Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Może coś o sukcesach ;)

Może coś o sukcesach ;)

Może coś o sukcesach ;)

Strony (2): 1 2 Dalej
Ailusia

Posting Freak

809
01-08-2008, 11:28 PM #1
Ponieważ wątek o koszmarnej depresji jest już wielce rozbudowany 8)
Pochwalę się, że moja praca mgr właśnie dobiła do 40 strony! Big Grin

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-08-2008, 11:28 PM #1

Ponieważ wątek o koszmarnej depresji jest już wielce rozbudowany 8)
Pochwalę się, że moja praca mgr właśnie dobiła do 40 strony! Big Grin


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Gaga

Posting Freak

1,127
01-09-2008, 06:40 AM #2
Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-) (kolejne egzaminy sędziowskie - trzymajcie kciuki, chociaż to raptem III lic w B, zanczy nie takie trudne, w A i C już mam uprawnienia :-) )

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
01-09-2008, 06:40 AM #2

Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-) (kolejne egzaminy sędziowskie - trzymajcie kciuki, chociaż to raptem III lic w B, zanczy nie takie trudne, w A i C już mam uprawnienia :-) )


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Guli

Posting Freak

1,701
01-09-2008, 10:23 AM #3
Ailusia Pochwalę się, że moja praca mgr właśnie dobiła do 40 strony! Big Grin

Brawo Big Grin

Jeszcze tylko ok 150 i koniec :wink:

Ale początek najważniejszy Big Grin

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-09-2008, 10:23 AM #3

Ailusia Pochwalę się, że moja praca mgr właśnie dobiła do 40 strony! Big Grin

Brawo Big Grin

Jeszcze tylko ok 150 i koniec :wink:

Ale początek najważniejszy Big Grin


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Tania

Senior Member

260
01-09-2008, 10:43 AM #4
A i ja mam chyba sukces- wkroczyłam dzisiaj w XXI wiek /wreszcie/ z technikami diagnostycznymi.Biologia molekularna to jest to!

<t></t>
Tania
01-09-2008, 10:43 AM #4

A i ja mam chyba sukces- wkroczyłam dzisiaj w XXI wiek /wreszcie/ z technikami diagnostycznymi.Biologia molekularna to jest to!


<t></t>

Ailusia

Posting Freak

809
01-09-2008, 10:47 AM #5
Nie, 200 to raczej rozmiar doktoratu Wink pewnie będzie coś koło 60-80.

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-09-2008, 10:47 AM #5

Nie, 200 to raczej rozmiar doktoratu Wink pewnie będzie coś koło 60-80.


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Guli

Posting Freak

1,701
01-10-2008, 07:47 PM #6
Nie mam żadnych sukcesów Sad

Czyli muszę miec depresję :roll:

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-10-2008, 07:47 PM #6

Nie mam żadnych sukcesów Sad

Czyli muszę miec depresję :roll:


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Anna Skalik

Member

211
01-10-2008, 08:50 PM #7
To zależy co uważamy za sukces.
Bo te małe chyba też się liczą ?
Dla mnie takim sukcesem , był wyjazd w teren na osznurkowanym hucyku.

8)
Anna Skalik
01-10-2008, 08:50 PM #7

To zależy co uważamy za sukces.
Bo te małe chyba też się liczą ?
Dla mnie takim sukcesem , był wyjazd w teren na osznurkowanym hucyku.

8)

Ailusia

Posting Freak

809
01-10-2008, 09:01 PM #8
Avra dzisiaj chodziła na lonży w cordeo.
I z siodłem 8)

[Obrazek: DSCF3554.jpg]

W obie strony 8)

[Obrazek: DSCF3550.jpg]

Niestety muszę dopasować zarówno cordeo, jak i siodło :? zapomniałam już jak się siodła kompletnie :oops: chyba jej zarzuciłam na szyję prawie. I muszę zmierzyć czy nadal pasuje, bo jak nie to trzeba będzie ten łęk w końcu wymienić. We wzorcu rasy wlkp przeczytałam że pożądany jest wydatny kłąb. Czy tam rozbudowany. Dziękuję im bardzo, za ten kłąb!

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-10-2008, 09:01 PM #8

Avra dzisiaj chodziła na lonży w cordeo.
I z siodłem 8)

[Obrazek: DSCF3554.jpg]

W obie strony 8)

[Obrazek: DSCF3550.jpg]

Niestety muszę dopasować zarówno cordeo, jak i siodło :? zapomniałam już jak się siodła kompletnie :oops: chyba jej zarzuciłam na szyję prawie. I muszę zmierzyć czy nadal pasuje, bo jak nie to trzeba będzie ten łęk w końcu wymienić. We wzorcu rasy wlkp przeczytałam że pożądany jest wydatny kłąb. Czy tam rozbudowany. Dziękuję im bardzo, za ten kłąb!


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Anna Skalik

Member

211
01-10-2008, 10:03 PM #9
:lol: ...witam w klubie kłębiastych "stworów". :wink:
Anna Skalik
01-10-2008, 10:03 PM #9

:lol: ...witam w klubie kłębiastych "stworów". :wink:

Gaga

Posting Freak

1,127
01-11-2008, 06:11 AM #10
Dioda Dla mnie takim sukcesem , był wyjazd w teren na osznurkowanym hucyku.
Dla mnie sukcesem jest każdy wyjazd w teren na nieleśnej - a "świętem narodowym" spokojny teren (w znaczeniu wyluzowanego konia... :-( )

Ailusia, masz młodego konia. Z czasem przy odpowiedniej pracy przy kłębie rozbudują się mięśnie, a kłąb jakby schowa się między nie...
Mojej nieleśnej w sezonie kłąb chowa się na tyle mocno, że siodło potrafi się przekręcić przy wsiadaniu (nic fajnego) Teraz, kiedy koń praktycznie stoi (gruda do 10 potęgi Undecided ) kłąb jest wyraźnie widoczny, mięśnie wcięło ;-)

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
01-11-2008, 06:11 AM #10

Dioda Dla mnie takim sukcesem , był wyjazd w teren na osznurkowanym hucyku.
Dla mnie sukcesem jest każdy wyjazd w teren na nieleśnej - a "świętem narodowym" spokojny teren (w znaczeniu wyluzowanego konia... :-( )

Ailusia, masz młodego konia. Z czasem przy odpowiedniej pracy przy kłębie rozbudują się mięśnie, a kłąb jakby schowa się między nie...
Mojej nieleśnej w sezonie kłąb chowa się na tyle mocno, że siodło potrafi się przekręcić przy wsiadaniu (nic fajnego) Teraz, kiedy koń praktycznie stoi (gruda do 10 potęgi Undecided ) kłąb jest wyraźnie widoczny, mięśnie wcięło ;-)


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Guli

Posting Freak

1,701
01-11-2008, 09:43 AM #11
Z tymi zmianami kłębów, to faktycznie dziwna sprawa.

Jak poznałam Kubę i kupowałam pierwsze siodło, to on praktycznie był bezkłębowy- a mięśni nie miał, bo nic nie robił.
Teraz jak go oglądam, to kłąb wystający :?

Podobno z wiekiem to się zmienia, no i sprawa tuszy tez ma cos do rzeczy. Smile

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-11-2008, 09:43 AM #11

Z tymi zmianami kłębów, to faktycznie dziwna sprawa.

Jak poznałam Kubę i kupowałam pierwsze siodło, to on praktycznie był bezkłębowy- a mięśni nie miał, bo nic nie robił.
Teraz jak go oglądam, to kłąb wystający :?

Podobno z wiekiem to się zmienia, no i sprawa tuszy tez ma cos do rzeczy. Smile


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Ailusia

Posting Freak

809
01-11-2008, 10:13 AM #12
Ona tak ma od zawsze, z tym kłębem. Tyle że przednie nogi rosną na długość i doganiają tylne - jest mniejsza różnica w wysokości między zadem a kłębem. Jestem ciekawa czy to się wyrówna. Jeden wałach w mojej stajni ma kłąb wyżej niż zad...
No i w zimie zawsze wygląda gorzej Wink raczej jest typem nieruchawym zimową porą. Ale na razie w normie.
Znalazłam stary filmik i zdjęcie, kiedy miała równo dwa lata:

[Obrazek: th_avra-1.jpg]

[Obrazek: DSCF2313.jpg]

Oczywiście nie była wtedy nauczona tak ładnie pozować, samo się Tongue żeby potem Guli nie mówiła, że dwulatce kazali pracować w zebraniu Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-11-2008, 10:13 AM #12

Ona tak ma od zawsze, z tym kłębem. Tyle że przednie nogi rosną na długość i doganiają tylne - jest mniejsza różnica w wysokości między zadem a kłębem. Jestem ciekawa czy to się wyrówna. Jeden wałach w mojej stajni ma kłąb wyżej niż zad...
No i w zimie zawsze wygląda gorzej Wink raczej jest typem nieruchawym zimową porą. Ale na razie w normie.
Znalazłam stary filmik i zdjęcie, kiedy miała równo dwa lata:

[Obrazek: th_avra-1.jpg]

[Obrazek: DSCF2313.jpg]

Oczywiście nie była wtedy nauczona tak ładnie pozować, samo się Tongue żeby potem Guli nie mówiła, że dwulatce kazali pracować w zebraniu Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Gaga

Posting Freak

1,127
01-14-2008, 06:35 AM #13
Gaga Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-)

Mam licencje sędziowskie we wszystkich jeździeckich dyscyplinach olimpijskich :-) iiha Big Grin
Jeszcze kilkanaście lat i będą międzynarodowe - a co ;-)

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
01-14-2008, 06:35 AM #13

Gaga Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-)

Mam licencje sędziowskie we wszystkich jeździeckich dyscyplinach olimpijskich :-) iiha Big Grin
Jeszcze kilkanaście lat i będą międzynarodowe - a co ;-)


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Ailusia

Posting Freak

809
01-14-2008, 07:35 AM #14
Gratulacje!
Ja chyba zrozumiałam co to jest unoszenie podstawy szyi i zebranie. Ale nie poprzez doświadczenie, tylko za pomocą medytacji :lol:
Jeśli moja konia zrobi kłus zebrany przy najbliższej okazji, to znaczy że zrozumiałam. Ale mam wrażenie że muszę jeszcze trochę pomedytować 8)

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-14-2008, 07:35 AM #14

Gratulacje!
Ja chyba zrozumiałam co to jest unoszenie podstawy szyi i zebranie. Ale nie poprzez doświadczenie, tylko za pomocą medytacji :lol:
Jeśli moja konia zrobi kłus zebrany przy najbliższej okazji, to znaczy że zrozumiałam. Ale mam wrażenie że muszę jeszcze trochę pomedytować 8)


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Guli

Posting Freak

1,701
01-15-2008, 07:53 AM #15
Gaga
Gaga Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-)

Mam licencje sędziowskie we wszystkich jeździeckich dyscyplinach olimpijskich :-) iiha Big Grin
Jeszcze kilkanaście lat i będą międzynarodowe - a co ;-)

Gratulacje Big Grin

Mam nadzieje, że będziesz nakładac kary na zawodników źle traktujących konie Smile

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-15-2008, 07:53 AM #15

Gaga
Gaga Hm jeśli o sukcesach to mam nadzieję , że uda się coś napisać po weekendzie ;-)

Mam licencje sędziowskie we wszystkich jeździeckich dyscyplinach olimpijskich :-) iiha Big Grin
Jeszcze kilkanaście lat i będą międzynarodowe - a co ;-)

Gratulacje Big Grin

Mam nadzieje, że będziesz nakładac kary na zawodników źle traktujących konie Smile


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Strony (2): 1 2 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości