Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Witajcie:) Chciałam się przywitać. Jestem tu nowa:) Lubuskie

Witajcie:) Chciałam się przywitać. Jestem tu nowa:) Lubuskie

Witajcie:) Chciałam się przywitać. Jestem tu nowa:) Lubuskie

07-29-2010, 07:58 PM #1
Dopisuję na samej górzeSmile...przeczytałam wątek nt wstawiania zdjęć. Jutro jak się wyspię zamienię fotki na linki, żeby nie zaśmiecały forumSmile

Smile Dorota, mieszkam w Skwierzynie niedaleko Gorzowa Wlkp (Lubuskie).
Żona, matka, ...pozytywnie zakręcona "wariatka"Smile
Mam prawie 18 letniego wałacha rasy wielkopolskiej. Mieszka ze mną juz 12 lat. Niestety jest alergikiem, kaszle, często ma duszności itp.- jest na emeryturze a pańcia jeździ na sierściuszkach znajomychSmile. Mieszka z dwiema kozami i paroma kotami w Puszczy Noteckiej. .Gdzie rogate tam i on, gdzie on tam rogate. Oklepowe spacerki po puszczy robimy zgraną paczką....Smile + dwie suczki- owczarek niemiecki, labrador i kot RudzikSmile
Maluję obrazy olejne na zamówienie, aktualnie bez stałej pracy, świeżo rozbity samochód- wjechał w niego tir...mogłabym tak wymieniacSmile...najwazniejsze, że nie opuszcza mnie pozytywne nastawienie do świataSmile
Krętlik kozuli -widoczny na zdjęciu-potrzebny jedynie podczas dojeniaSmile Moje stwory chodzą luzem po hektarze ziemi i mają stały dostęp do stajniSmile

Przyjmiecie mnie/ Nas do swojego grona?Big Grin


[Obrazek: kozulki.jpg]
[Obrazek: jak_dwie_kropelki_wody.jpg]
[Obrazek: sama_jezdze_bez_pomocy.jpg]
[Obrazek: mam_5_lat.jpg]
[Obrazek: 10665041.jpg]

pastele suche wg zdjęć Wojciecha Kwiatkowskiego

[Obrazek: Resize%2Bof%2Bkon.JPG]
[Obrazek: Resize%2Bof%2Bc.jpg]

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
07-29-2010, 07:58 PM #1

Dopisuję na samej górzeSmile...przeczytałam wątek nt wstawiania zdjęć. Jutro jak się wyspię zamienię fotki na linki, żeby nie zaśmiecały forumSmile

Smile Dorota, mieszkam w Skwierzynie niedaleko Gorzowa Wlkp (Lubuskie).
Żona, matka, ...pozytywnie zakręcona "wariatka"Smile
Mam prawie 18 letniego wałacha rasy wielkopolskiej. Mieszka ze mną juz 12 lat. Niestety jest alergikiem, kaszle, często ma duszności itp.- jest na emeryturze a pańcia jeździ na sierściuszkach znajomychSmile. Mieszka z dwiema kozami i paroma kotami w Puszczy Noteckiej. .Gdzie rogate tam i on, gdzie on tam rogate. Oklepowe spacerki po puszczy robimy zgraną paczką....Smile + dwie suczki- owczarek niemiecki, labrador i kot RudzikSmile
Maluję obrazy olejne na zamówienie, aktualnie bez stałej pracy, świeżo rozbity samochód- wjechał w niego tir...mogłabym tak wymieniacSmile...najwazniejsze, że nie opuszcza mnie pozytywne nastawienie do świataSmile
Krętlik kozuli -widoczny na zdjęciu-potrzebny jedynie podczas dojeniaSmile Moje stwory chodzą luzem po hektarze ziemi i mają stały dostęp do stajniSmile

Przyjmiecie mnie/ Nas do swojego grona?Big Grin


[Obrazek: kozulki.jpg]
[Obrazek: jak_dwie_kropelki_wody.jpg]
[Obrazek: sama_jezdze_bez_pomocy.jpg]
[Obrazek: mam_5_lat.jpg]
[Obrazek: 10665041.jpg]

pastele suche wg zdjęć Wojciecha Kwiatkowskiego

[Obrazek: Resize%2Bof%2Bkon.JPG]
[Obrazek: Resize%2Bof%2Bc.jpg]


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
07-29-2010, 08:30 PM #2
No jasne, że przyjmiemy :wink:

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
07-29-2010, 08:30 PM #2

No jasne, że przyjmiemy :wink:


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

07-29-2010, 08:45 PM #3
Bomba rysunki, kobieto, ale Ty musisz mieć fajną osobowość, oby więcej takich ludzisków.WITAJ.

<t></t>
Anna Tomaszewska
07-29-2010, 08:45 PM #3

Bomba rysunki, kobieto, ale Ty musisz mieć fajną osobowość, oby więcej takich ludzisków.WITAJ.


<t></t>

07-29-2010, 10:06 PM #4
Nie jestem predestynowana do oceny swojej osobowościSmile. Z chęcią w przyszłości "posłucham" co macie mi do powiedzeniaSmile
Przyjmuję równie dobrze krytykę jak i dobre słowoSmile

Powinnam była przywitac się w wątku do tego utworzonym-przepraszamSmile

Uwielbiam rysować, malować, asystować przy operacjach weterynaryjnych- miałam pare okazji kastrować i sterylizować stwory, psy,suczki, konie. Interesuję się motoryzacją-ogólnie i autami typu UAZ, wędkowaniem-trolling i spinning, słucham tego co puszczają w stacjach radiowo-telewizyjnych...jednak głównie Chopin...mąż jest pianistą- własnie ćwiczy za ścianą. Polonez As-Dur op 53., ballada G-moll, preludium des dur op.28 nr 15- deszczowe, d-moll op.28 nr 24, koncerty e i f-moll....i wiele innych moich ulubionychSmile
Troszeczkę zamknęłam się w swoim świecie zwierząt. Smile
Jutro rano jadę na oklepowy teren na moim ciapku. Nie spacerowaliśmy prawie miesiąc. Smile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
07-29-2010, 10:06 PM #4

Nie jestem predestynowana do oceny swojej osobowościSmile. Z chęcią w przyszłości "posłucham" co macie mi do powiedzeniaSmile
Przyjmuję równie dobrze krytykę jak i dobre słowoSmile

Powinnam była przywitac się w wątku do tego utworzonym-przepraszamSmile

Uwielbiam rysować, malować, asystować przy operacjach weterynaryjnych- miałam pare okazji kastrować i sterylizować stwory, psy,suczki, konie. Interesuję się motoryzacją-ogólnie i autami typu UAZ, wędkowaniem-trolling i spinning, słucham tego co puszczają w stacjach radiowo-telewizyjnych...jednak głównie Chopin...mąż jest pianistą- własnie ćwiczy za ścianą. Polonez As-Dur op 53., ballada G-moll, preludium des dur op.28 nr 15- deszczowe, d-moll op.28 nr 24, koncerty e i f-moll....i wiele innych moich ulubionychSmile
Troszeczkę zamknęłam się w swoim świecie zwierząt. Smile
Jutro rano jadę na oklepowy teren na moim ciapku. Nie spacerowaliśmy prawie miesiąc. Smile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
07-30-2010, 06:14 AM #5
Witaj sąsiadko ! Z Baczyny do Skwierzyny to +- 35 km. więc jesteśmy prawie sąsiadami Smile
, a w dodatku Chopin Smile mógłbym słuchać i słuchać i słuchać Smile a i mój wnuk Paweł urodził się w Skwierzynie pod okiem pana doktora z Grecjii Smile
pozdrawiam i życzę miłego pobytu na hipologii .pl Smile

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
07-30-2010, 06:14 AM #5

Witaj sąsiadko ! Z Baczyny do Skwierzyny to +- 35 km. więc jesteśmy prawie sąsiadami Smile
, a w dodatku Chopin Smile mógłbym słuchać i słuchać i słuchać Smile a i mój wnuk Paweł urodził się w Skwierzynie pod okiem pana doktora z Grecjii Smile
pozdrawiam i życzę miłego pobytu na hipologii .pl Smile


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

07-30-2010, 07:56 AM #6
Witam SąsiadaSmile
Zisis Papadimitriou, grek , dusza człowiek mieszka całkiem niedaleko mnieSmile
Baczyna bardzo blisko, może kiedyś wpadnę, odwiedzę "Koniczynkę" Smile

Utwory Chopina to druga Miłość Mojego Męża...a może Pierwsza a ja jestem Druga?Big Grin...któż zgadnieWink
Nawet kotkę "uczłowiecza" puszczając muzykę- gdy mrucząc wyleguje się na podusi...(kot mruczy, nie małżonek...polegują razemWink...)

Z miłą chęcią przewertuję wszystkie posty, poczytam...Smile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
07-30-2010, 07:56 AM #6

Witam SąsiadaSmile
Zisis Papadimitriou, grek , dusza człowiek mieszka całkiem niedaleko mnieSmile
Baczyna bardzo blisko, może kiedyś wpadnę, odwiedzę "Koniczynkę" Smile

Utwory Chopina to druga Miłość Mojego Męża...a może Pierwsza a ja jestem Druga?Big Grin...któż zgadnieWink
Nawet kotkę "uczłowiecza" puszczając muzykę- gdy mrucząc wyleguje się na podusi...(kot mruczy, nie małżonek...polegują razemWink...)

Z miłą chęcią przewertuję wszystkie posty, poczytam...Smile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości