Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Może ktoś wstawi fotkę. Zobaczmy, jak "na żywo" prezentują się koszulki i czapeczki.
Dorota, bądź pierwsza :wink:
No i jak? Nikt nie pochwali się "firmowymi" ciuchami??? Prosze, prosze!!!Wink
P.S. Ma ktoś może nadliczbową czapeczkę?
Informuję iż zamierzam zdobić siebie koszulka hipologi podczas Mistrzostw Europy Pony w Jaszkowie .
Zdjęcia wstawię po weekendzie Smile
piszę ponieważ mnie poproszono (już dawno, ale czasu brak Wink )

ja wypróbowałam koszulki hipologiczne polo oraz czapeczkę na obozie Hipologii Smile
rozmiar okazał się być w porządku, ale jak dla mnie to nie jest żaden damski model koszulki. tzn. nie ma w ogóle własciwie wcięcia w talii. na długość dla mnie ok, ale dla niższych kobiet może okazać się nieco za długa.
i mimo że sama pisałam o tym, żeby logo na polówkach było mniejsze, to wydaje się, że jest może nieco za małe.
albo można by pomyśleć o tym, żeby dodać jeszcze większe na plecach.
ale jestem zadowolona bardzo. a czapeczka też bardzo wygodna, kolor w porządku, choć wiadomo, że takie jasne rzeczy w przy koniach brudzą się bardzo szybko Wink

załączam zdjęcie w koszulce hipologia.pl (loga właściwie nie widać Wink ) na Lalusiu
[Obrazek: damskiesiodlonalalusiu.jpg]

ps. nie zwracajcie uwagi na moją głupią minę Wink
Jak zasłaniasz ręką to nadruku nie widać Smile
ręką może zasłaniam, ale raczej ostatnią literę, choć prawdą jest, że nadruk słabo widac również ze względu na oświetlenie. co nie zmienia faktu, że nie jest za duży Tongue
OT: ale, ale, koszulka, koszulką, nadruk nadrukiem - a skąd i dlaczego takie siodło?
Trener użyczył siodła, a Marzena swojego Lalusia Smile
i można było wypróbować, co prawda z przyczyn niezależnych tylko w stępie, ale i tak frajda była Smile
bardzo mi się spodobało Smile
Specjalnie dla pani Krystyny...
Ja wprawdzie nie Krystyna ale.... Super fotka, a Twój uśmiech nieco przysłania urok portalowej czapeczki, skądinąd bardzo fajnej Wink
( coraz bardziej żałuje, że takiej nie mam...)
Bardzo dziękuję, czapeczkę super się nosi i są plusy, że jest jasna, bo nie łatwo ją zgubić, zawsze ją widać i widać tego kto ją nosi Big Grin
Dziękuję Santi Smile Bardzo twarzowa ta czapeczka :wink:
Koszulki i czapeczki są świetne. Szkoda, że na obozie zgubiłam jednąSmile...Ktoś się zapewne pomylił i do niej przykolegował...hihi..pare osób miało takie sameSmile
Od jakiegoś czasu mam już czapeczkę i "maltretuję" ją niemal codziennie ale jakoś nigdy nie ma "fotografa"... więc z dziś takie nieco nietypowe fotki, bo musiałam poradzić sobie sama Wink
Do twarzy w tej czapeczce Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10