Hipologia

Pełna wersja: Stowarzyszenie!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Magdalena napisał(a):Z tego co już wiem, to stowarzyszenie może zarabiać i zdobywać pieniądze. Ich właścicielem jest stowarzyszenie, a nie jego członkowie. Mogą je wydać na realizację swoich założeń.
Czyli członkami stowarzyszenia mogą być wszyscy obywatele Polski i wszyscy mogą korzystać z jego profitów.
Niebawem ogłoszę termin pierwszego spotkania.
M.W

nie no tak to nie jest, stowarzyszenie może prowadzić działalność gospodarczą, ale nadal jest organizacja non profit, czyli cały zysk jest przeznaczany na cele statutowe (dlatego dobrze napisany statut jest bardzo ważny) stowarzyszenie może także zatrudniać pracowników i wtedy im płaci, ale to nie tak że można tymi pieniędzmi dysponować dowolnie
Witam Smile Czy ktoś ma już jakieś informacje o stowarzyszeniu? Czy było już spotkanie? Pozdrywusy
witam, w imieniu Trenera informuję, że dogrywane są sprawy programowe i w najbliższych dniach zostanie zaproponowany termin i miejsce spotkania założycielskiego
lepiej późno niż wcale...już myślałam, ze Nic z tego....a tak fajnie się nazywa!
w końcu Big Grin
Kochani !
Spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Pro Hippico Bono odbędzie się dnia 02. września w Klubie Jazdy Konnej "Szary" w Michałowicach koło Krakowa . Spotkanie odbędzie się po zakończeniu seminarium dr. Gerda Heuschmanna które będzie miało miejsce w tym dniu w godz. 9 -18 .
Seminarium organizuje Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego ul. Kajty 7 31-463 Kraków e-mail tjn-info@tjn.sic.pl
Polecam wszystkim udział w seminarium i zapraszam na spotkanie założycielskie SPHB hipologia.pl
Big Grin Big Grin Big Grin ...my będziemy na stówę.
P.S Gdzie najlepiej zarezerwować nocleg?
Pozdrawiam.
Dobre pytanie Smile gdzie tam się można zatrzymać- ... z PSEM? Nie znam Krakowa Sad Może zbierzemy grupę i razem pojedziemy z Zielonki?
Najlepej pytac organizatorów sympozjum . Adres mailowy powyżej w moim poscie .
Trochę późno- ale i ja się zgłaszam- przygarniecie kropka? :wink:
Ty się do mnie najpierw zgłoś hahah /numer zmieniłam/ bo do Stowarzyszenia to chyba każdy kto dba o konie i je kocha, może! Big Grin
osoby zainteresowane członkostwem lub współpracą z powstającym Stowarzyszeniem Pro Hipico Bono informuję, że założyłem nowy wątek http://forum.hipologia.pl/viewtopic.php?...687#p26687 - w którym przedstawiłem wstępny projekt statutu tego stowarzyszenia, jako współzałożyciel proszę o uwagi i sugestie co do brzmienia tego dokumentu
Kochani!! Napiszcie choć kogo zobaczę w Krakowie na seminarium i spotkaniu stowarzyszenia!! Smile Smile Smile
Znany jest już czas i miejsce zebrania założycielskiego Stowarzyszenia Pro Hippico Bono.

Czas: 2 września 2010 godz.19.00
Miejsce: Gospoda u Przyjaciół
przy trasie Michałowice - Kraków niedaleko KJK Szary w którym odbywać się będzie seminarium z dr Heuschmannem

W razie pytań proszę pisać na mojego mejla: berenika@okliny.info
Stowarzyszenie powstało ! Patrz wątek : statut Stowarzyszenia Pro Hipico Bono .
Stron: 1 2 3