Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć zaklinacz koni

zaklinacz koni

zaklinacz koni

Strony (2): Wstecz 1 2
santi08

Member

118
11-06-2010, 10:38 AM #16
zgadzam się Smile spokuj, opanowanie, wytrwałość i cierpliwość doprowadzą nas do porozumienia z koniem...

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-06-2010, 10:38 AM #16

zgadzam się Smile spokuj, opanowanie, wytrwałość i cierpliwość doprowadzą nas do porozumienia z koniem...


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

santi08

Member

118
11-06-2010, 10:54 AM #17
przez zrozumienie i miłość do tego konia chyba z wzajemnością doszłam do tego...
Załączone pliki
.jpg
P3310449 - Kopia.JPG
Rozmiar: 89.56 KB / Pobrań: 1,833
.jpg
P3310456 - Kopia.JPG
Rozmiar: 90.21 KB / Pobrań: 1,844
.jpg
P3310454 - Kopia.JPG
Rozmiar: 78.41 KB / Pobrań: 1,839

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-06-2010, 10:54 AM #17

przez zrozumienie i miłość do tego konia chyba z wzajemnością doszłam do tego...

Załączone pliki
.jpg
P3310449 - Kopia.JPG
Rozmiar: 89.56 KB / Pobrań: 1,833
.jpg
P3310456 - Kopia.JPG
Rozmiar: 90.21 KB / Pobrań: 1,844
.jpg
P3310454 - Kopia.JPG
Rozmiar: 78.41 KB / Pobrań: 1,839

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

11-06-2010, 03:29 PM #18
Fantastycznie...
Tak wszystko to kwestia opanowania i nazewnictwa...
Ja nie nazywam siebie zaklinaczem koni, choć dużo udało mi się osiągnąć z Kasią . Teraz będę miała troche czasu na przemyślenia i pewnie uda nam się osiągnąć jeszcze więcej. Nauczyłam sie obserwowac konie w hodowli kucy szetlandzkich . Niesamowite jak konie zachowują się kiedy nas nie widzą . Zupełnie tak jak tysiące lat wstecz na stepach. Uczę się dalej , i dalej odkrywa, konie na nowo. Kazdy z nas tak ma że myśli ze to koniec drogi a tu siup i nowa bramka.Smile

Ja uważam ze nie ma zaklinaczy koni.... dla mnie ludzie zajmujący sie końmi dziela sie na dwie grupy są to:
- jeżdżcy- tacy którzy kochaja jazde konna a koni juz nie
-koniarze- tacy którzy kochaja konie a jazda to dla nich dodatek z którego radość mogą czerpać obydwie strony.

<t></t>
Magdalena Jankowska
11-06-2010, 03:29 PM #18

Fantastycznie...
Tak wszystko to kwestia opanowania i nazewnictwa...
Ja nie nazywam siebie zaklinaczem koni, choć dużo udało mi się osiągnąć z Kasią . Teraz będę miała troche czasu na przemyślenia i pewnie uda nam się osiągnąć jeszcze więcej. Nauczyłam sie obserwowac konie w hodowli kucy szetlandzkich . Niesamowite jak konie zachowują się kiedy nas nie widzą . Zupełnie tak jak tysiące lat wstecz na stepach. Uczę się dalej , i dalej odkrywa, konie na nowo. Kazdy z nas tak ma że myśli ze to koniec drogi a tu siup i nowa bramka.Smile

Ja uważam ze nie ma zaklinaczy koni.... dla mnie ludzie zajmujący sie końmi dziela sie na dwie grupy są to:
- jeżdżcy- tacy którzy kochaja jazde konna a koni juz nie
-koniarze- tacy którzy kochaja konie a jazda to dla nich dodatek z którego radość mogą czerpać obydwie strony.


<t></t>

santi08

Member

118
11-06-2010, 04:07 PM #19
myślę tak samo pani Magdo Big Grin Nie jestem zaklinaczem koni, a udało mi się osiągnąć porozumienie z moim konikiem, kazdego dnia uczę się nowych rzeczy o koniach i obserwuję je... to fantastyczne stworzenia i wiele mozemy sie o nich dowiedzieć, a jestcze więcej nauczyć... :wink:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-06-2010, 04:07 PM #19

myślę tak samo pani Magdo Big Grin Nie jestem zaklinaczem koni, a udało mi się osiągnąć porozumienie z moim konikiem, kazdego dnia uczę się nowych rzeczy o koniach i obserwuję je... to fantastyczne stworzenia i wiele mozemy sie o nich dowiedzieć, a jestcze więcej nauczyć... :wink:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości