Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
czy te naklejki są naklejkami na samochód ?
No jak on mnie się czepia no!! SmileSmileSmileSmile hahaha

Nakleijki na autka Smile
Co do koszulek, ja myślę o tym, by każdego było stać na taką koszulkę, bardziej lub mniej wypasioną.
Co do haftu to pamiętajcie, że raczej nie mogą być duże bo to przecież się robi takie sztywne na materiale w drapie od spodu w brzuszek (tak mi klarowała Iwona)

Zaraz śmigam na zebranie wiejskie robić wybory Sołtysa (jeszcze jestem w pracy) więc wróce tu dość późno. Tymczasem SmileSmile
Koszulki stowarzyszenia są świetne. Napewno będę nosiła. Big Grin
a czy będzie wersja czarna ,bądź granatowa???
koszulki polo na pewno tak - do wyboru kolor określi dostawca (z logo lub nazwą portalu)
Iwona wraca w piątek "do ludzi" - sądzę, że da dokładne dane w tym zakresie
Ja również piszę się na koszulkę lub czapkę Big Grin ewentualnie jakąś naszywkę na plecak :wink:
no i mamy, oto kalkulacje cen na koszulki t-shirt, polo i czapeczki
materiały w dobrej jakości, chcemy, by nie tylko były ładne i reprezentacyjne, ale i trwałe

Ceny odnoszą się do wzorów, jakie wrzuciłem wcześniej w wątku, jednak są głosy, by nadruki zmniejszyć.
Ceny brutto (zawierają 23% VAT)

KOSZULKI ceny przy ilości 50 szt./100 szt:
Rollkur i Portal - białe 32,20/28,41
Rollkur i Portal - kolor 35,79/30,75
PHB - białe 29,92/27,34
PHB - kolor 32,47/29,15

CZAPECZKI
3 wzory robione jednocześnie?:
dla 150 szt 27,55
dla 300 szt 23,37

Koszulki polo 180 g/m2, Cena przy serii od 10 sztuk 46,74

Proponuję zebranie wstępnych deklaracji na mój e-mail: cezary@hipologia.pl,
po czym ustalimy, w jakim progu ceny mieścimy się zależnie od ilości zainteresowanych na konkretny wzór,
przy zamawianiu (już po określeniu ceny) będę oczekiwał przedpłat i dokładnych danych do wysyłki.

Koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej, lub na życzenie - firmy kurierskiej.

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie - mail, jak wyżej, tel 602 484 588

mam nadzieję, że hipolodzy będą w tym sezonie zauważalni w stajniach, klubach i na zawodach!
A miałam dzisiaj pisać w tym temacie jak się sprawa ma, bo jestem baaardzo chętna na koszulkę Smile
nie nie nadruki są OK Smile
to w końcu jaki kolor mają koszulki ? Taki jak na projekcie??
kolor jak w projektach Dagmary - stylistyka portalowa
Świetny pomysł,ja oczywiści się piszę na koszulki i czapeczki. Big Grin
to ja się piszę na PHB kolor Smile
Cezary prosił o info na maila, co nie przeszkadza niektórym deklarować się w wątku :wink: Myślę, że dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w wątku prostej ankiety, w której moglibyśmy głosować (głos=deklaracja); jako, że jestem w tych sprawach cienki jak zad węża- chętnie poproszę, żeby ktoś coś takiego umieścił :wink:
Bardzo fajny pomyłs Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10