Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Anonimowość w necie a zachowania ludzi

Anonimowość w necie a zachowania ludzi

Anonimowość w necie a zachowania ludzi

Strony (2): Wstecz 1 2
12-12-2009, 05:12 PM #16
Ja nie powiem co pracodawcy w Japonii polecają swojemu personelowi w trakcie pracy na odprężenie się. Ale to jest w końcu Japonia...

A ja już się odpompowywam Tongue

<r>"...wondering will mother earth survive<br/>
hoping that mankind will stop abusing her<br/>
sometimes..."<br/>
<br/>
Ozzy Osbourne "The Dreamer"<br/>
<br/>
do tej pory znany jako <B><s></s>Thorhall<e></e></B></r>
Jarosław Pietrzak
12-12-2009, 05:12 PM #16

Ja nie powiem co pracodawcy w Japonii polecają swojemu personelowi w trakcie pracy na odprężenie się. Ale to jest w końcu Japonia...

A ja już się odpompowywam Tongue


<r>"...wondering will mother earth survive<br/>
hoping that mankind will stop abusing her<br/>
sometimes..."<br/>
<br/>
Ozzy Osbourne "The Dreamer"<br/>
<br/>
do tej pory znany jako <B><s></s>Thorhall<e></e></B></r>

12-21-2009, 12:11 PM #17
Julia Zdrojewska O, kącik dla sfrustrowanych Big Grin Dobrze, przyda się - w Chinach wymyślono podobno takie miejsca specjalnie skonstruowane po to by tłuc w nich talerze - podobno super sposób na odreagowanie. O, albo słyszałam też o dźwiękoszczelnych pokojach, w których można się wywrzeszczeć Smile

to bez sensu lepiej tłuc te potrzenbne talerze i krzyczec tak żeby wszyscy słyszeli, wtedy to pomaga Big Grin

<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>
Izabella Dobrosz
12-21-2009, 12:11 PM #17

Julia Zdrojewska O, kącik dla sfrustrowanych Big Grin Dobrze, przyda się - w Chinach wymyślono podobno takie miejsca specjalnie skonstruowane po to by tłuc w nich talerze - podobno super sposób na odreagowanie. O, albo słyszałam też o dźwiękoszczelnych pokojach, w których można się wywrzeszczeć Smile

to bez sensu lepiej tłuc te potrzenbne talerze i krzyczec tak żeby wszyscy słyszeli, wtedy to pomaga Big Grin


<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości