Hipologia

Pełna wersja: Konie..nasze konie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wow, Roxy, kolosalna różnica :o
z październikowego lasu filmik przepleciony ze zdjęciami;-)
http://www.youtube.com/watch?v=w0SCt1ijSC8


chciałam wrzucić jakieś zdjęcia ale mało to możliwe;/



a i starszy filmik, ale nie wiem czy już go wrzucałam:
http://www.youtube.com/watch?v=H9aHqE2nuGg
Dobra, to ja tez wrzucę jakieś fotki swojej, a może raczej nas Smile
Oto Gratka - w paszporcie zapisana jest jako rasa wielkopolska, ale z niej taki wielkopolan, jak ze mnie astronauta xD Tak naprawdę ma w sobie 3/4 arabka, dlatego nieco go przypomina (jedynie zad, gdy była młodsza, przypominał wielkopolski ^^). Z początku była to szybka, nerwowa i energiczna kobyłka, wyszarpana w pysku i wyklepana na grzbiecie. Już sądziłam, że popełniłam wielki błąd, kupując takiego konia bez sprawdzenia, ale to był impuls. Dojście do porozumienia w stopniu minimalnym zajęło nam 3 miesiące niemalże codziennej pracy - by zrozumiała, że nacisk wędzidła nie oznacza ból i szarpanie oraz, że się nie gna się do przodu aż kopyta się zetrą xD
Za nami 3 lata ciężkiej pracy ujeżdżeniowej z elementami naturalsa, ale gdybym miała cofnąć czas i mieć możliwość ponownego wyboru, to bym się nie wahała ani chwili Smile
A oto kilka foteczek:
- Po kupnie. Chuda, mała, koścista i grafitowa Smile 2008
[Obrazek: dsc00306qs.jpg]
- Tu pod siodłem, już nabrała nieco mięśni xD 2008
[Obrazek: obraz024hpd.jpg]
- Stare czasy, bo już nie skaczemy "zawodowo" - Hubertus 2009
[Obrazek: hubertus0910470002.jpg]
- Przymiarka siodła westowego, by inni ocenili, czy nie jest za duże xD 2010
[Obrazek: b12f1cfe7c.jpg]
- A to już ze wczorajszej jazdy bez ogłowia, z pięknie ucięta grzywą niemalże od linijki xD Przynajmniej nie plącze się we wszystko, a do wiosny odrośnie Smile
[Obrazek: 386658_187215748027315_100002166736680_3...6966_n.jpg]
[Obrazek: 381342_187216191360604_100002166736680_3...2527_n.jpg]
[Obrazek: 392260_187216254693931_100002166736680_3...0934_n.jpg]

Koń zmienia kolorek z roku na rok - chyba to w siwkach jest najlepsze. Co roku ma się innego konia xD Choć przyznam szczerze, że jej ciemniejsza maść mi się bardziej podobała Tongue
Wybaczcie, jeśli zdjęcia są za duże, nie wiem jak je zmniejszyć, by nie wchodzić w program i ponownie wgrywać.
koninka piękna, ja też mam siwkę Wink
a ja tak z innej beczki- co to za siodło, bo widzę, że bezterlicowe, ale ma poduszki kolanowe, których brakuje w moim....z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Bezterlicówka no-name, nie wiem jakiej firmy ona jest właśnie, nigdzie nie jest to napisane. Najważniejsze, że jest skórzane, no i poduszki ułatwiają jazdę w nim, ale skoki już nie wychodzą zbyt piękne, a przynajmniej ja mam takie dziwne wrażenie xD

Siodełko prawdopodobnie będzie do sprzedaży, bo myślę o ponownych skokach w przyszłym sezonie jeździeckim, więc zainteresowanym składam takową propozycję Smile
Jesienna młoda

[Obrazek: img8101i.th.jpg]

[Obrazek: img8216ko.th.jpg]
ja tak sobie przypomnę zdjecie z pierwszej strony wątku:
[Obrazek: rozgrzewka.jpg]

i troszkę bardziej aktualne:
[Obrazek: 21092011e.jpg]

fajnie te nasze ogony dorastają :-)
Ale konisko wyrosło Smile Kawał zwierzaka się zrobiło z niej x)
Oj to prawda rosną jak na drożdżach Smile to jeszcze młoda z czasów gdy nie była nasza
" mały smyk"

[Obrazek: mloda.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Lady Cassanove napisał(a):Ale konisko wyrosło Smile Kawał zwierzaka się zrobiło z niej x)
z niego
na 1 stronie jest też jego matka - i w sumie - wszyscy je mylą ;-) - ot "atak klonów" ;-)
A my dziś już wyjątkowo jesiennie....
[Obrazek: 9e64907bd78077b1.jpg]
Bardzo fajne zdjęcie, Ola :) To nad ranem czy o zmierzchu?
Żeby było śmieszniej - a może powinnam napisać MNIEJ ŚMIESZNIE - to było już jakos ok 9 a dalej tak szaro, buro i mglisto. No i gruda jak...
Żałowałam, że nie mam aparatu, bo w tej scenerii mogło wyjśc fajne zdjątko. Komórka musiała wystarczyć
tootalna napisał(a):z październikowego lasu filmik przepleciony ze zdjęciami;-)
http://www.youtube.com/watch?v=w0SCt1ijSC8


chciałam wrzucić jakieś zdjęcia ale mało to możliwe;/



a i starszy filmik, ale nie wiem czy już go wrzucałam:
http://www.youtube.com/watch?v=H9aHqE2nuGg


I to tak na nieogrodzonym terenie ? Confusedhock: CUDOWNY KOŃ
Moja ostatnio uciekła z lonżownika dobrze, że w stronę domu a nie lasu :wink:
Tak wychodzimy do lasu na spacery luzem razem z psem , hehehe
a to pole magiczne to jej ulubione, oby tylko właściciel Nas nigdy nie przyuważył;d


Ona na gwizdanie wraca ;-)