Hipologia

Pełna wersja: Walki koni! [petycja - sprzeciw]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
....a co do walk koni, to ja sie czuje kiepsko, ze chce TYLKO wyrazic sprzeciw... Sad
Dzięki za link, ja również podpisałem. Czasami zastanawiam się nad człowiekiem :oops: , który odkłada skrzypce i do ręki bierze nóż ... .
i to jest ladne Piotrze - taka refleksja....
esh... ;/

ja też wolę obcować ze zwierzętami ,niż ludźmi....
Mam tylko jedną przyjaciółkę ,której ufam tak do końca, reszta moich przyjaciół porusza się na 4 łapkach już ... Tongue
a ja nikomu nie ufam, swoim konikom tez nie ufam w kazdej sytuacji , ale to mi w niczym nie przeszkadza. Bo co z tego, ze ktos .....albo i kon mnie zawiedzie??? Ja siebie tez zawodzę. Nie oczejuje od innych wiernosci az po grob hahaha ...ludzie maja prawo zawodzic, bo i dlaczego nie????Zwierzeta - tez.
Kurde, ale dlaczego ciagniemy ten poboczy temat tutaj???Moja wina!

Powiem tak: rozumienie to nie przyzwalanie na to, zeby ktos zabijał, ranił, przysparzal cierpien....wyrazam raz jeszcze swoj sprzeciw!!!I takiego drania co to wymyslil sama bym chetnie zadusila! Zdjec co prawda nie obejrzalam, boje sie...
Mam taka koszulke na ktorej widnieje napis "Im wiecej poznaje ludzi, tym bardziej kocham mojego kota" i szczerze powiedziawszy, podpisuje sie pod tym w 100% :|

Zdjec tez nie obejrzalam, jakby nic to nie zmieni w moim nastawieniu, a najwyzej bedzie rosla we mnie nienawisc, a to szkodzi zdrowiu.
Podpisałam.
to jest okropne co ludzie potrafią wymyslić Sad sprasznie mi przykro Sad
Stron: 1 2