Hipologia
Są tu tacy na forum? ;) - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Są tu tacy na forum? ;) (/showthread.php?tid=907)

Strony: 1 2


Są tu tacy na forum? ;) - Martha - 03-31-2011

Tak się zastanawiam...bo większość osób pasjonujacych się końmi/jeździectwem w moim wieku (19) to dziewczyny! Czy są tu na forum faceci w tymże wieku (no tak mniej więcej 19-20)? Big Grin


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Bartosz Marchwica - 03-31-2011

Ja mam, ja!
Nawet dwukrotne 20 już!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Martha - 03-31-2011

hahaha Big Grin a ja chcę raz 20 aż ciekawa jestem


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Jacob Spahis - 04-01-2011

Raz dwadzieścia to ja (plus 16 wprawdzie, ale możemy zaokrąglić). Smile


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Dorota Hałaburda - 04-01-2011

Znam jednego 25 latka...ale nie ma go na forumSmile


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Jacob Spahis - 04-01-2011

Ja też kiedyś znałem jednego 25-latka... Z tym, że już nie ma 25 lat a kiedy miał nie było internetu. Wink


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Marek Wiśniewski - 04-01-2011

No proszę- cała gębą wiosna!
Wystarczyło "Mam 19 lat, poznam kolegę..." i jak się wątek rozbuchał :lol: :lol: :lol:


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Martha - 04-01-2011

Marek Wiśniewski Wystarczyło "Mam 19 lat, poznam kolegę..." i jak się wątek rozbuchał

No już bez przesady, po prostu nikogo takiego tu jeszcze nie widziałam, co mnie dość dziwi. No przeciez ile mozna gadać z samymi kobitkami :mrgreen:


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Jacob Spahis - 04-01-2011

Uwaga :!: Panowie po 20-tym roku życia :!: "Ile można gadać z samymi kobitkami"... Wygląda na to, że w oczach naszej przemiłek forumowej koleżanki bycie mężczyzną się przedawnia (że użyję języka prawa)... Cry


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Dorota Hałaburda - 04-01-2011

uuuuu.....

hmmSmile Dla mnie wiek i płeć nie mają wiekszego znaczeniaSmile Potrafię kumplować się z 60 - cio jak i 14-sto latkiemSmile... Liczy się wspólna pasjaSmile
..Pakuję się i śmigam do Pszczewa Smile...zabieram pewną nastkę "na konie"Smile Wracamy w niedzielęSmile


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Favoritta - 04-01-2011

Dorota Hałaburda hmmSmile Dla mnie wiek i płeć nie mają wiekszego znaczeniaSmile Potrafię kumplować się z 60 - cio jak i 14-sto latkiemSmile... Liczy się wspólna pasjaSmile

Otóż to. Big Grin Ja znam jednego 18-latka jeżdżącego 8), jeszcze jednego koło 20 lat i znałam też 19-letniego stajennego, który chociaż twierdził, że jeździ konno i to bardzo dobrze to nigdy nie widziałam go w akcji. :lol:


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Martha - 04-01-2011

Oj Spahis, ależ nie o to chodzi! Lubię meżczyzn w każdym wieku i powiem, że mam z nimi bardzo dobry kontakt Big Grin Zauwazyłam jednak że w wieku nastu lat to dziewcząt jest więcej w temacie koni...a ja się pytam gdzie Ci faceci?


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Bartosz Marchwica - 04-01-2011

Droga Marto (Martho).
Ja już dawno przestałem się temu dziwić.
Na studiach zootechnicznych panowie byli w lekkiej mniejszości, ale już pośród koniarzy - w znakomitej mniejszości! Dziwnie się plecie, że kawaleryjska tradycja i geny pozostały dziś głównie w Paniach.
Jest to zauważalne chyba w większości stajni.


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Martha - 04-01-2011

szkoooda...


Re: Są tu tacy na forum? ;) - Katarzyna Suchecka - 04-01-2011

Znam jednego 15sto latka który jeździ, oraz jednego 23 który obecnie uczy się z bardzo dobrymi efektami. Poza tym raczej miłość do koni oraz tradycja ułańska w młodszych Paniach oraz Panach po 30stce.