Hipologia

Pełna wersja: Warsztaty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
No drogi jest.. Ja myślę napisać mejla z głupia frant z zapytaniem. Zobaczę co odpowie. Jak cena kosmiczna to bez szans z pewnością. Martwi mnie bardziej ten potencjalny brak chętnych. W Polsce ciągle jedyne znane szerzej nazwiska to Monty R i Pat P. A środowisko jeździeckie nasze do otwartych na nowości i poszukujących nie należy raczej Sad
Co do metod pracy Klausa H. to nie spodziewam się, że jego praca nie ma nic wspólnego z żadną inną na świecie. Myślę że wszystkie szkoły opierają się na tym samym - zbudowaniu zaufania i oparciu na nim partnerstwa i przywództwa zarazem. Wtedy i koń i jeździec mogą czuć się dobrze i wiele sobie dawać nawzajem. Ja pracuję taką klasyczną szkołą z elementami naturalu może. Klikera jeszcze nie używałam, ale z pewnością wkrótce spróbuję. Myślę że podstawa to szacunek do konia jako drugiej istoty, która ma takie samo prawo do dobrego życia jak my. A dobrze rozumiana klasyczna szkoła jazdy na tym się opiera pokazuje to np. Podhayski w "Moje konie, moi nauczyciele". Ale sport jeździecki zszedł chyba teraz na złą drogę i z klasyką ma coraz mniej wspólnego.
Chyba odeszłam od tematu Smile. W każdym razie w tej chwili u Hempflinga interesuje mnie wykorzystanie potencjału mowy ciała. Chyba to go różni od innych naturalsów najbardziej.
Zamierzam kupić sobie jego książkę, niestety po angielsku bo niemieckiego nie posiadam Sad
Smile
Uwaga, Robert Miller będzie w Polsce Smile W Warszawie i Wrocławiu, ja we Wrocławiu na pewno ide na konferencję.
To program: http://hippika.pdm-promo.pl/Miller_ramow...roclaw.pdf

Ktoś się wybiera z forum? Pan Wojtek oczywiście będzie, jako że ma wykład, ale może więcej osób się pojawi Smile
Godziny szkolne nie pozwalają niestety, w związku z czym zostało mi liczyć na Twoje relacje, które mam nadzieję, zdasz na forum Smile
A czy wystąpienia będą tłumaczone na polski? :oops:
Oczywiście że będą ! Będzie profesjonalny tłumacz ze znajomością "końskich tematów" i będzie tłumaczenie symultaniczne.
A jak będzie z pytaniami? Trzeba będzie zadawać po polsku, tak? A tłumacz będzie znał słowa takie jak warunkowanie? Wink
Podpowiedzcie proszę, gdzie i jak można kupić bilety na to spotkanie w Warszawie?
A właśnie, ja nie rozumiem za bardzo jak kupić bilety. Nie ma żadnej informacji...
Rozumiem, że kupuje się przez sklep internetowy, tu: http://hippika.pdm-promo.pl/sklep/index.php/cPath/18
Czy ktoś już kupił zaproszenie w tym sklepie?
Ja przed chwilą to zrobiłam (przynajmniej mam taką nadzieję Wink ) i ma przyjść pocztą za pobraniem. Niemniej jakoś taki dziwny to sposób na sprzedaż biletów...
Ja kupiłem. Przyszedł mail z pytaniem o imię i nazwisko które mają wpisać na bilecie, ale kiedy próbuję odpisać to poczta wypluwa to z powrotem z komunikatem o jakimś błędzie.
O! dobrze, że sprawdziłam tutaj, bo założyłąbym zupełnie niepotrzbnie nowy wątek. Ja postaram się być, tylko nie wiem, czy dostane jeszcze bilet...
a moze stworzmy liste "hipologowiczow", ktorzy beda na tym spotkaniu we Wroclawiu, chetnie poznamy Was osobiscie Big Grin
Ha! dostałam bilet :twisted: i będę na wrocławskiej koknferencji Smile Napiszcie, kto jeszcze, bo tak jak Pokusa, chętnie poznam Was osobiście! Do zobaczenia!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9