Hipologia

Pełna wersja: Walki koni! [petycja - sprzeciw]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najwyrazniej jednak malo wiem Sad otrzymalam dzisiaj maila z linkiem w celu zlozenia podpisu w sprawie zakazania walk koni. Jestem w szoku Confusedhock: nie mialam pojecia, ze istnieje cos takiego jak walki koni!!! Skad tyle potworow na tym swiecie ??! :|

Podaje link dot. sprawy i petycji.

http://www.gopetition.com.au/petitions/b...pines.html

Czy wiecie wiecej na ten temat??
Rozrywka azjatycka, a konkretnie zdaje się, że chińska. Tyle wiem.
Trafiłam kiedyś na jakiś artykuł na ten temat, ale nie dałam rady doczytać do końca. Za to do dzisiaj świetnie pamiętam ilustracje Sad
juz, zlozylam sprzeciw!
W tym konkretnym przypadku chodzi o Filipiny. Bogaci bawia sie i urzadzaja sobie tego typu zabawy w biednych regionach Filipin :| Oczywiscie jest to nielegalne, ale korupcja dziala, a rzad nie jest w stanie tego zwalczyc. Nie wiem na ile takie petycje moga zadzialac, ale i tak podpisalam sie niezwlocznie.
I ja się podpisałem ! Co za porąbany świat !
nie wymyśliłbym tego, podpisałem
Masakra, podpisałem od razu.
I kto może coś takiego wymyślić??? tylko człowiek !!! najbardziej podła istota chodząca po ziemi.
bzdura, czlowiek nie jest najbardziej podla istota na Ziemi!!! Sa rozni ludzie.... Big Grin
ja lubie ludzi, to nic, ze bardzo znarowieni...

co do walk koni....podpisalam protest, Ty tez - i to jest ok.
A zlo powraca do nas, kazde , nawet najmniejsze...
A ja się z Tobą nie zgadzam.
Oczywiście nie można generalizować, bo przecież są wartościowi ludzie. Ale zwierzęta nie zadają cierpień dla rozrywki, tylko jeśli już to po to, żeby przetrwać a my co?
Ile zwierząt przez ludzi cierpi???
Ty lubisz ludzi i chwała Ci za to. Ja coraz mniej. Za dużo krzywd widziałam u zwierząt, wyrządzonych przez człowieka.
Krysiu, bo ludzie sa nieswiadomi; zostalismy tak wychowani, ze zwierzeta nie maja duszy, sa gorsze itp. Nalezy luziom i sobie tez pewne rzeczy uzmyslawiac na nowo!!Ale to nie dyskusja na to forum chyba...dobrze, ze pomagasz pokrzywdzonym zwierzetom. Ale oprocz oburzenia, ktore jest UZASADNIONE nalezy tez pracowac z ludzmi!
Może masz rację ... ale ja wolę jednak ze zwierzętami.Smile
Duchowa w jakim ty wyidealizowanym świecie żyjesz zazdroszczę i współczuję zarazem
czasem warto otworzyć oczy i zobaczyć świat takim jakim jest naprawdę.
Stron: 1 2