ktory z konmi ma tyke wspolnego co rum z rumakiem i on tez stwierdzil,ze piekna fota
To w wodzie tez fajne
No i Zenit piekny grubasek :-)
nooo owszem. ja juz wczesniej widzialam te zdjecia.. ale sa magiczne Smile zwlaszcza to w zbozu.. pozdrowienia dla Grubaska Smile
świetne foty Zenita. popieram przedmowcow co do buszujących w zbożu choć pływaki tez są cudne. widać ze oboje czerpiecie radość ze wspólnie spędzonych chwil
dziekujemy Smile
ciesze się, że zdjęcia Wam się podobają Smile Zenit pewnie też sie ucieszy, że ma tylu sympatyków. A co do Zenita to my sie za bardzo nie przemęczamy Tongue to jest typ lenia i kombinatora (co by tu zrobic zeby nic nie robic) hehe, ale jak go wychowałam to tak mam. Choć mi to absolutnie nie przeszkadza. Z racji tego, że jest młody (4,5 roku) prawidłową prace pod siodłem zaczeliśmy praktykować dopiero od niedawna Smile wczesniej, przez ubiegły rok, Zenit miał lekkie życie i głównie były to spacerki w terenie i obijanie sie na łąkach Smile Grubcio jest wielkim indywidualistą. Opanował moje serducho od samego początku. W sumie to możnaby powiedzieć, że pokochałam go zanim sie narodził, bo w zasadzie to trzymałam jego mame przy kryciu, gdy to Zencio był dopiero w zamiarze Tongue poźniej nieopuszczałam go na krok, gdy to w brzuchu matki przez 335 dni dojrzewał, pamiętam jak dziś jak gadałam do niego (niektórzy sie śmiali, że rozmawiam z brzuchem), jak robiłam masaże brzucha jego mamusi, piękne wspomnienia Smile poźniej Zencio przyszedł na świat i pokochalam go jeszcze bardziej. Wtedy to już go nie odstępowałam na krok Big Grin spaliśmy razem w boksie, a nasza matka trącała co chwila nas to chrapami to nogą i sprawdzała czy nic nam nie jest Smile powiem Wam, że ciężko było sie wyspać jak co chwile Cie kobyła trąca, liże lub kładzie z niewiarygodną lekkościa przednią noge na nas Tongue tak to było z Zenitem Smile
Jestem szczęśliwa tylko wtedy, gdy on jest szczęśliwy Big Grin
jestem w szoku. ale to piekne co napisalas i niesamowite!! ciesze sie z Waszej radosci jaka oboje czerpiecie ze swojego towarzystwa Smile pozdrawim cieplo
Mam nadzieję, że mój przyszły koń będzie choć troszkę podobny do tego tutaj. Rys. mojego autorstwa.Smile
Może powinnaś szukać żyrafy? Big Grin
konik ciekawy, czemu nie.... Big Grin
aczkolwiek przypomina konika z komiksow, albo filmow rysunkowych dla dzieci. Ja z kolei jestem nieco nawiedzona i mnie sie podoba taka twórczosc w ktorej kon wykracza poza świat natury.. i ludzkiej i własnej. Podoba mi sie jak taki kon idac pastwiskiem chocby raz lekko potknie sie o zagadke istnienia.
Albo wpadnie kopytem w jakis dołek egzystencjalny.

A ta biala plama....to ciekawe jest dosc.Tylko, ze pewno wyszlo Ci z podswiadomosci? Big Grin
Powinnas zarobic na jakis grunt dla niego!
Czekałam na Ciebie Duchowa i się wychyliłaś w końcu :twisted: pokaż nam tego nowego kunika, co? :wink:
Hehe żyrafy Big Grin , nie jakoś mnie one nie interesują...
A co do mojego "dzieła" to miałbyć to koń własnie przypominający bardziej karykaturę, bądź postać z bajki, ponieważ chciałam dodać trochę humoru Smile. Ale chciałabym żeby był kary, skarogniady bądź ciemnogniady z odmianami. Każdy ma jakąś tam swoją ulubioną maść, rasę, płeć i takie tam prawda ? Big Grin
Pokażcie jakieś fajne zdjęcia z terenów... chętnie pooglądam Big Grin
Calista, konik stosowny do forum i Twoich marzen..sympatyczne to, a mnie cos znosi jak zwykle poza normalnosci...hihi Big Grin

Martynko, jak porobie zdjęcia to wstawie....poki co musze zajmowac sie innymi sprawami. Sad .