Hipologia

Pełna wersja: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
A to moja Ciciuszka, znaleziona niedawno ze złamaną łapką.
[Obrazek: d22e83d744fb52dcmed.jpg]

[Obrazek: f344f5dc17a8f592med.jpg]

A to moja misia Smile Czekamy na małe bernusie już ok 23 stycznia. Będzie sie działo Smile
Śliczna jest!

Skojarzenia mam z filmem "Bethoven" Tongue
kiedy to cała gromadka "szczeniaczków" zbiegała ze schodów ,a ze ścian spadały obrazki i zdjecia...
ile małych ogonków będzie , wiadomo coś? Big Grin
Na USG było widać 5 ale wet powiedział, że będzie więcej.
A tak wygladala Jagienka bardzo dawno temu Smile))
a drugie zdjecie to Jagienka juz jest mamą
Panterka 23 jaki piękny zwierz Big Grin Też bym chciała takiego... Jakie one są z charakteru?

Zohara masz świetne mieszańce, popytam bliskich czy nie chcą takiego psiaka!
katoda - są to psy całkowicie pozbawione agresji i oddane rodzinie. Nie jest to pies do kojca, bo musi mieć wszystkich członków rodziny na oku. Idealny towarzysz dla dzieci. Pies pracujący  może ciągnąć sanki lub wózek. AAA nie jest to pies, który musi się wybiegać u nich jest tak godzina spaceru 3 godzina spania. W tereny za koniem się nie nadaje. Moja biegnie za mną do 1 galopu a później w wraca do domu  To tak w mega skrócie
Witam!Właściwie to się nie udzielam na forum , ale jestem tu prawie codziennieBig Grin Konia niestety nie mam, mam za to swojego kochanego HAPSA, który ma dziesięć miesięcy i bardzo mu się podoba jego pierwsza zima (mam nadzieję że uda mi się wstawić jakieś zdjęcia)
a oto i on Smile
to może ja przedstawie moje psiaki
a to nasza ciekawska fretka Migotka Smile
W pogotowiu adopcyjnym klubu Rodezjana czeka na nowy dom cudny 3-letni Rodos (może znajdzie się jakiś miłośnik wielkich psów i adoptuje rudego olbrzyma w potrzebie!):
[Obrazek: rodos_20100108_1436553884.jpg]
[Obrazek: rodos_20100108_1241931581.jpg]
Więcej o Rodosie na stronie: http://www.adopcjerr.pl/index.php?option...&Itemid=66
A oto Bagi. Historia naszego "połamańca" tutaj : http://lesnastajnia.republika.pl/owczare...iecki.html
Bartel-wzruszyła mnie Twoja opowieść o przyjacielu.
Miło mi - dzięki. Taki pies zdarza się raz w życiu Tongue
Na pewno masz rację. Big Grin
Ja mam w tej chwili takich uratowanych zwierzaków kilkanaście i, wierz mi, każdy z nich jest wyjątkowy i każdy szczęśliwy, że żyje!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16