Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Strony (72): Wstecz 1 43 44 45 46 47 72 Dalej  
BiGStaR

Junior Member

7
11-05-2009, 07:16 PM #661
Podglądam Was tu czasem ale dotąd się nie ośmieliłam. Zdjęcia jednak podobały mi się tak bardzo, że i ja postanowiłam, że pokażę siebie moje konie rasy BigStar Big Grin
Załączone pliki
.jpg
Kopia (2) S6302115.JPG
Rozmiar: 63.73 KB / Pobrań: 4,547
.jpg
S6301781.JPG
Rozmiar: 204.81 KB / Pobrań: 4,546
.jpg
PICT0071.jpg
Rozmiar: 69.28 KB / Pobrań: 4,630

<t></t>
BiGStaR
11-05-2009, 07:16 PM #661

Podglądam Was tu czasem ale dotąd się nie ośmieliłam. Zdjęcia jednak podobały mi się tak bardzo, że i ja postanowiłam, że pokażę siebie moje konie rasy BigStar Big Grin

Załączone pliki
.jpg
Kopia (2) S6302115.JPG
Rozmiar: 63.73 KB / Pobrań: 4,547
.jpg
S6301781.JPG
Rozmiar: 204.81 KB / Pobrań: 4,546
.jpg
PICT0071.jpg
Rozmiar: 69.28 KB / Pobrań: 4,630

<t></t>

11-05-2009, 08:03 PM #662
Ja tez tak troche niesmialo
Obserwuje,czytam ,doksztalcam sie od dluzszego czasu,ale zarejtrowalam sie dopiero kilka dni temu
Jakos brak mi do tej pory bylo odwagi zeby odezwac sie w ktoryms z tematow Smile
Aczkolwiek moimi pociechami sie pochwale
Załączone pliki
.jpg
mags.jpg
Rozmiar: 210.91 KB / Pobrań: 4,513
.jpg
stracomer shiraz 030.JPG
Rozmiar: 117.33 KB / Pobrań: 4,599
Miniatury
   

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
11-05-2009, 08:03 PM #662

Ja tez tak troche niesmialo
Obserwuje,czytam ,doksztalcam sie od dluzszego czasu,ale zarejtrowalam sie dopiero kilka dni temu
Jakos brak mi do tej pory bylo odwagi zeby odezwac sie w ktoryms z tematow Smile
Aczkolwiek moimi pociechami sie pochwale

Załączone pliki
.jpg
mags.jpg
Rozmiar: 210.91 KB / Pobrań: 4,513
.jpg
stracomer shiraz 030.JPG
Rozmiar: 117.33 KB / Pobrań: 4,599
Miniatury
   

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

wild_filly

Member

110
11-06-2009, 12:12 PM #663
no to witamy pieknie na forumSmile sliczne pociechy

<t></t>
wild_filly
11-06-2009, 12:12 PM #663

no to witamy pieknie na forumSmile sliczne pociechy


<t></t>

-&gt; ZENIT &lt;-

Junior Member

26
11-06-2009, 06:04 PM #664
Zapomniałam, że jeszcze nie przedstawiłam mojego Księciunia Smile
Oto zdjęcia mojego ślązaczka Grubaska..
Rhythm of Zenith w skrócie ZENIT :lol:
Załączone pliki
Miniatury
           

<r>"Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść."<br/>
<br/>
<URL url="http://www.zenith.fbl.pl"><s>http://</s>http://www.zenith.fbl.pl<e></e></URL></r>
-&gt; ZENIT &lt;-
11-06-2009, 06:04 PM #664

Zapomniałam, że jeszcze nie przedstawiłam mojego Księciunia Smile
Oto zdjęcia mojego ślązaczka Grubaska..
Rhythm of Zenith w skrócie ZENIT :lol:

Załączone pliki
Miniatury
           

<r>"Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść."<br/>
<br/>
<URL url="http://www.zenith.fbl.pl"><s>http://</s>http://www.zenith.fbl.pl<e></e></URL></r>

11-06-2009, 09:31 PM #665
Przepiekne zdjecia ! te w zbozu ma swoj urok!! Fantastyczna fotka.Az pokazalam swojemu chlopakowi,ktory z konmi ma tyke wspolnego co rum z rumakiem i on tez stwierdzil,ze piekna fota
To w wodzie tez fajne
No i Zenit piekny grubasek :-)

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
11-06-2009, 09:31 PM #665

Przepiekne zdjecia ! te w zbozu ma swoj urok!! Fantastyczna fotka.Az pokazalam swojemu chlopakowi,ktory z konmi ma tyke wspolnego co rum z rumakiem i on tez stwierdzil,ze piekna fota
To w wodzie tez fajne
No i Zenit piekny grubasek :-)


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

wild_filly

Member

110
11-07-2009, 02:03 PM #666
nooo owszem. ja juz wczesniej widzialam te zdjecia.. ale sa magiczne Smile zwlaszcza to w zbozu.. pozdrowienia dla Grubaska Smile

<t></t>
wild_filly
11-07-2009, 02:03 PM #666

nooo owszem. ja juz wczesniej widzialam te zdjecia.. ale sa magiczne Smile zwlaszcza to w zbozu.. pozdrowienia dla Grubaska Smile


<t></t>

Joanna Misztela

Member

181
11-07-2009, 03:49 PM #667
świetne foty Zenita. popieram przedmowcow co do buszujących w zbożu choć pływaki tez są cudne. widać ze oboje czerpiecie radość ze wspólnie spędzonych chwil

<t></t>
Joanna Misztela
11-07-2009, 03:49 PM #667

świetne foty Zenita. popieram przedmowcow co do buszujących w zbożu choć pływaki tez są cudne. widać ze oboje czerpiecie radość ze wspólnie spędzonych chwil


<t></t>

-&gt; ZENIT &lt;-

Junior Member

26
11-07-2009, 04:17 PM #668
dziekujemy Smile
ciesze się, że zdjęcia Wam się podobają Smile Zenit pewnie też sie ucieszy, że ma tylu sympatyków. A co do Zenita to my sie za bardzo nie przemęczamy Tongue to jest typ lenia i kombinatora (co by tu zrobic zeby nic nie robic) hehe, ale jak go wychowałam to tak mam. Choć mi to absolutnie nie przeszkadza. Z racji tego, że jest młody (4,5 roku) prawidłową prace pod siodłem zaczeliśmy praktykować dopiero od niedawna Smile wczesniej, przez ubiegły rok, Zenit miał lekkie życie i głównie były to spacerki w terenie i obijanie sie na łąkach Smile Grubcio jest wielkim indywidualistą. Opanował moje serducho od samego początku. W sumie to możnaby powiedzieć, że pokochałam go zanim sie narodził, bo w zasadzie to trzymałam jego mame przy kryciu, gdy to Zencio był dopiero w zamiarze Tongue poźniej nieopuszczałam go na krok, gdy to w brzuchu matki przez 335 dni dojrzewał, pamiętam jak dziś jak gadałam do niego (niektórzy sie śmiali, że rozmawiam z brzuchem), jak robiłam masaże brzucha jego mamusi, piękne wspomnienia Smile poźniej Zencio przyszedł na świat i pokochalam go jeszcze bardziej. Wtedy to już go nie odstępowałam na krok Big Grin spaliśmy razem w boksie, a nasza matka trącała co chwila nas to chrapami to nogą i sprawdzała czy nic nam nie jest Smile powiem Wam, że ciężko było sie wyspać jak co chwile Cie kobyła trąca, liże lub kładzie z niewiarygodną lekkościa przednią noge na nas Tongue tak to było z Zenitem Smile
Jestem szczęśliwa tylko wtedy, gdy on jest szczęśliwy Big Grin

<r>"Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść."<br/>
<br/>
<URL url="http://www.zenith.fbl.pl"><s>http://</s>http://www.zenith.fbl.pl<e></e></URL></r>
-&gt; ZENIT &lt;-
11-07-2009, 04:17 PM #668

dziekujemy Smile
ciesze się, że zdjęcia Wam się podobają Smile Zenit pewnie też sie ucieszy, że ma tylu sympatyków. A co do Zenita to my sie za bardzo nie przemęczamy Tongue to jest typ lenia i kombinatora (co by tu zrobic zeby nic nie robic) hehe, ale jak go wychowałam to tak mam. Choć mi to absolutnie nie przeszkadza. Z racji tego, że jest młody (4,5 roku) prawidłową prace pod siodłem zaczeliśmy praktykować dopiero od niedawna Smile wczesniej, przez ubiegły rok, Zenit miał lekkie życie i głównie były to spacerki w terenie i obijanie sie na łąkach Smile Grubcio jest wielkim indywidualistą. Opanował moje serducho od samego początku. W sumie to możnaby powiedzieć, że pokochałam go zanim sie narodził, bo w zasadzie to trzymałam jego mame przy kryciu, gdy to Zencio był dopiero w zamiarze Tongue poźniej nieopuszczałam go na krok, gdy to w brzuchu matki przez 335 dni dojrzewał, pamiętam jak dziś jak gadałam do niego (niektórzy sie śmiali, że rozmawiam z brzuchem), jak robiłam masaże brzucha jego mamusi, piękne wspomnienia Smile poźniej Zencio przyszedł na świat i pokochalam go jeszcze bardziej. Wtedy to już go nie odstępowałam na krok Big Grin spaliśmy razem w boksie, a nasza matka trącała co chwila nas to chrapami to nogą i sprawdzała czy nic nam nie jest Smile powiem Wam, że ciężko było sie wyspać jak co chwile Cie kobyła trąca, liże lub kładzie z niewiarygodną lekkościa przednią noge na nas Tongue tak to było z Zenitem Smile
Jestem szczęśliwa tylko wtedy, gdy on jest szczęśliwy Big Grin


<r>"Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść."<br/>
<br/>
<URL url="http://www.zenith.fbl.pl"><s>http://</s>http://www.zenith.fbl.pl<e></e></URL></r>

wild_filly

Member

110
11-07-2009, 05:23 PM #669
jestem w szoku. ale to piekne co napisalas i niesamowite!! ciesze sie z Waszej radosci jaka oboje czerpiecie ze swojego towarzystwa Smile pozdrawim cieplo

<t></t>
wild_filly
11-07-2009, 05:23 PM #669

jestem w szoku. ale to piekne co napisalas i niesamowite!! ciesze sie z Waszej radosci jaka oboje czerpiecie ze swojego towarzystwa Smile pozdrawim cieplo


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
11-17-2009, 10:52 AM #670
Mam nadzieję, że mój przyszły koń będzie choć troszkę podobny do tego tutaj. Rys. mojego autorstwa.Smile
Załączone pliki
Miniatury
   

<t></t>
Lutejaxx
11-17-2009, 10:52 AM #670

Mam nadzieję, że mój przyszły koń będzie choć troszkę podobny do tego tutaj. Rys. mojego autorstwa.Smile

Załączone pliki
Miniatury
   

<t></t>

Martyna

Member

194
11-17-2009, 01:06 PM #671
Może powinnaś szukać żyrafy? Big Grin

<t></t>
Martyna
11-17-2009, 01:06 PM #671

Może powinnaś szukać żyrafy? Big Grin


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
11-17-2009, 01:18 PM #672
konik ciekawy, czemu nie.... Big Grin
aczkolwiek przypomina konika z komiksow, albo filmow rysunkowych dla dzieci. Ja z kolei jestem nieco nawiedzona i mnie sie podoba taka twórczosc w ktorej kon wykracza poza świat natury.. i ludzkiej i własnej. Podoba mi sie jak taki kon idac pastwiskiem chocby raz lekko potknie sie o zagadke istnienia.
Albo wpadnie kopytem w jakis dołek egzystencjalny.

A ta biala plama....to ciekawe jest dosc.Tylko, ze pewno wyszlo Ci z podswiadomosci? Big Grin
Powinnas zarobic na jakis grunt dla niego!

<t></t>
Lutejaxx
11-17-2009, 01:18 PM #672

konik ciekawy, czemu nie.... Big Grin
aczkolwiek przypomina konika z komiksow, albo filmow rysunkowych dla dzieci. Ja z kolei jestem nieco nawiedzona i mnie sie podoba taka twórczosc w ktorej kon wykracza poza świat natury.. i ludzkiej i własnej. Podoba mi sie jak taki kon idac pastwiskiem chocby raz lekko potknie sie o zagadke istnienia.
Albo wpadnie kopytem w jakis dołek egzystencjalny.

A ta biala plama....to ciekawe jest dosc.Tylko, ze pewno wyszlo Ci z podswiadomosci? Big Grin
Powinnas zarobic na jakis grunt dla niego!


<t></t>

Martyna

Member

194
11-17-2009, 01:53 PM #673
Czekałam na Ciebie Duchowa i się wychyliłaś w końcu :twisted: pokaż nam tego nowego kunika, co? :wink:

<t></t>
Martyna
11-17-2009, 01:53 PM #673

Czekałam na Ciebie Duchowa i się wychyliłaś w końcu :twisted: pokaż nam tego nowego kunika, co? :wink:


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
11-17-2009, 04:35 PM #674
Hehe żyrafy Big Grin , nie jakoś mnie one nie interesują...
A co do mojego "dzieła" to miałbyć to koń własnie przypominający bardziej karykaturę, bądź postać z bajki, ponieważ chciałam dodać trochę humoru Smile. Ale chciałabym żeby był kary, skarogniady bądź ciemnogniady z odmianami. Każdy ma jakąś tam swoją ulubioną maść, rasę, płeć i takie tam prawda ? Big Grin
Pokażcie jakieś fajne zdjęcia z terenów... chętnie pooglądam Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
11-17-2009, 04:35 PM #674

Hehe żyrafy Big Grin , nie jakoś mnie one nie interesują...
A co do mojego "dzieła" to miałbyć to koń własnie przypominający bardziej karykaturę, bądź postać z bajki, ponieważ chciałam dodać trochę humoru Smile. Ale chciałabym żeby był kary, skarogniady bądź ciemnogniady z odmianami. Każdy ma jakąś tam swoją ulubioną maść, rasę, płeć i takie tam prawda ? Big Grin
Pokażcie jakieś fajne zdjęcia z terenów... chętnie pooglądam Big Grin


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
11-17-2009, 04:56 PM #675
Calista, konik stosowny do forum i Twoich marzen..sympatyczne to, a mnie cos znosi jak zwykle poza normalnosci...hihi Big Grin

Martynko, jak porobie zdjęcia to wstawie....poki co musze zajmowac sie innymi sprawami. Sad .

<t></t>
Lutejaxx
11-17-2009, 04:56 PM #675

Calista, konik stosowny do forum i Twoich marzen..sympatyczne to, a mnie cos znosi jak zwykle poza normalnosci...hihi Big Grin

Martynko, jak porobie zdjęcia to wstawie....poki co musze zajmowac sie innymi sprawami. Sad .


<t></t>

Strony (72): Wstecz 1 43 44 45 46 47 72 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości