Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono

statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono

statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
Maria Masaz

Senior Member

465
09-28-2010, 06:32 PM #16
mogę założyć - i tak tam siedzę Smile
i lubię , ale skąd będe miała materiały ??
mój adres to: kontakt@newrider.pl lub mariamassage@wp.pl

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
09-28-2010, 06:32 PM #16

mogę założyć - i tak tam siedzę Smile
i lubię , ale skąd będe miała materiały ??
mój adres to: kontakt@newrider.pl lub mariamassage@wp.pl


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

basikonik

Member

68
09-29-2010, 01:36 PM #17
miło, że ktoś to czyta!
Adres podstrony pilnie potrzebny do wypracowania na temat odmian (odmieńców?) odmienicieli? jeździectwa polskiego.( wyłącznie pozytywnie i entuzjastycznie) Pozdrawiam, Barbara

<t></t>
basikonik
09-29-2010, 01:36 PM #17

miło, że ktoś to czyta!
Adres podstrony pilnie potrzebny do wypracowania na temat odmian (odmieńców?) odmienicieli? jeździectwa polskiego.( wyłącznie pozytywnie i entuzjastycznie) Pozdrawiam, Barbara


<t></t>

santi08

Member

118
09-29-2010, 02:48 PM #18
to fantastyczneSmile gratulacje :wink:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
09-29-2010, 02:48 PM #18

to fantastyczneSmile gratulacje :wink:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
09-30-2010, 06:34 AM #19
http://hipologia.pl/stowarzyszenie/ to adres, który będzie działał, ale dla wygody uruchomimy http://www.phb.hipologia.pl i http://www.stowarzyszenie.hipologia.pl - zaczynamy publikować tam informacje, stopniowo stanie się to głównym medium w temacie Stowarzyszenia.

subdomeny ruszą dzisiaj, więc Barbaro można je podawać (no właśnie, która jest wygodniejsza do publikacji? a może inną nazwę ktoś zaproponuje?)

<t></t>
Cezary Szamreta
09-30-2010, 06:34 AM #19

http://hipologia.pl/stowarzyszenie/ to adres, który będzie działał, ale dla wygody uruchomimy http://www.phb.hipologia.pl i http://www.stowarzyszenie.hipologia.pl - zaczynamy publikować tam informacje, stopniowo stanie się to głównym medium w temacie Stowarzyszenia.

subdomeny ruszą dzisiaj, więc Barbaro można je podawać (no właśnie, która jest wygodniejsza do publikacji? a może inną nazwę ktoś zaproponuje?)


<t></t>

09-30-2010, 06:45 AM #20
Ja tez chcę pomóc !!! ja też!!! :lol:
Interesuję się hodowlą koni -ogiery oraz klacze te najlepsze i te gorsze- dresażem i psychologia zwierząt... :wink:

<t></t>
Magdalena Jankowska
09-30-2010, 06:45 AM #20

Ja tez chcę pomóc !!! ja też!!! :lol:
Interesuję się hodowlą koni -ogiery oraz klacze te najlepsze i te gorsze- dresażem i psychologia zwierząt... :wink:


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
09-30-2010, 11:41 AM #21
http://www.facebook.com/group.php?gid=15...072&ref=mf
administrator potrzebny
pozdrawiam

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
09-30-2010, 11:41 AM #21

http://www.facebook.com/group.php?gid=15...072&ref=mf
administrator potrzebny
pozdrawiam


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
09-30-2010, 01:13 PM #22
działanie szybsze niż można było przewidzieć, to ja tylko powiem, że Pani Prezes Berenika Orłowska (to już nie jest tajemnica ;-) ) jest do soboty zajęta, więc temat prowadzenia profili na mordoksiążkach i twitterach będzie wyjaśniony, Mario - czy też jesteś ochotnikiem, czy tak tylko podpuściłaś? (dziękuję bardzo w imieniu Komisji Rewizyjnej)

<t></t>
Cezary Szamreta
09-30-2010, 01:13 PM #22

działanie szybsze niż można było przewidzieć, to ja tylko powiem, że Pani Prezes Berenika Orłowska (to już nie jest tajemnica ;-) ) jest do soboty zajęta, więc temat prowadzenia profili na mordoksiążkach i twitterach będzie wyjaśniony, Mario - czy też jesteś ochotnikiem, czy tak tylko podpuściłaś? (dziękuję bardzo w imieniu Komisji Rewizyjnej)


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
09-30-2010, 03:05 PM #23
no przecież napisałam - ja lubię żartować Big Grin tylko, że widzę granice. Panie Cezary gdybym chciała zrobić kogoś w "jajo" to adresu by nie podała, nie widziałam żadnych postów przeciw , więc grupę stworzyłam (ja na wyścigach prcowałam :mrgreen: ), najwyżej się ją zlikwiduję chociaż chętni w grupie już są.
pozdrawiam
ps
wielu ludzi długo czekało na jakąś formę organizacji, z którą mogliby się w pełni identyfikować (ja też) w chwili obecnej (w dniu założenia profilu na fb) jest już 46 członków

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
09-30-2010, 03:05 PM #23

no przecież napisałam - ja lubię żartować Big Grin tylko, że widzę granice. Panie Cezary gdybym chciała zrobić kogoś w "jajo" to adresu by nie podała, nie widziałam żadnych postów przeciw , więc grupę stworzyłam (ja na wyścigach prcowałam :mrgreen: ), najwyżej się ją zlikwiduję chociaż chętni w grupie już są.
pozdrawiam
ps
wielu ludzi długo czekało na jakąś formę organizacji, z którą mogliby się w pełni identyfikować (ja też) w chwili obecnej (w dniu założenia profilu na fb) jest już 46 członków


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

09-30-2010, 07:48 PM #24
Teraz tylko prosimy o informację co zrobić by zostać członkiem, jak wygląda proces rekrutacyjny, system składkowy itp.
Jestem chętna i kilku moich znajomych również:o)
Ania Dobrowolska
09-30-2010, 07:48 PM #24

Teraz tylko prosimy o informację co zrobić by zostać członkiem, jak wygląda proces rekrutacyjny, system składkowy itp.
Jestem chętna i kilku moich znajomych również:o)

Maria Masaz

Senior Member

465
09-30-2010, 10:06 PM #25
członek:
1. zwyczajny - Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda osoba, która:
a. złoży deklarację członkowską na piśmie - podpisana przez przystępującego deklaracja powinna zawierać jego imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, PESEL, miejsce zamieszkania (niepełnoletni za zgodą opiekunów prawnych czyli np. rodziców)
b. przedstawi pozytywną opinię dwóch członków Stowarzyszenia - hm... ?
c. zostanie przyjęta do Stowarzyszenia na podstawie uchwały podjętej przez Zarząd.

2 wspierający - Członkiem wspierającym Stowarzyszenie może zostać osoba fizyczna i prawna deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.
Członkiem wspierającym staje się po złożeniu pisemnej deklaracji na podstawie uchwały Zarządu

3 honorowy - członkiem honorowym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która wniosła wybitny wkład w działalność i rozwój Stowarzyszenia lub realizacje jego celów statutowych.

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
09-30-2010, 10:06 PM #25

członek:
1. zwyczajny - Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda osoba, która:
a. złoży deklarację członkowską na piśmie - podpisana przez przystępującego deklaracja powinna zawierać jego imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, PESEL, miejsce zamieszkania (niepełnoletni za zgodą opiekunów prawnych czyli np. rodziców)
b. przedstawi pozytywną opinię dwóch członków Stowarzyszenia - hm... ?
c. zostanie przyjęta do Stowarzyszenia na podstawie uchwały podjętej przez Zarząd.

2 wspierający - Członkiem wspierającym Stowarzyszenie może zostać osoba fizyczna i prawna deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.
Członkiem wspierającym staje się po złożeniu pisemnej deklaracji na podstawie uchwały Zarządu

3 honorowy - członkiem honorowym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która wniosła wybitny wkład w działalność i rozwój Stowarzyszenia lub realizacje jego celów statutowych.


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
10-01-2010, 06:47 AM #26
Mario - nie likwiduj, sam się dopiąłem do profilu grupy, bo to jedna ze spraw oczywistych, które i tak były w planach.
Moje zmartwienie to mądre i solidne prowadzenie profilu, bo założenie to tylko (i aż) początek.
Dlatego też nie wszystko rusza z dnia na dzień, bo trzeba to przemyśleć, przygotować, przegadać i wtedy działać.
Bardzo się cieszę na inicjatywę, bo znaczy, że jest energia i są energiczni ludzie.
Pracy sporo, po weekendzie zaczną się pierwsze "anonsy z zapotrzebowaniem" ;-)

<t></t>
Cezary Szamreta
10-01-2010, 06:47 AM #26

Mario - nie likwiduj, sam się dopiąłem do profilu grupy, bo to jedna ze spraw oczywistych, które i tak były w planach.
Moje zmartwienie to mądre i solidne prowadzenie profilu, bo założenie to tylko (i aż) początek.
Dlatego też nie wszystko rusza z dnia na dzień, bo trzeba to przemyśleć, przygotować, przegadać i wtedy działać.
Bardzo się cieszę na inicjatywę, bo znaczy, że jest energia i są energiczni ludzie.
Pracy sporo, po weekendzie zaczną się pierwsze "anonsy z zapotrzebowaniem" ;-)


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
10-01-2010, 08:43 AM #27
Jak najbardziej się zgadzam Smile - przemysleć trzeba (nie chcąc, chcąc - nie ma jeszcze adresu opublikowanego) , materiały pozbierać itp itd - bez tego dalej ruszyć się nie da
pozdrawiam Smile

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
10-01-2010, 08:43 AM #27

Jak najbardziej się zgadzam Smile - przemysleć trzeba (nie chcąc, chcąc - nie ma jeszcze adresu opublikowanego) , materiały pozbierać itp itd - bez tego dalej ruszyć się nie da
pozdrawiam Smile


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Berk

Member

142
10-02-2010, 10:17 PM #28
Melduję się na posterunku - przepraszam za zwłokę informacyjną. Program działania dla "przyszłych działaczy" jest właśnie opracowywany i już za chwilę zostanie tutaj opublikowany. To, co już na pewno wiadomo, że jednym z zadań startowych będzie praca ankieterska. Opracujemy króciutką ankietkę dotyczącą potrzeb edukacyjnych jeźdźców i koniarzy, a kandydaci na przodowników pracy hipologicznej będą mogli rozdać ją swym znajomym. CDN .
Pozdrawiam obecnych i przyszłych Hipotowarzyszy!
Smile
Berenika

<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>
Berk
10-02-2010, 10:17 PM #28

Melduję się na posterunku - przepraszam za zwłokę informacyjną. Program działania dla "przyszłych działaczy" jest właśnie opracowywany i już za chwilę zostanie tutaj opublikowany. To, co już na pewno wiadomo, że jednym z zadań startowych będzie praca ankieterska. Opracujemy króciutką ankietkę dotyczącą potrzeb edukacyjnych jeźdźców i koniarzy, a kandydaci na przodowników pracy hipologicznej będą mogli rozdać ją swym znajomym. CDN .
Pozdrawiam obecnych i przyszłych Hipotowarzyszy!
Smile
Berenika


<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>

Maria Masaz

Senior Member

465
10-10-2010, 10:16 PM #29
Jakaś taka długa cisza w eterze ....

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
10-10-2010, 10:16 PM #29

Jakaś taka długa cisza w eterze ....


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Maria Masaz

Senior Member

465
10-10-2010, 10:17 PM #30
i nie wiem co umieszczać w fb, znaczy sie plan jest, ale...

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
10-10-2010, 10:17 PM #30

i nie wiem co umieszczać w fb, znaczy sie plan jest, ale...


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 10 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 10 gości