Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
tez dostałam takiego meila... ale cicho juz noSmile..spokojnieSmileBig Grin
Czekam na oficjalną ankietę nt koszulindek i czapindek...
howkWink
BTW... jadę zaraz do kolezanki dalej pracować na młodziakiem. Trzymajcie kciukiWink
Dorota Hałaburda napisał(a):BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:
by the way
Krystyna Kukawska napisał(a):
Dorota Hałaburda napisał(a):BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:
spoglądam na awatar...
heureka!

Burza Twarzowych Włosów! Big Grin
Bardzo To Wymowne Big Grin
hihihih
CiekaweSmile Big Grin
aj, chciałam coś o sicie, ale dopiero poczytałam cały wątek i już było...
Cezary Szamreta napisał(a):zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!
Czekamy...
Spoko, spoko. Doczekamy się z pewnością Smile A lepiej na spokojnie wszystko dograć i poustalać bo potem znowu np ja z czymś wyskoczę, nie doczytam itp ..... ( tym bardziej ze teraz mam kłopoty z czytaniem ale za to musze baaardzo pracowac nad cierpliwością- wylądowałam w szpitalu i nudze się okropnicznie....)
zaczynam o przeprosin za spóźnienie - Dagmara wywiązała się błyskawicznie (i pięknie) z zadania, ja natomiast nie domówiłem się z Cejloniarą i temat "zawisł" - już uzupełniam

oto czapki "oficjalne" - portalu, akcji anty-rollkur i Stowarzyszenia Pro Hipico Bono (takie organizacyjne mundurkowe)
Czapka stowarzyszeniowa bardzo mi się podoba. Smile
koszulki - tutaj jest do wyboru ciemna wersja, bo przy koniach biały jest kolorem ulotnym
no i jeszcze seria naklejek, z uproszczenia projektu uda się wykonać naszywki
projekty świetne, będę miała problem, aby wybrać jedną koszulkę, pewnie skończy się na co najmniej dwóch Wink

mam pytanie "techniczne"
czy jest już coś ustalone jak będą "rozprowadzane" te koszulki i czapeczki? tzn. czy każdy musi radzić sobie na własną rękę (bo początkowo ktoś rzucił taki pomysł, nie iwem czy w ogóle był brany pod uwagę przez zarząd) czy też będzie można zamówić już gotowce w odpowiednich rozmiarach i kolorach (koszulki)?

i czy jest brane pod uwagę "rozszerzenie" na koszulki polo lub bluzy z długim rękawem?
odpowiadam, bo to ważna kwestia;

jesteśmy za tym, żeby koszulki, czapeczki itd były przygotowywane i sprzedawane przez PHB,
wg współczesnej techniki i krytycznego oglądu Cejloniary - można drukować nawet pojedyncze sztuki, choć cel jest: zrobić większą serię w wysokiej jakości i możliwie niskiej cenie.

w piątek prawdopodobnie (najpóźniej po weekendzie) będziemy mieli cennik, i wtedy zaczniemy "zbierać zamówienia", może ktoś ma sklep, który podjąłby współpracę z PHB - dystrybucji na swoim terenie?

na pewno będą koszulki polo i bluzy z długimi rękawami, znakowanie polo, to haft zwykle, więc można robić małe serie lub pojedyncze sztuki - też będzie oferta

jeśli ktoś ma pomysł, albo apetyt - proszę zgłaszać pomysły - np wycenimy też smycze i naszywki, a wtedy dam to na forum, zobaczymy, jaki jest popyt
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10