Hipologia
kontrowersyjny wyrok.... - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: kontrowersyjny wyrok.... (/showthread.php?tid=822)

Strony: 1 2


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Jacob Spahis - 11-17-2010

karola1064 Ogromnie apeluję do wszystkich właścicieli psów jeżeli puszczacie je luzem to miejcie pewność że wrócą do was na komendę.

Trochę mi to przypomina sytuację w kościele jak ksiądz opieprza, że ludzie nie chodzą do kościoła. Twój apel choć słuszny, nie jest trafiony co do miejsca jego wygłoszenia. Smile


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Dorota Hałaburda - 11-17-2010

Smile...


Re: kontrowersyjny wyrok.... - karola1064 - 11-17-2010

Szkoda,że zostało to tak odebrane-ale księdzem ani zakonnicą nie jestem pozdrowienia : Sad
życzę jednak jak najmniej takich sytuacji Big Grin


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Jacob Spahis - 11-17-2010

Nie chciałem Cię urazić. Moim zamysłem było tylko podkreślenie, że na tym forum wszyscy jak sądzę rozumieją konieczność zachowania bezpieczeństwa, a ci którzy mają to w nosie tego nie czytają.


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Dorota Hałaburda - 11-18-2010

Jeżdzę w teren na oklep, obok biegną dwie suczki- labek i owczarek niemiecki, do tego dwie kozy z różkami i pare kotów....
Nie wiem co byłoby groźniejsze dla "przechodnia leśnego"..Wink Oczywiscie denerwują mnie ujadające małe , obce kundelki przy nogach koniska...dlatego zabieram moje suczki wiedząc, że one nic złego obcym ludziom czy zwierzakom nie zrobią- chyba, że na moją prośbę..


Re: kontrowersyjny wyrok.... - karola1064 - 11-18-2010

Spoko,spoko może trochę przesadziłam z tym apelem,ale jak mi się przypomni ta sytuacja to jeszcze mam gęsią skórę :wink:


Re: kontrowersyjny wyrok.... - norel - 11-18-2010

Koty biegna za Tobą z psami w teren??? Confusedhock: łaa-no to niezle tresowane,bo to zwierzatka raczej nie lubiące długiego truchtania bez celu...
U nas by to nie przeszło-tak pies czy kot w lesie zostałby zastrzelony przez pierwszego leśnika.Nie raz trafiałam koniem na zwłoki takich biedaków.


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Dorota Hałaburda - 11-19-2010

Koty co jakiś czas brane są na ręce przez osobę mi towarzyszącą bądź przeze mnie na koniaSmile
Szczególnie jeden upodobał sobie długie przechadzki. Co jakis czas miałczy i prosi o podwiezienieSmile


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Karolina Jaskulska - 11-19-2010

my mieliśmy w stajni konia który uprawiał ze mna jogging o 6 tej rano w sniegu xD


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Dorota Hałaburda - 11-19-2010

Może zacznę robic to co mój koń...podobno kąpiele błotne sa w modzieSmile...on ciągle się tak tapla, że chyba spróbujęSmile


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Marek Wiśniewski - 11-20-2010

Taaaa... lepiej wykąp się po dobroci- bo Ela nie chciała i tak ją Raszka przekonała :wink:

faza lotu

[Obrazek: ElaRaszka.jpg]

faza ślizgu

[Obrazek: ElaRaszka2.jpg]

kąpiel właściwa

[Obrazek: ElaRaszka3.jpg]

...zdjęcia mojego nie chwaląc się autorstwa Big Grin


Re: kontrowersyjny wyrok.... - AnnaRadomańczykMoroz - 11-21-2010

Faza ślizgu się nie otwiera, ale i tak jestem pod wrażeniem Smile !


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Dorota Hałaburda - 11-21-2010

omg... wszystkie 3 fazy "lotu" otworzyły się. Cudowne kadryBig Grin...hahaha... Chyba przemyślę dobrowolne kąpiele błotne- ciapek ma dziś 18-ste urodzinyBig Grin


Re: kontrowersyjny wyrok.... - Bartosz Marchwica - 11-21-2010

Fotki rewelacja, jednakowoż za powieszenie się na wodzach amazonka powinna dostać burę... :twisted: