Hipologia

Pełna wersja: Warsztaty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A ja teraz nie wiem czy będe mogła byc w czwartek kiedy jest ciekawszy dzień :/
Mam już bilet - będę w Warszawie w sobotę.
Dzisiaj w Trójce o 21 Miller będzie gościem Klubu Trójki.
będę we Wrocławiu w czwartek - postaramy się nagrać wywiad z R.M. dla portalu hipologia.pl - a tak w ogóle wydaje się, że desant hipologiczny będzie dosyć liczny i we Wrocławiu i w Warszawie...
zapis audycji z dr Robertem Millerem w Trójce jest dostępny jako podcast i można go pobrać tutaj http://www.polskieradio.pl/_files/200703...035626.mp3
Wink
Pozdrawiam.


Relację Ani o Konferencji przeniosłam do nowego wątku: Konferencja „Jeździectwo Przyjazne Koniowi”. Teolinek
O, czyżby moja wypowiedź się skasowala? Pisałam o konferencji, ze super, ale wiecej to opisze na spokojnie jak będe mieć czas.

Nie skasowała się - uznałam, że rozmowa o konferencji zasługuje na osobny wątek: Konferencja „Jeździectwo Przyjazne Koniowi”.
Ania Guzowska napisał(a):O, czyżby moja wypowiedź się skasowala? Pisałam o konferencji, ze super, ale wiecej to opisze na spokojnie jak będe mieć czas.
hmm, ja ją czytałam, nawet zacytowałam Confusedhock:

oj, juz wiem, to mnie też przenieście, pisałyśmy jednocześnie Smile
Wybiera się ktoś na jakieś warsztaty do Rancho Stokrotka na wiosnę? Może ktoś jedzie na zaawansowane kury? Bo ja się wybieram 8)

A w ogóle może ktoś jest zainteresowany konferencją jaka sie odbędzie we Wrocławiu, będzie to konferencja psychologiczna, ale wiem że pare osób sie tu psychologią interesuje, a przyjeżdża do nas z USA prof. Seligman, twórca psychologii pozytywnej i ten pan od 'wyuczonej bezradności'.
Tu sa szczegółowe informacje: http://www.swps.pl/seligman - polska strona sympozjum
http://www.seligmaneurope.com europejska strona sympozjum
Będą wykładac tez moi prowadzący byli i obecni Smile Cena jest spora, ale myślę że warto...
bym pojechala,na ta psychologiczna.
szkoda, ze Wrocław jest tak daleko. Opiekuje sie konmi, i w sumie to byla moja swiadoma decyzja: ogony, przyroda i samotnosc.Plus zdziczenie..
Przed laty bylam zaproszona do przedstawienia mojego teksciku na temat roli podswiadomosci w procesie tworzenia.. czegos tam.. :lol: .na taka bardzo fajna miedzynarodowa konferencje. Nie spodziewalam sie, ze z ludzmi z renomowanych swiatowych uczelni mozna tak cudnie napic sie piwka!!!!! Zaprzyjaznilam sie tam m.in. z polskim psychologiem D. Sleszynskim, ktory wyklada w Cambridge, zajmuje sie fenomenologicznym i egzystencjalnym podejsciem do terapii, i jest w opozycji do psychoanalizy...pewno bys sie z nim dogadala!
Ania , a Ty znasz taki magazyn;Swiat psychoanalizy?????Tam mozna bylo sobie poczytac przedruki Sławoja Żiżka, ktorego uwielbialam /no bo teraz jako zdziczaly czlowiek nie czytuje juz/mozna bylo sobie poczytac artykuly o Lacanie czy cudne artykuly -moim zdaniem klasycznego psychoanalityka- naszego Zbigniewa Sokolika. No i dyskusje naszej /bylej niestety/ grupy na temat literatury..

ech....szkoda, ze czas tak szybko plynie. Sad
Ja raczej psychoanalityków nie czytuję, raz że dużo gadania, mało poparcia badaniami, a dwa nie moja specjalność, teraz już zaczęłam specjalizacje z psych. społecznej i bardziej w tych tematach się obracam. Aczkolwiek ostatnio z ciekawości czytałam trochę FreudaTongue
Slawoj Zizek to słoweński socjolog, filozof, psychoanalityk i krytyk kultury, jego ksiazki sa tlumaczone na kilkanascie jezykow swiata, i fakt, ze jest rowniez psychoanalitykiem wcale nie umniejsza jego roli.... :lol: Sleszynski zna psychoanalize bo jest naukowcem wielkiego formatu, jest w opozycji, ale jego krytyka jest bardzo konstruktywna i ciekawa, ale nawet on by tak nie powiedzial, ze w psychoanalize jest za duzo gadania....no, ale mniejsza.
To nie temat na to forum.
Są różni naukowcy, różne poglądy Wink Tego drugiego kojarzę, nie wiem czy coś nie czytałam, ale nie pamiętam już. Psychoanaliza też wygląda inaczej jak dziś, swoje zasługi w psychologii ma. Ale ja wolę inne dziedziny psychologii...
tak, tak,
ja lubie takie mniejsze , indywidualne wymiary....malutkie swiaty. Aronson np. jest przeciekawy, ale ja wole basniowosc np. Bruno Bettelhaima ....

no koniec nie- tematu! Big Grin
Ania, dzięki za info, postaram się tak zorganizować żeby być Smile
Duchowa, zdziczenia nie żałuj! Opowiemy ci jak było Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9