Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Koszulki i czapeczka - rewelacjaaaaaa!
Będę nosił z dumą i z pewnością "domówię" w przyszłości jeszcze parę sztuk.
Piękne ukłony w podziękowaniu dla projektantów i wykonawców przedsięwzięcia.
Brawo!
Dziękuję !
Dziś otrzymałam koszulkę i czapeczkę Smile) Są takie ,jak na zdjęciach bardzo się cieszę z zakupu Smile
Pozdrawiam Smile
Do mnie również dotarła dzisiaj.
Polo pierwsza klasa, jeszcze dziś przejdzie chrzest Smile
Witam serdecznie,

Z niejakim skrępowaniem, ale muszę zepsuć atmosferę... zamówiłam koszulkę damską khaki S z nadrukiem rollkur.
tu Cezary, wpisuję się w treść, bo łatwiej będzie mi się odnieść, a czytającym powiązać kwestię z odpowiedzią
Otrzymałam ją dziś.... i tak:

1. Bardzo duży ten rozmiar S. Ja wcale nie jestem drobniutka, nosze rozmiar ubrań 40, a koszulka S jest na mnie dość sporo luźna - najbardziej w talii. Sugerowałabym na przyszłość, żeby damski krój był bardziej damski, czyli bardziej wcięty. Ona jest bardziej prosta niż na zdjęciu koszulek polo.Być może przez pomylkę przesłaliśmy rozmiar S ale męski.. Damska ma rozmiar: klatka piersiowa 44, pas 41, długość 65

2. Zamówiłam zgodnie z obrazkiem ukazującym kolory polo damskie - a to, co dostałam, jest ze dwa razy jaśniejsze niż damska khaki na zdjęciu.potwierdzam.To niestety wina producenta, który kolor beżowy nazwał "khaki" - mimo to mieści się to w konwencji kolorystyki portalu, no i .. jest ładne, więc zostało

3. Najważniejsze: nadruk jest malutki z lewej strony, a na rysunkach był duży na całą koszulkę. Uważnie czytałam cały wątek i wiem, że zastanawiano się nad zmniejszeniem loga na polo, ale ostatecznie nikt niczego takiego nie ogłosił. Do tego głowa konia jest inna - byłam pewna, że będzie taka jak na obrazku "przyjaciół się nie roluje" - taki wzór koszulki wklejono do wątku. Właśnie taki obrazek, duży na całą koszulkę, chciałam mieć.to jest kwestia, której nie wyjaśniłem właściwie - jednak duży nadruk na polo wyglądał źle, pozostał tylko na T-shirtach, koszulki polo mają tylko małe sygnaturki, tak, jak opisujesz

Czy jest możliwość odkręcenia sytuacji? Jak na ironię, to pierwszy raz, gdy zamówiłam ubranie przez internet i robiłam to bardzo uważnie...
oczywiście tak - proszę odeślij koszulkę, która nie odpowiada Twojemu zamówieniu - zwrócimy kasę, lub (jeśli będzie coś odpowiedniego) - wymienimy.
kurcze, skoro piszesz, że S-ka jest duża...to ja chyba utonę w moich M-kach...
ale przekonam się dopiero za tydzień...
drodzy Koszulkowicze - bardzo dziękuję za wszystkie uwagi dotyczące naszego pierwszego wydania koszulek/czapeczek.

Zadanie okazało się nie takie proste, natomiast warto było - osobiście mogłem wręczyć nasze umundurowanie paru osobom (w sobotę Małgorzacie Morsztyn i Trenerowi) - bardzo dużo radości - tak naprawdę jakiś taki namacalny powód do dumy się zrobił i mała "koszulkowa demonstracja przynależności".

Na pewno kolejnym razem pójdzie lepiej, bo już wiemy więcej o sprawie koszulkowej.
- nie wszystkie wzory dają się łatwo reprodukować (ale zasadniczo projekty Dagmary się sprawdziły),
- za dużo kombinacji kolor/rozmiar/typ (damskie/męskie, polo/T-shirt) bardzo skomplikowało logistykę, w przyszłości będziemy się z tym ograniczać,
- niejednorodne rozmiary różnych typów odzieży - trudne do przewidzenia, niby każdy wie, czy nosi M czy L, ale jednak są rozbieżności,

dziękuję raz jeszcze za głosy krytyczne i pochwały, nie ma żadnego problemu z oddaniem koszulek, jeśli nie odpowiadają zamówieniom - mam nadzieję, że nie jest tych głosów wiele, ale w całości biorę na siebie odpowiedzialność za pomyłki - sporo osób zagapiło się z zamówieniami, więc nadwyżkę, jeśli się zdarzy - rozprowadzimy szybko na szkoleniach, na obozie, po znajomych.

Wiem, że wygląd Hipologa - rzecz ważna, będziemy się dalej rozwijać w tym zakresie - wybieramy model polara i kolory,
Mi zawsze w polarach jeździeckich brakuje takiego kołnierza na rzep, a często by się przydał. Nie zawsze jest tak zimno,żeby ubierać ciepłą kurtkę, ale np zimny wiatr uprzykrza jazdę.... taki kołnierz na wietrzną pogodę byłby idealny Wink
Zdaję sobie sprawę, że rozprowadzanie odzieży to była nowa inicjatywa na hipologii i mogły wystąpić niedociągnięcia Smile
Skoro jednak można, to chciałabym oddać moją koszulkę... jest to damskie polo, S, khaki, z logo "stop rollkur".
Proszę o informację, jak to zrobić.

Pozdrawiam serdecznie
przepraszam, Cezary, nie zauważyłam, że powyżej wpisałeś się w mój post.
Takie sztuczki, no... Wink

Już wiem, że mam odesłać - czy na ten sam adres, na który zamawiałam?
I... czy zwrot pieniędzy obejmuje również przesyłkę? Bo to było 9,50 zł, a jak teraz odeślę, to pewnie będzie drugie tyle i razem prawie połowa ceny koszulki...
Tivio - odeślij po prostu, jeśli nie masz możliwości odsprzedania - prześlę Ci wszystkie koszty.
Szczegóły możemy też omówić telefonem 602 484 588.
Czapeczka jest piękna, bardzo mi się podoba Big Grin
Dziękuję :wink:
Odesłałam dzisiaj koszulkę.
Pozdrowienia
A ja dzisiaj odebrałam koszulinki Smile
świetne to mało powiedziene .
One są odlotowe !!!!!!
Na następny rzut też sie zapisuję :Smile
Rowniez zakupilismy dwie koszulki plus czapeczka bedac goscinnie na obozie w Karolewku Smile)))
Gdyby nie fakt, że czapeczki są jasne i trzeba je prać nie ściągałabym ich w ogóle (mam dwie)....są ze mną na zakupach, w terenie, ba nawet w domu...i choć to zabrzmi obrzydliwie...rodzina mówi, że są jak "przyklejone"..Wink...buahahah dobre sobieBig Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10