Hipologia

Pełna wersja: Transformator w poblizu domu i pastwiska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
haha, sama jestem pod niezrozumieniem...
ale na szczęście nie było to czarne BMW..i rybki nie dostałam.
A gdyby nawet mocni chłopcy zmienili skórki to..działamy dalej.... Big Grin

/Jerzy to nie ma nic wspolnego z opowiadaniem, nad opowiadaniem trzeba sie napracować! no, w takim sensie o jakim chyba mowisz.../buziaki!
Metoda na urzędnika - trzymać się z daleka Wink albo przejść do partii anarchicznej (w kupie raźniej)
Rany fajny gość - trzeba było wziąć numer tel :lol:
pozd
powodzenia oczywiście
no fajny, i do tego przystojny..... 8)
w kupie razniej. No coż , jeżeli ktos kocha tłumy...ale domyslam sie do czego dążysz...ZAPRASZAM!!!
anarchistycznej - miało być
dziękuję za zaproszenie
dotychczas wybierałam opcje 1 - pewien prawnik stwierdził, że to jest wyjście
psystojny ...eh .... następnym razem .... Wink
hehe, nie bedzie następnego razu,
nie znoszę przystojnych facetow......ktorzy uważają, że życie jest tylko jedno. Big Grin
Mario....dotychczas.....ja też.

/musze cos sprostować, te odleglosci od granic płota do konca nie wiadomo jakie są bo trudno mi to zmierzyc /nie moge wejsc na dziłke sąsiada...i nie chcę, a jeden ze slupow podczas prac budowlanych przesunęli.

Dyrektor PGE twierdzi, ze to jest 80 cm. Jak ja mierzylam odleglosc skrzynki transformatora od słupka metalowego mojej dzialki to bylo 40 cm.../ wiec sama juz nie wiem. Wczoraj tez bylo 40 cm....ale to przeciez pisze sam DYREKTOR!/na dodatek na temat uziemienia mowi zupelnie cos innego niż mowil mi Inspektor..../ogrodzenie nie jest metalicznie połaczone z uziemieniem...kołomyja/
Rachunek za prad płatny w maju- ponad 700 złotych, ale za to potem każdego miesiaca tylko ponad 200....ucieszylam sie bo wygladalo to ZNACZNIE gorzej , musialabym brac kolejny kredyt, zeby poradzic sobie z oplatami/
Big Grin
no ale coz jak to sobie zauważyłam, życie jest jak znarowiony kon, ciągle bryka....A kilka lat RAJU, jaki tu sobie stworzyłam to widocznie i tak za długo dla człowieka...... Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7