Hipologia

Pełna wersja: Rajd hipologiczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
O rany :!: Podpadłem Adminowi :!: No to podaję teraz aktualną listę:

1. Agnieszka;
2. Cezary;
3. Dorota Bogusz;
4. Dzieweczka;
5. Ewa Polak;
6. Jack;
7. Kasia;
8. Maku;
9. Pokusa;
10. Spahis.
Ja wstępnie zgłaszam swoje uczestnictwo(dwa konie, na drugim przyjaciółka Ola). Pomijam na razie kwestie typu siodło, kucie koni, zdrowie.Trzeba mieć nadzieje, ze wszystko uda się do tego czasu przemyśleć, zorganizować.
Informuję również, że moja druga połówka będzie mi towarzyszyć, najprawdopodobniej samochodemSmile
Aktualna lista:

1. Agnieszka;
2. Cezary;
3. Dorota Bogusz;
4. Dzieweczka;
5. Ewa Polak;
6. Jack;
7. Kasia;
8. Maku;
9. Monika Szumert;
10. Ola;
11. Pokusa;
12. Spahis.

Tabory:

1. Połówka Moniki Szumert - bez komentarzy :!: :wink:
Moniko! Tylko "nie zalep" Smile
Spahis w listę wpisz (+ jedna osoba X). W razie jak Monika nie pojedzie to ja kogoś namówię, żeby samemu się z tego centrum nie wychylać bo przyczepy nie mam na konie a droga dość daleka..
Fajniejest już zarys listy chętnych, a kto stworzy plan wędrówki/rajdu?
Kto się zajmie szukaniem noclegów?
Czy są jacych chętni???
Nygus napisał(a):a kto stworzy plan wędrówki/rajdu?
Kto się zajmie szukaniem noclegów?
Czy są jacych chętni???

Spokojnie. Trasa jest opracowana i przejechana już ze dwa razy (Spahis+Dzieweczka). Noclegi są znane. Ale do tego jeszcze trochę czasu.

Na razie do końca lutego lista. Potem dalsze kroki

Ps. Rozumiem niecierpliwość, ale powoli. Wszystko w swoim czasie. Do ustalania noclegów jeszcze trochę czasu.
A to mnie uspokoiłeś, bo już zaczynałam się robić nerwowa.
Ja tam lubię mieć plan :-)))
Nygus napisał(a):Ja tam lubię mieć plan ))
Ja też, ale z głową. Przypominam dla uspokojenia, że rajd ma być za ponad pół roku. To chyba wystarczy na organizację :?: :wink:
To ja mam do znających trasę ważne dla mnie pytanie techniczne - czy na trasie są drewniane mosty lub mostki?
wspanialy pomysl!!!!
Mam nadzieje ze rajd na tyle bedzie udany ze za rok bedziecie chcieli powtorzyc zebym miala mozliwosc dolaczyc Big Grin
w tym roku pozostaje mi trzymac kciuki za wasza wyprawe i czekac na fotorelacje :lol:
w
Dorotka Bogusz napisał(a):czy na trasie są drewniane mosty lub mostki?
:roll: Tak, trzy drewniane, innych nie liczyłem. Smile Wszystkie są drugiego dnia marszu. Wtedy zresztą jest przejście przez Drawieński Park Narodowy.
a jakim szlakiem tam jedziecie? niebieskim ? przez jakie (albo koło jakich) miejscowości ? Smile
whisperer13 napisał(a):a jakim szlakiem tam jedziecie? niebieskim ? przez jakie (albo koło jakich) miejscowości ?

Za Drawą w lewo. Wink Szczegółowy plan będzie później, po ustaleniu miejsc zakwaterowania.
jestem po prostu ciekawa, bo całe wakacje tam spędzam i czasem zabieram gośći na dłuższe tereny i chciałam poznać jakieś nowe ,aczkolwiek sprawdzone trasy Smile
Na szczegóły za wcześnie, ale na pewno będzie Głusko i Zatom (tam jest planowany postój), a dalej Biały Zdrój (Chata jak malowanie).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15