Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Stowarzyszenie!!!

Stowarzyszenie!!!

Stowarzyszenie!!!

Strony (3): Wstecz 1 2 3
04-23-2010, 12:39 PM #31
Magdalena Z tego co już wiem, to stowarzyszenie może zarabiać i zdobywać pieniądze. Ich właścicielem jest stowarzyszenie, a nie jego członkowie. Mogą je wydać na realizację swoich założeń.
Czyli członkami stowarzyszenia mogą być wszyscy obywatele Polski i wszyscy mogą korzystać z jego profitów.
Niebawem ogłoszę termin pierwszego spotkania.
M.W

nie no tak to nie jest, stowarzyszenie może prowadzić działalność gospodarczą, ale nadal jest organizacja non profit, czyli cały zysk jest przeznaczany na cele statutowe (dlatego dobrze napisany statut jest bardzo ważny) stowarzyszenie może także zatrudniać pracowników i wtedy im płaci, ale to nie tak że można tymi pieniędzmi dysponować dowolnie

<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>
Izabella Dobrosz
04-23-2010, 12:39 PM #31

Magdalena Z tego co już wiem, to stowarzyszenie może zarabiać i zdobywać pieniądze. Ich właścicielem jest stowarzyszenie, a nie jego członkowie. Mogą je wydać na realizację swoich założeń.
Czyli członkami stowarzyszenia mogą być wszyscy obywatele Polski i wszyscy mogą korzystać z jego profitów.
Niebawem ogłoszę termin pierwszego spotkania.
M.W

nie no tak to nie jest, stowarzyszenie może prowadzić działalność gospodarczą, ale nadal jest organizacja non profit, czyli cały zysk jest przeznaczany na cele statutowe (dlatego dobrze napisany statut jest bardzo ważny) stowarzyszenie może także zatrudniać pracowników i wtedy im płaci, ale to nie tak że można tymi pieniędzmi dysponować dowolnie


<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>

Anula

Junior Member

42
07-01-2010, 10:54 AM #32
Witam Smile Czy ktoś ma już jakieś informacje o stowarzyszeniu? Czy było już spotkanie? Pozdrywusy

<t></t>
Anula
07-01-2010, 10:54 AM #32

Witam Smile Czy ktoś ma już jakieś informacje o stowarzyszeniu? Czy było już spotkanie? Pozdrywusy


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
07-01-2010, 08:24 PM #33
witam, w imieniu Trenera informuję, że dogrywane są sprawy programowe i w najbliższych dniach zostanie zaproponowany termin i miejsce spotkania założycielskiego

<t></t>
Cezary Szamreta
07-01-2010, 08:24 PM #33

witam, w imieniu Trenera informuję, że dogrywane są sprawy programowe i w najbliższych dniach zostanie zaproponowany termin i miejsce spotkania założycielskiego


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
07-01-2010, 09:36 PM #34
lepiej późno niż wcale...już myślałam, ze Nic z tego....a tak fajnie się nazywa!

<t></t>
Lutejaxx
07-01-2010, 09:36 PM #34

lepiej późno niż wcale...już myślałam, ze Nic z tego....a tak fajnie się nazywa!


<t></t>

Anula

Junior Member

42
07-03-2010, 03:46 PM #35
w końcu Big Grin

<t></t>
Anula
07-03-2010, 03:46 PM #35

w końcu Big Grin


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
07-08-2010, 03:33 PM #36
Kochani !
Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Pro Hippico Bono odbędzie się dnia 02. września w Klubie Jazdy Konnej "Szary" w Michałowicach koło Krakowa . Spotkanie odbędzie się po zakończeniu seminarium dr. Gerda Heuschmanna które będzie miało miejsce w tym dniu w godz. 9 -18 .
Seminarium organizuje Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego ul. Kajty 7 31-463 Kraków e-mail tjn-info@tjn.sic.pl
Polecam wszystkim udział w seminarium i zapraszam na spotkanie założycielskie SPHB hipologia.pl

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
07-08-2010, 03:33 PM #36

Kochani !
Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Pro Hippico Bono odbędzie się dnia 02. września w Klubie Jazdy Konnej "Szary" w Michałowicach koło Krakowa . Spotkanie odbędzie się po zakończeniu seminarium dr. Gerda Heuschmanna które będzie miało miejsce w tym dniu w godz. 9 -18 .
Seminarium organizuje Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego ul. Kajty 7 31-463 Kraków e-mail tjn-info@tjn.sic.pl
Polecam wszystkim udział w seminarium i zapraszam na spotkanie założycielskie SPHB hipologia.pl


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Magdalena

Member

56
07-10-2010, 08:31 PM #37
Big Grin Big Grin Big Grin ...my będziemy na stówę.
P.S Gdzie najlepiej zarezerwować nocleg?
Pozdrawiam.

<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>
Magdalena
07-10-2010, 08:31 PM #37

Big Grin Big Grin Big Grin ...my będziemy na stówę.
P.S Gdzie najlepiej zarezerwować nocleg?
Pozdrawiam.


<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>

Anula

Junior Member

42
07-11-2010, 09:52 PM #38
Dobre pytanie Smile gdzie tam się można zatrzymać- ... z PSEM? Nie znam Krakowa Sad Może zbierzemy grupę i razem pojedziemy z Zielonki?

<t></t>
Anula
07-11-2010, 09:52 PM #38

Dobre pytanie Smile gdzie tam się można zatrzymać- ... z PSEM? Nie znam Krakowa Sad Może zbierzemy grupę i razem pojedziemy z Zielonki?


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
07-12-2010, 05:55 PM #39
Najlepej pytac organizatorów sympozjum . Adres mailowy powyżej w moim poscie .

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
07-12-2010, 05:55 PM #39

Najlepej pytac organizatorów sympozjum . Adres mailowy powyżej w moim poscie .


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Marek Wiśniewski

Senior Member

253
07-17-2010, 10:05 AM #40
Trochę późno- ale i ja się zgłaszam- przygarniecie kropka? :wink:

<t></t>
Marek Wiśniewski
07-17-2010, 10:05 AM #40

Trochę późno- ale i ja się zgłaszam- przygarniecie kropka? :wink:


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
07-17-2010, 03:22 PM #41
Ty się do mnie najpierw zgłoś hahah /numer zmieniłam/ bo do Stowarzyszenia to chyba każdy kto dba o konie i je kocha, może! Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
07-17-2010, 03:22 PM #41

Ty się do mnie najpierw zgłoś hahah /numer zmieniłam/ bo do Stowarzyszenia to chyba każdy kto dba o konie i je kocha, może! Big Grin


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
08-06-2010, 09:46 AM #42
osoby zainteresowane członkostwem lub współpracą z powstającym Stowarzyszeniem Pro Hipico Bono informuję, że założyłem nowy wątek http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?...687#p26687 - w którym przedstawiłem wstępny projekt statutu tego stowarzyszenia, jako współzałożyciel proszę o uwagi i sugestie co do brzmienia tego dokumentu

<t></t>
Cezary Szamreta
08-06-2010, 09:46 AM #42

osoby zainteresowane członkostwem lub współpracą z powstającym Stowarzyszeniem Pro Hipico Bono informuję, że założyłem nowy wątek http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?...687#p26687 - w którym przedstawiłem wstępny projekt statutu tego stowarzyszenia, jako współzałożyciel proszę o uwagi i sugestie co do brzmienia tego dokumentu


<t></t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
08-25-2010, 06:37 PM #43
Kochani!! Napiszcie choć kogo zobaczę w Krakowie na seminarium i spotkaniu stowarzyszenia!! Smile Smile Smile

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
08-25-2010, 06:37 PM #43

Kochani!! Napiszcie choć kogo zobaczę w Krakowie na seminarium i spotkaniu stowarzyszenia!! Smile Smile Smile


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Berk

Member

142
08-27-2010, 12:49 PM #44
Znany jest już czas i miejsce zebrania założycielskiego Stowarzyszenia Pro Hippico Bono.

Czas: 2 września 2010 godz.19.00
Miejsce: Gospoda u Przyjaciół
przy trasie Michałowice - Kraków niedaleko KJK Szary w którym odbywać się będzie seminarium z dr Heuschmannem

W razie pytań proszę pisać na mojego mejla: berenika@okliny.info

<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>
Berk
08-27-2010, 12:49 PM #44

Znany jest już czas i miejsce zebrania założycielskiego Stowarzyszenia Pro Hippico Bono.

Czas: 2 września 2010 godz.19.00
Miejsce: Gospoda u Przyjaciół
przy trasie Michałowice - Kraków niedaleko KJK Szary w którym odbywać się będzie seminarium z dr Heuschmannem

W razie pytań proszę pisać na mojego mejla: berenika@okliny.info


<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
09-05-2010, 06:57 PM #45
Stowarzyszenie powstało ! Patrz wątek : statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono .

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
09-05-2010, 06:57 PM #45

Stowarzyszenie powstało ! Patrz wątek : statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono .


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Strony (3): Wstecz 1 2 3
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości