Hipologia

Pełna wersja: Koszulki i czapeczki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A czy koszulki są w tych samych kolorach, co koszulki polo? A czapeczki tylko khaki? Bo nie mogę się doczytać ;-)
czapeczki wybraliśmy tylko w khaki, ale polo w różnych barwach (też sprofilowanych do barw PHB i Hipologia.pl) - wybrane opcje masz na poprzedniej stronie niniejszego wątku w postaci pola ze zdjęciami

(przez kilka dni będę poza internetem i raczej poza telefonem - proszę o cierpliwość - nadrobię po powrocie)
nie wiem jak, ale przespałam termin....;-(
no i już, stało się, wczoraj poszło zamówienie, dziś wykonawca potwierdził realizację, z dostawą powinniście mieć zamówione i zapłacone koszulki/czapeczki do 2 tygodni, może nawet nieco wcześniej.

teraz już widzę, że chyba za wiele wzorów, typów, kolorów zrobiliśmy bo pomnożone przez rozmiary dały taką mnogość i rozmaitość, że trudno było poklasyfikować, ale udało się, kilkadziesiąt osób będzie miało unikatowe t-shirty i polówki oraz czapeczki.

zabiorę się więc za naklejki, oraz parę osób pytało o smycze - co sądzicie o tym?
jest przewidywana jakaś druga tura zamówień..kiedyś.. ?
sądzę, że tak, myślimy też o polarach itp - ale to chyba na koniec lata
mam informację, bo długo się nie odzywałem, już mam info, że część zamówienia doszło, ale nie całość, niestety. Czekamy jeszcze m.in. na czapeczki, jednak to, co mam już mi bardzo odpowiada.

Widać, że projekty graficzne Dagmary dobrze się sprawdzają, nawet te subtelne rysunki "Przyjaciół się nie roluje" wyszły super. W ciągu paru dni będą u Was, proszę jeszcze o cierpliwość.
WytrzymamySmile
Ja nie mam co na siebie włożyć!


Tongue
super Smile wreszcie będzie się w czym pokazać w stajni Wink
Ciekawe czy do rajdu dojdąSmile Mam pokonac kilkadziesiąt km w 3 dni...za tydzień w czwartek wybywam...
Wink
Przyda mi się nowa garderobaBig Grin
Uwaga, uwaga - w dniu jutrzejszym wysyłamy wszystkie koszulki i czapeczki - właśnie skończyliśmy konfekcję i adresowanie przesyłek.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam tak, jak mi.

Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość - trwało dłużej niż planowałem.

Będę wdzięczny za opinie i uwagi, planowany bowiem jest drugi rzut, z tym, że chyba ograniczymy ilość wzorów i kolorów, bo spowodowało to spore zamieszanie i trudności z utrzymaniem ceny, jaką kalkulowałem, ale udało się.
To ja chcę się załapać na drugi rzut :wink:
już się nie mogę doczekać Smile
do mnie dzisiaj paczka doszła, szkoda, że jestem poza domem Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10