Hipologia
Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) (/showthread.php?tid=123)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Ola Wewiórska - 04-29-2010

Dziękuje Panie trenerze! Smile Gdy Będzie pan znowu w Zbrosławicach to może uda mi się wpaść "na ośrodek" i przedstawić go z bliska, zresztą Grecję też Smile ( jak do tej pory nie miałam okazji, bo zwykle trzeba było dłużej posiedzieć w pracy więc jak wpadałam do stajni, to nie było czasu na wizyty tylko na zajęcie się koniem)


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Bartosz Marchwica - 04-30-2010

A ja dziękuję Ci w imieniu Huggiego za nowy dom.
Oby więcej ludzi szło w Twoje ślady, brawo!

Potwierdza się powiedzenie, że przyjaźni nie można kupić... z wyjątkiem psa! :lol: Bo pewnie jakiś datek na schronisko był. :wink:

Życzę szybkiego oswajania psiaczka z kopytnymi i pozdrawiam.


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Paulina Derezińska - 04-30-2010

Wink


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Paulina Derezińska - 04-30-2010

Wanessa , mały duszek w wielkim ciele Smile


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Karolina Jaskulska - 04-30-2010

a czemu w lesie miała kaganiec?


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Bartosz Marchwica - 04-30-2010

whisperer13 a czemu w lesie miała kaganiec?
W dodatku ciut za mały - bidulka nie może ziajać swobodnie, jak na następnej fotce. :wink:


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Maria Masaz - 04-30-2010

Kurde po co nieatakujacemu ludzi psu kaganiec - ludziom sie go powinno założyć ....
nieznoszę, przez to zawsze ręce mam zajęte - gdzieś go musze trzymac Wink pies nie lubi, nawet w zęby nie weźmie :mrgreen:
innym się mówi, że się zepsuł, albo pies zdjął - buhahha


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Bartosz Marchwica - 04-30-2010

Mario - nie rozpętuj ponownie burzy. :lol: Taki wątek już był.
Nikt nikogo nie przekonał. (A szkoda :twisted: )


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Katarzyna Suchecka - 04-30-2010

Psu kaganiec na szyje i zdjął sobie jak by co, albo mówi się że ma kaganiec a to że na szyi a nie na pysku chyba nie jest ujęte w przepisach.


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Maria Masaz - 04-30-2010

Jest czy nie jest ? (gdzie powinien znajdować się kaganiec) Skoro już była o tym mowa, to zna ktoś odp.
pozdrawiam
takk cicho jest (zawsze przed burzą :mrgreen: ) -żartowałam


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Ola Wewiórska - 04-30-2010

Cytat:(gdzie powinien znajdować się kaganiec) Skoro już była o tym mowa, to zna ktoś odp
- większośc gmin ma swój własny regulamin. W niektórych wystarczy by pies znajdujący się w miejscu ogólnie dostępnym dla osób postronnych znajdował się na smyczy, w innych- gdy właściciel jest w stanie sprawować nad nim kontrole i pies nie stanowi zagrożenia np dla ruchu drogowego itp, wystarczy by był w kagańcu , a w jeszcze innych jest przepis mówiący, że pies ma byc na smyczy i w kagańcu.... A skoro W KAGAŃCU to chyba raczej nie przejdzie noszenie kagańca na szyi.....

A my z Huggim dzisiaj byliśmy na spacerze troszkę dalej, nie tylko przy samej stajni i na padokach, poszlismy w stronę łąk gdzie jest taka mała górka i zagajnik- często chodze tam z Grecja na trawke więc chce by młody dobrze poznał to miejsce. Odniosłam wrażenie,że on chyba nigdy wcześniej nie widział tylu drzew, trawy itp w koło siebie. Początkowo biegał w koło jak opetany i sam nie wiedział co chce robić. W końcu padł w cieniu w trawie i usiłował wywąchać spod niej wszystko co się da Smile Jeśli jutro nie będzi e za bardzo lało ( a niestety zapowiadają) to pójdziemy w to miejsce razem z koniem, poprosze koleżankę o pomoc. Chwilowo Hagi jest na etapie - juz nie boje sie konia gdy stoi i moge przejśc bliziutko ale jak sie rusza to wole byc za nim i w pewnej odległości Smile a jak stoi przed koniem i widzi ze koń nie ma złych zamiarów to udaje, że wcale go takie towarzystwo "nie rusza" Smile


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Maria Masaz - 04-30-2010

To przyznam nie znam regulaminu rządzącego u mnie, hm... eh,...., ale nie po to mam psa, żeby traktować go jak pluszową zabawkę, gdzieś biegać musi, a że nie ma miejsc bezludnych (przynajmniej w Polsce) to nic na to nie poradzę 8)
Dzięki i pozdrawiam
ps śliczny piesek


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Paulina Derezińska - 05-08-2010

Spoko, aj swego psa kocham i też chętnie puszczałabym go bez ale on jest niestety agresywny w stosunku do obcych i innych psów chodz w domu to prawdziwy pluszak.
Zresztą nie wiem jak u was ale w mojej gminie nie wolno spuszczać psów ze smyczy w lasach, to jest dla mnie chore bo nie wiem gdzie pies ma się wybiegać, aczkolwiek jest wielu ludzi którzy są sfrustrowani tym że psy biegają bez smyczy i chętnie wołają policje to co by było gdyby pies ważący prawie 40 kg biegał bez kagańca, chodz jest usłuchany sądze że miałoby się sporo kłopotów.


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Bartosz Marchwica - 06-29-2010

Nowi członkowie naszej rodziny (i kolejny kilkuprocentowy przyrost naturalny polskich komondorów :-))
I fakt nie do uwierzenia: trzeci raz z rzędu identyczny miot — trzy sunie i pięć psów!


Re: Wszyscy nasi bracia mniejsi.. :) - Krystyna Kukawska - 06-29-2010

Moje gratulacje, Bartel :!:
Mamusia ma co robić przy takiej gromadce.