Hipologia

Pełna wersja: Stowarzyszenie!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
jestem za i zgłaszam swoją chęć uczestnictwa.
Ja rowniez Magda Macios Smile
+ JA - prosiłabym o dalsze instrukcje związane ze Stow.

pozdrawiam
ja wiem jak się zakłada stowarzyszenia, pisałam o tym pracę mgr, napisałam kilka statutów, wypełniałam dokumenty rejestracyjne. Służę pomocą
Ja również z chęcią wstapie do stowarzyszenia i służę pomocą. Smile
Do kilku stowarzyszeń należe więc działalnosć nie jest mi obca-chetnie także sie zapiszę i w miarę moich możliwosci czynnie pomoge.
Zapisuję się!
...ależ mamy doświadczonych przyszłych członków! Super. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia na pierwszym zebraniu?! Smile
Też się zapisuję Big Grin . W związku z tym, że jest to mój debiut proszę o dalsze instrukcje.
Jeżeli będę mogła w czymś pomóc, to chętnie się udzielę (w miarę swoich możliwości).
I ja Smile
I ja się melduję!Smile
Witam! Zgłaszam swoją gotowość Smile
Hejka Smile widzę że stowarzyszonko się rozkręca. super! Myślę, ze przyda nam się pomoc dobrego księgowego, albo prawnika. Nie jest łatwo napisać statut i prowadzić księgowość- bo trzeba się jakoś rozliczać. Jak już powstaniemy, mamy możliwość na dofinansowanie np. z Unii, z miasta czy gminy- np. można dostać pieniążki na organizację kursów, czy szkoleń. Nic tylko działać. Podpisuję się na liście obydwiema łapkami Big Grin
Ja też się dopisuję. Mam nadzieję, że mój e-mail doszedł do Pana Trenera.
dopisuje sie Big Grin juz wysylam meila
Stron: 1 2 3