Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dobra, to teraz czekamy co ustali Rada Starszych Wink tymczasem warto wpisywać swoje zainteresowanie, będzie mniej więcej wiadomo, ile tego i co robić Smile
Dostałam maila z propozycjami wzorów na koszulki i czapeczki- fajne! Jedne podobaja mi sie mniej inne bardziej ale chyba muszę "nabrac dystansu" więc wrócę do ogladania po południu, na spokojnie Smile
W tej chwili chyba najbardziej odpowiada mi koszulka nr 5 i 6 oraz pierwsza czapeczka
A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?
Mogę zapewnić że będą superanckie Smile Zresztą wszystko co projektuje dla nas Daga jest takie Smile
koszulka 04 i 01
czapeczka 03
..Smile
mmm
Inne tez świetne
Krystyna Kukawska napisał(a):A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?

A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów? :wink:
również dostałam maila. Bardzo podoba mi się koszulka 1 na zdj nr 1 i projekt 4...
tylko uważam, że kolor biały koszulki jest bardzo niepraktyczny jeżeli chodzi o przebywanie w stajni przy koniach i warto pomyśleć o kolorze ciemniejszym, a co za tym idzie kolorystyka niektórych projektów musiałaby się zmienić. Chyba ze będą dostępne np dwie wersje...????
no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum, zasadniczo mało demokratyczne to było, ale wyszedłem przed Pana Wojtka, zanim wybrał - chciałem poznać opinię dyskutantów z wątku.

Żeby uporządkować - w wtorek są cotygodniowe zdalne zebrania Zarządu i aktywu PHB oraz Prezesa Honorowego, po najbliższym spotkaniu opublikujemy, co Władza uzna, że może być reprezentacją portalu i Stowarzyszenia.
Cezary Szamreta napisał(a):no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum
Oj nieładnie :!: :!: :!:
Krystyna no nie gniewaj się Smile wyobrażasz sobie, co by było gdyby tyle osób zaczęło publicznie ustalać wzory?? SmileSmileSmile pokażą nam pewnie jakies warianty Smile I hope Smile
:oops:
yyy yyy eeee... hmm...ooo..tia.....Nie mam nic sensownego na swoją obronęWink

Tak czy inaczej będę z dumą nosić cokolwiek Rada Forum wybierzeBig Grin
a ja nie sądziłam, że będą osoby (szczególnie z grona najstarszych użytkownikow) którzy nie dostaną maila...
powinniśmy zrobić ankietę , wtedy będzie najłatwiej wybrać wzory i kolory koszulek Smile

Moim zdaniem nie możę zabraknąć koszulek anty- rollkurowych !
oj, Drodzy Forumowicze - już się wytłumaczyłem i przepraszam,
zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!

Wysłałem posta do uczestników dyskusji w tym wątku i członków PHB, nie stosowałem kryterium czasu uczestnictwa w forum - na przyszłość będę uważniejszy.
Spoko, wcale się nie gniewam.
Krystyna Kukawska napisał(a):Oj nieładnie :!: :!: :!:
to było do tych:
Cezary Szamreta napisał(a):a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum
tylko ja w mailu dostałam: "Projekty koszulek-na razie bez publikacji."
Żadnego wyjaśnienia co jak i dlaczego Smile i dlatego wyraziłam tutaj swoją opinię.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10