Hipologia

Pełna wersja: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Boże, jakie maleństwo :!: :!: :!:
Moja Prababcia takie miała i nosiła je w kieszeni Big Grin
my też ja nosimy w kieszeni, a ja z nia śpie Big Grin jest kochana kta samo jak Gizmo :wink:
[Obrazek: usmiechnij_sie_d.jpg]

uśmiechnij sięBig Grin....Ineczka... Takie momenty rozweselają mnie kiedy dzien wydaje się gorszy od poprzedniegoSmile
pieski uśmiech Big Grin
czy to Labrador???
Tak to labekSmile
SuniaSmile
śliczna, najlepszy pies "kulawego"
są najlepsze jako psy asystujące, przewodniki i do dogoterapi, poprostu pies niezastąpiony Big Grin
ojj tak..wymienia się same pozytywy tej rasy...
Negatywy się pomijaSmile... taplanie się we wszystkim co smrodliwe, dziamganie w pysku tegoż samego co pisałam... mogłabym tak wymieniacWink
Kochane psiska...ich cierpliwość wynagradza Te złe stronySmile
to zawsze mozna im wybaczyć 8)
najfajniejsza rasa
hmm polemizowałabymSmile... Dla mnie jedyna słuszna rasa to mądry owczarek niemieckiSmile..ot coBig Grin...lezy obok mnie w koszyczku i słodko śpi...
18/11/2010 dziś..7:30.. w drodze do pracy do której miałam się nie spóźnić znalazłam psa..
siedziała taka bida przy drodze.. trzęsąca się kupka nieszczęścia.. gdy przewróciła się na bok i okazało się, że ma złamanie otwarte łapki.. sunię ok 7:00 potrącił samochód.. pojechał.. policja i straż miejska zareagowały dopiero 40 minut później po moim wymuszeniu pomocy od weterynarza.. nie zatrzymał się nikt ! przez 40 minut NIKT nie pomógł psu.. nikt nie zatrzymał się gdy siedziałam z nią przy alejach jerozolimskich przez które przejeżdzają tysiące samochodów.. nigdy nie słyszałam tak płaczącego zwierzęcia..

Aktualnie sunia przebywa w lecznicy w otrębusach.. ma poskładaną i pośrubowaną nogę.. ma tylko 10 dni na znalezienie domu.. choćby tymczasowego... inaczej z tą łapką pojedzie do schroniska [nie mojego] w którym po prostu zginie Sad
Jest bardzo grzeczna, ma maksymalnie dwa lata, nawet będąc w szoku mnie nie pogryzła..w tym miejscu błąkała się ponoć około tygodnia
Proszę o dom dla niej.. choćby tymczasowy.. z mojej strony oferuję wszelaką pomoc w utrzymaniu i znalezieniu jej domu docelowego.
Dziękuję za pomoc
Ania


taki apel z tego co wiem jest juz jakis posep w tej sprawie
DOROTKO TO ZDJĘCIE MNIE POWALIŁO!!!!! Smile Zgodze się, że takie miny i psie zachowania potrafia sprawić, że człowiek nawet w najgorszym dołku na chwile sie uśmiechnie Smile
Magdalena Jankowska napisał(a):18/11/2010 dziś..7:30.. w drodze do pracy do której miałam się nie spóźnić znalazłam psa..
siedziała taka bida przy drodze.. trzęsąca się kupka nieszczęścia.. gdy przewróciła się na bok i okazało się, że ma złamanie otwarte łapki.. sunię ok 7:00 potrącił samochód.. pojechał.. policja i straż miejska zareagowały dopiero 40 minut później po moim wymuszeniu pomocy od weterynarza.. nie zatrzymał się nikt ! przez 40 minut NIKT nie pomógł psu.. nikt nie zatrzymał się gdy siedziałam z nią przy alejach jerozolimskich przez które przejeżdzają tysiące samochodów.. nigdy nie słyszałam tak płaczącego zwierzęcia..

Aktualnie sunia przebywa w lecznicy w otrębusach.. ma poskładaną i pośrubowaną nogę.. ma tylko 10 dni na znalezienie domu.. choćby tymczasowego... inaczej z tą łapką pojedzie do schroniska [nie mojego] w którym po prostu zginie Sad
Jest bardzo grzeczna, ma maksymalnie dwa lata, nawet będąc w szoku mnie nie pogryzła..w tym miejscu błąkała się ponoć około tygodnia
Proszę o dom dla niej.. choćby tymczasowy.. z mojej strony oferuję wszelaką pomoc w utrzymaniu i znalezieniu jej domu docelowego.
Dziękuję za pomoc
Ania


taki apel z tego co wiem jest juz jakis posep w tej sprawie

to właśnie znajduje się w linku który wrzuciłam, no chyba że się nie otwiera?
To ja przedstawię mojego ullubieńca . Jestto 3 letni miezaniec Amstaffa .
Tak przy okazjii ma ktos moze namiar na dobrego behawiorystę w okolicy Poznania?
[Obrazek: 527564b13984b44c.jpg]

[Obrazek: de7ba35b5d6d7511gen.jpg]

[Obrazek: 1f16cf66e55a761c.jpg]
ale słodziak :mrgreen:
dobrze mu z oczu patrzy Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16