Hipologia

Pełna wersja: Konferencja PHB i jubileuszowy zjazd forumowiczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
29 września - świetna data. Gdyby miejscem był w dodatku Poznań - od razu wpisuję się na listę Big Grin Cudownie będzie się poznać bliżej. Big Grin
Mamy jeż miejsce Smile Wprawdzie nie będzie to Poznań Sad ale po sąsiedzku Smile
Spotykamu się w Stadninie Koni RACOT . 40 km. od Poznania w kierunku Wrocławia 7 km.od miejscowości Kościan.
Racot to jedna z niewielu istniejących jeszcze Państwowych Stadnin . Do dyspozycji będziemy mieli salę inne piękne pałacowe wnętrza . Wysłuchamy ciekawych wystąpień , obejrzymy ciekawe pokazy , obejrzymy stajnie , stadninową, zabytkową powozownię z cikawymi pojazdami ( między innymi pojazd, którym wieziony był przez Poznań Ignacy Paderewski) , podyskutujemy ,i poznamy się w realu . Dla przyjezdnych z daleka hotel na miejscu .
Szczegółowy program konferencji wkrótce .
Piękne miejsce! Z przyjemnością zgarnę kogoś z Was po drodze. Na dzień/dwa pewnie znajdę zastępstwo.
Cudnie, już zapisałam w kalendarzu i będę!! Smile Nie mogę się doczekać Smile
Blisko mamy!
Może się wygrzebiemy jakoś...
wstępnie zarezerwowałem całą bazę noclegową w Racocie, jest tam ok 50 miejsc do spania, niestety - sala konferencyjna nie przyjmie więcej niż 70 osób, a to mniej niż na niektórych naszych zwykłych szkoleniach.

Proponuję w ciągu 3-4 tygodni ustalić ilość osób realnie zainteresowanych czy wręcz zdecydowanych, żeby uznać, że Racot (piękny i historyczny przecież) będzie mógł nas pomieścić.

Proszę pisać w postach, a pytania na adres: cezary@hipologia.pl,

Jest ambicja, żeby poza ciekawymi wykładami zrobić prezentację jeździecką, albo nawet więcej niż jedną

Na to warunki Racotu akurat pozwalają (były tam w 91ym pierwsze Halowe Mistrzostwa Polski w Skokach).

Jak ustalimy szczegóły - określę koszty - będziemy przyjmować wpłaty, i żeby było sprawiedliwie - kolejność wpłat decyduje o udziale.
ja się zgłaszam, choć to zależy również od kosztów Wink
to ja od razu wyjaśnię - zależy nam, by mimo ciekawego programu koszty nie były barierą, przecież dla wielu z nas jest jeszcze koszt dojazdu,
w tym celu chcemy wynająć cały pałac i uzyskać cenę "hurtową", dlatego ważne jest, żeby w miarę szybko ustalić listę uczestników "pewnych", bo tak wyjdzie taniej.
Zgłaszam się - Jakub Spahis czyli dwie osoby i dwa miejsca. Smile
Ja również się zgłaszam, dwie osoby, bez noclegów Smile
Zgłaszam 2 osoby z noclegami
Zgłaszam dwie osoby z noclegami! Smile Jak mąż się wyłamię to go wymienię Tongue

Bardzo proszę o prezentacje jeździeckie!!
Ekstra! Proszę wpisać na listę 1 osobę, raczej bez noclegu, chociaż to będzie zależało od kosztów ostatecznych. Ale suuuuuper. :lol:
Genialny pomysł Trenerze. Chyba też się zapiszę.
Pozdrawiam. Tongue
Ja niestety w marcu nie mogę w 100% powiedzieć, czy pod koniec września będę mogła przyjechać
własna stajnia to jednak duże uwiązanie i na tak odległy termin nie mogę mieć 100% pewności że ktoś się końmi zajmie
szkoda :-(
Stron: 1 2 3 4 5 6