Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Wigilie jeździeckie - życzenia

Wigilie jeździeckie - życzenia

Wigilie jeździeckie - życzenia

Strony (2): 1 2 Dalej
Hedone

Member

89
12-21-2009, 02:08 PM #1
Nie znalazłam takiego tematu, a myślę że może być ciekawy - zbliża się czas wigilii klubowych i szkółkowych, chciałabym Was wypytać drodzy forumowicze jak to u was wygląda? Czy losujecie osoby jakim robicie prezenty, jakie prezenty wybieracie dla swoich "końskich" znajomych - (końskie właśnie czy może zupełnie inne)? No i życzenia - ja zawsze staram się wybiec poza oklepane "wesołych świąt", poszukuję w internecie "jeździeckich życzeń", ale nic takiego nie zalazłam, więc muszę sama kombinować.
Przy okazji chcę poddać się ocenie forumowiczów: zakupiłam na prezent smar do kopyt i batonik Likit (osoba którą wylosowałam jest w stajni od bardzo niedawna i nie znam jej właściwie więc nie wymyśliłam nic oryginalniejszego, tym bardziej że prezent miał być w granicy 30 zł),
ale skleciłam wierszyk - i teraz pytanie: durny czy zabawny?

"Prosto spod choinki dla konika upominki
nie za duże i praktyczne - to były Mikołaja wytyczne
smar do kopyt i batonik i będzie szczęśliwy konik!"

<t></t>
Hedone
12-21-2009, 02:08 PM #1

Nie znalazłam takiego tematu, a myślę że może być ciekawy - zbliża się czas wigilii klubowych i szkółkowych, chciałabym Was wypytać drodzy forumowicze jak to u was wygląda? Czy losujecie osoby jakim robicie prezenty, jakie prezenty wybieracie dla swoich "końskich" znajomych - (końskie właśnie czy może zupełnie inne)? No i życzenia - ja zawsze staram się wybiec poza oklepane "wesołych świąt", poszukuję w internecie "jeździeckich życzeń", ale nic takiego nie zalazłam, więc muszę sama kombinować.
Przy okazji chcę poddać się ocenie forumowiczów: zakupiłam na prezent smar do kopyt i batonik Likit (osoba którą wylosowałam jest w stajni od bardzo niedawna i nie znam jej właściwie więc nie wymyśliłam nic oryginalniejszego, tym bardziej że prezent miał być w granicy 30 zł),
ale skleciłam wierszyk - i teraz pytanie: durny czy zabawny?

"Prosto spod choinki dla konika upominki
nie za duże i praktyczne - to były Mikołaja wytyczne
smar do kopyt i batonik i będzie szczęśliwy konik!"


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
12-21-2009, 02:37 PM #2
Hedone Nie znalazłam takiego tematu, a myślę że może być ciekawy - zbliża się czas wigilii klubowych i szkółkowych, chciałabym Was wypytać drodzy forumowicze jak to u was wygląda? Czy losujecie osoby jakim robicie prezenty, jakie prezenty wybieracie dla swoich "końskich" znajomych - (końskie właśnie czy może zupełnie inne)? No i życzenia - ja zawsze staram się wybiec poza oklepane "wesołych świąt", poszukuję w internecie "jeździeckich życzeń", ale nic takiego nie zalazłam, więc muszę sama kombinować.
Przy okazji chcę poddać się ocenie forumowiczów: zakupiłam na prezent smar do kopyt i batonik Likit (osoba którą wylosowałam jest w stajni od bardzo niedawna i nie znam jej właściwie więc nie wymyśliłam nic oryginalniejszego, tym bardziej że prezent miał być w granicy 30 zł),
ale skleciłam wierszyk - i teraz pytanie: durny czy zabawny?

"Prosto spod choinki dla konika upominki
nie za duże i praktyczne - to były Mikołaja wytyczne
smar do kopyt i batonik i będzie szczęśliwy konik!"

Pozwolisz na małą adjustację? Pomysł super, jedynie rytm...

Oto, prosto spod choinki,
Dla konika upominki.
Nie za duże, lecz praktyczne -
- Mikołaja to wytyczne!
Smar do kopyt i batonik,
By szczęśliwy był Twój konik!

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za poprawki, trochę w życiu rymowałem do szuflady...

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
12-21-2009, 02:37 PM #2

Hedone Nie znalazłam takiego tematu, a myślę że może być ciekawy - zbliża się czas wigilii klubowych i szkółkowych, chciałabym Was wypytać drodzy forumowicze jak to u was wygląda? Czy losujecie osoby jakim robicie prezenty, jakie prezenty wybieracie dla swoich "końskich" znajomych - (końskie właśnie czy może zupełnie inne)? No i życzenia - ja zawsze staram się wybiec poza oklepane "wesołych świąt", poszukuję w internecie "jeździeckich życzeń", ale nic takiego nie zalazłam, więc muszę sama kombinować.
Przy okazji chcę poddać się ocenie forumowiczów: zakupiłam na prezent smar do kopyt i batonik Likit (osoba którą wylosowałam jest w stajni od bardzo niedawna i nie znam jej właściwie więc nie wymyśliłam nic oryginalniejszego, tym bardziej że prezent miał być w granicy 30 zł),
ale skleciłam wierszyk - i teraz pytanie: durny czy zabawny?

"Prosto spod choinki dla konika upominki
nie za duże i praktyczne - to były Mikołaja wytyczne
smar do kopyt i batonik i będzie szczęśliwy konik!"

Pozwolisz na małą adjustację? Pomysł super, jedynie rytm...

Oto, prosto spod choinki,
Dla konika upominki.
Nie za duże, lecz praktyczne -
- Mikołaja to wytyczne!
Smar do kopyt i batonik,
By szczęśliwy był Twój konik!

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za poprawki, trochę w życiu rymowałem do szuflady...


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Hedone

Member

89
12-21-2009, 03:02 PM #3
Fantastycznie! Smile Właśnie liczyłam na jakieś poprawki, bo czytam to w kółko i niby fajne, ale coś mi tam nie grało Smile Dzięki wielkie!

<t></t>
Hedone
12-21-2009, 03:02 PM #3

Fantastycznie! Smile Właśnie liczyłam na jakieś poprawki, bo czytam to w kółko i niby fajne, ale coś mi tam nie grało Smile Dzięki wielkie!


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
12-21-2009, 03:03 PM #4
Big Grin nadawalbys sie na Redaktora Bartel!!! Dobrze.

<t></t>
Lutejaxx
12-21-2009, 03:03 PM #4

Big Grin nadawalbys sie na Redaktora Bartel!!! Dobrze.


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
12-21-2009, 04:02 PM #5
Nawet na korektora... żona nieraz się wkurza, kiedy dostrzegam każdy błąd czy literówkę :-)
No i ta natura literackiego purysty :mrgreen:

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
12-21-2009, 04:02 PM #5

Nawet na korektora... żona nieraz się wkurza, kiedy dostrzegam każdy błąd czy literówkę :-)
No i ta natura literackiego purysty :mrgreen:


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
12-21-2009, 04:12 PM #6
oj .....no to sie skrecasz ze zlosci czytajac moje ...hahaha. ja nie tylko literowki, ale i bledy, ktore uwielbiam wprost!!! Big Grin
normalnie kocham wykroczenia literkowe. A jeszcze bardziej przetepczosc literacka!!!! Mafie wyobrazni... :lol:

<t></t>
Lutejaxx
12-21-2009, 04:12 PM #6

oj .....no to sie skrecasz ze zlosci czytajac moje ...hahaha. ja nie tylko literowki, ale i bledy, ktore uwielbiam wprost!!! Big Grin
normalnie kocham wykroczenia literkowe. A jeszcze bardziej przetepczosc literacka!!!! Mafie wyobrazni... :lol:


<t></t>

12-24-2009, 08:30 AM #7
W tym szczególnym dniu życzę Wam wszelakich błogosławieństw Bożych, ciepłych rodzinnych świąt iiii pociechy z pluszaków kopyciaków Big Grin

<t></t>
Iwona Gasparewicz
12-24-2009, 08:30 AM #7

W tym szczególnym dniu życzę Wam wszelakich błogosławieństw Bożych, ciepłych rodzinnych świąt iiii pociechy z pluszaków kopyciaków Big Grin


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-24-2009, 11:35 AM #8
Kochani ! Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem rodzinnych spotkań przy choince i nowonarodzonym Dzieciątku Jezus ! , a nowy rok niech przyniesie szczęście nam i wszystkim naszym braciom mniejszym !

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
12-24-2009, 11:35 AM #8

Kochani ! Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem rodzinnych spotkań przy choince i nowonarodzonym Dzieciątku Jezus ! , a nowy rok niech przyniesie szczęście nam i wszystkim naszym braciom mniejszym !


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

branka

Posting Freak

2,096
12-24-2009, 12:45 PM #9
Wesołych świąt wszystkim forumowiczom i ich zwierzakom, dużo spokoju, ciepła rodzinnego i sukcesów życzą Ania i Branka Smile

<t></t>
branka
12-24-2009, 12:45 PM #9

Wesołych świąt wszystkim forumowiczom i ich zwierzakom, dużo spokoju, ciepła rodzinnego i sukcesów życzą Ania i Branka Smile


<t></t>

jegrusia

Member

54
12-24-2009, 01:00 PM #10
Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie wszystkiego najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta..
oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły.

Wszystkim Wam tego życzę: do moich życzeń dołącza się Tekilusia Wink

<t>"Kiedyś przychodzi taki czas, że pasja przestaje być pasją i staje się sensem życia"</t>
jegrusia
12-24-2009, 01:00 PM #10

Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie wszystkiego najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta..
oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły.

Wszystkim Wam tego życzę: do moich życzeń dołącza się Tekilusia Wink


<t>"Kiedyś przychodzi taki czas, że pasja przestaje być pasją i staje się sensem życia"</t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
12-24-2009, 01:42 PM #11
Ja życzę jedynie, by konie w wigilijną noc odezwały się do Was dobrym słowem.
Cichych świąt dla wszystkich...

Bartel

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
12-24-2009, 01:42 PM #11

Ja życzę jedynie, by konie w wigilijną noc odezwały się do Was dobrym słowem.
Cichych świąt dla wszystkich...

Bartel


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Katoda

Member

170
12-24-2009, 02:01 PM #12
Wesołych, pełnych spokoju Świąt. By koniki i inne Wasze stworzonka były jak do tej pory kochane i żebyście się nigdy z nimi nie rozstali.

<t></t>
Katoda
12-24-2009, 02:01 PM #12

Wesołych, pełnych spokoju Świąt. By koniki i inne Wasze stworzonka były jak do tej pory kochane i żebyście się nigdy z nimi nie rozstali.


<t></t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
12-24-2009, 02:29 PM #13
Świerkiem już pachnie... nawet Cejlonkowi z pyszczka Smile Za niebawem zasiądziemy do stoły i chciałabym się z Wami wszystkimi tak choć wirtualnie połamać opłatkiem i złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, niech miłość w każdym z nas się odrodzi Smile I żeby nam się konie zanadto nie skarżyły o północy Smile Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kolejny rok Waszych doświadczeń, porad, pytań, przykładów Smile
Agnieszka, Artur Agnieszki i oczywiście zupełnie swój i jedyny w swoim rodzaju Pan Cejlon Big Grin

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
12-24-2009, 02:29 PM #13

Świerkiem już pachnie... nawet Cejlonkowi z pyszczka Smile Za niebawem zasiądziemy do stoły i chciałabym się z Wami wszystkimi tak choć wirtualnie połamać opłatkiem i złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, niech miłość w każdym z nas się odrodzi Smile I żeby nam się konie zanadto nie skarżyły o północy Smile Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kolejny rok Waszych doświadczeń, porad, pytań, przykładów Smile
Agnieszka, Artur Agnieszki i oczywiście zupełnie swój i jedyny w swoim rodzaju Pan Cejlon Big Grin


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
12-24-2009, 02:35 PM #14
Moje Ciapki dwa i ja życzymy forumowiczkom i forumowiczom spokojnych Świąt i w ogóle wszystkiego najlepszego Smile

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
12-24-2009, 02:35 PM #14

Moje Ciapki dwa i ja życzymy forumowiczkom i forumowiczom spokojnych Świąt i w ogóle wszystkiego najlepszego Smile


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
12-24-2009, 02:46 PM #15
Życzę Wam nadzieji
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
KONIKOW ZDROWYCH! Big Grin I zeby nam bylo przyjacielsko ze soba...BUZIAKI!

<t></t>
Lutejaxx
12-24-2009, 02:46 PM #15

Życzę Wam nadzieji
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
KONIKOW ZDROWYCH! Big Grin I zeby nam bylo przyjacielsko ze soba...BUZIAKI!


<t></t>

Strony (2): 1 2 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości