Hipologia

Pełna wersja: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Dziękuje Panie trenerze! Smile Gdy Będzie pan znowu w Zbrosławicach to może uda mi się wpaść "na ośrodek" i przedstawić go z bliska, zresztą Grecję też Smile ( jak do tej pory nie miałam okazji, bo zwykle trzeba było dłużej posiedzieć w pracy więc jak wpadałam do stajni, to nie było czasu na wizyty tylko na zajęcie się koniem)
A ja dziękuję Ci w imieniu Huggiego za nowy dom.
Oby więcej ludzi szło w Twoje ślady, brawo!

Potwierdza się powiedzenie, że przyjaźni nie można kupić... z wyjątkiem psa! :lol: Bo pewnie jakiś datek na schronisko był. :wink:

Życzę szybkiego oswajania psiaczka z kopytnymi i pozdrawiam.
Wink
Wanessa , mały duszek w wielkim ciele Smile
a czemu w lesie miała kaganiec?
whisperer13 napisał(a):a czemu w lesie miała kaganiec?
W dodatku ciut za mały - bidulka nie może ziajać swobodnie, jak na następnej fotce. :wink:
Kurde po co nieatakujacemu ludzi psu kaganiec - ludziom sie go powinno założyć ....
nieznoszę, przez to zawsze ręce mam zajęte - gdzieś go musze trzymac Wink pies nie lubi, nawet w zęby nie weźmie :mrgreen:
innym się mówi, że się zepsuł, albo pies zdjął - buhahha
Mario - nie rozpętuj ponownie burzy. :lol: Taki wątek już był.
Nikt nikogo nie przekonał. (A szkoda :twisted: )
Psu kaganiec na szyje i zdjął sobie jak by co, albo mówi się że ma kaganiec a to że na szyi a nie na pysku chyba nie jest ujęte w przepisach.
Jest czy nie jest ? (gdzie powinien znajdować się kaganiec) Skoro już była o tym mowa, to zna ktoś odp.
pozdrawiam
takk cicho jest (zawsze przed burzą :mrgreen: ) -żartowałam
Cytat:(gdzie powinien znajdować się kaganiec) Skoro już była o tym mowa, to zna ktoś odp
- większośc gmin ma swój własny regulamin. W niektórych wystarczy by pies znajdujący się w miejscu ogólnie dostępnym dla osób postronnych znajdował się na smyczy, w innych- gdy właściciel jest w stanie sprawować nad nim kontrole i pies nie stanowi zagrożenia np dla ruchu drogowego itp, wystarczy by był w kagańcu , a w jeszcze innych jest przepis mówiący, że pies ma byc na smyczy i w kagańcu.... A skoro W KAGAŃCU to chyba raczej nie przejdzie noszenie kagańca na szyi.....

A my z Huggim dzisiaj byliśmy na spacerze troszkę dalej, nie tylko przy samej stajni i na padokach, poszlismy w stronę łąk gdzie jest taka mała górka i zagajnik- często chodze tam z Grecja na trawke więc chce by młody dobrze poznał to miejsce. Odniosłam wrażenie,że on chyba nigdy wcześniej nie widział tylu drzew, trawy itp w koło siebie. Początkowo biegał w koło jak opetany i sam nie wiedział co chce robić. W końcu padł w cieniu w trawie i usiłował wywąchać spod niej wszystko co się da Smile Jeśli jutro nie będzi e za bardzo lało ( a niestety zapowiadają) to pójdziemy w to miejsce razem z koniem, poprosze koleżankę o pomoc. Chwilowo Hagi jest na etapie - juz nie boje sie konia gdy stoi i moge przejśc bliziutko ale jak sie rusza to wole byc za nim i w pewnej odległości Smile a jak stoi przed koniem i widzi ze koń nie ma złych zamiarów to udaje, że wcale go takie towarzystwo "nie rusza" Smile
To przyznam nie znam regulaminu rządzącego u mnie, hm... eh,...., ale nie po to mam psa, żeby traktować go jak pluszową zabawkę, gdzieś biegać musi, a że nie ma miejsc bezludnych (przynajmniej w Polsce) to nic na to nie poradzę 8)
Dzięki i pozdrawiam
ps śliczny piesek
Spoko, aj swego psa kocham i też chętnie puszczałabym go bez ale on jest niestety agresywny w stosunku do obcych i innych psów chodz w domu to prawdziwy pluszak.
Zresztą nie wiem jak u was ale w mojej gminie nie wolno spuszczać psów ze smyczy w lasach, to jest dla mnie chore bo nie wiem gdzie pies ma się wybiegać, aczkolwiek jest wielu ludzi którzy są sfrustrowani tym że psy biegają bez smyczy i chętnie wołają policje to co by było gdyby pies ważący prawie 40 kg biegał bez kagańca, chodz jest usłuchany sądze że miałoby się sporo kłopotów.
Nowi członkowie naszej rodziny (i kolejny kilkuprocentowy przyrost naturalny polskich komondorów :-))
I fakt nie do uwierzenia: trzeci raz z rzędu identyczny miot — trzy sunie i pięć psów!
Moje gratulacje, Bartel :!:
Mamusia ma co robić przy takiej gromadce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16