Hipologia

Pełna wersja: Kącik Samodzielnej Grupy Naturalsów Ziem Zachodnich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Magdaleno (i reszto nowych użytkowników):
Tu można przeczytać trochę o działaniu forum: Informacje podstawowe czyli krótki wstęp do Forum

Jeśli chodzi o wstawianie avatorów-emblematów-"fotografii z boczku":
Twoje konto (u góry z prawej) > Profil > Avatar
I tu można wstawić zdjęcie, które mamy w komputerze (Wgraj ze swojego komputera).
Albo użyć zdjęcia, które jest w sieci (na przykład wrzuciliśmy je na serwer), wklejając jego adres (Wgraj z adresu WWW).

Avatar musi mieć wymiary do 100 x 100 pikseli i ważyć do 60kb.
Dziękuję za info o wstawianiu zdjęć. Poczekam na materiały z kursu, może jakiś interesujący egzemplarz tam znajdę:wink:

Super, że wśród nas znalazł się kamerzysta amator?! 4 płyty DVD to strasznie dużo i równie fajnie i już teraz to naprawdę nie mogę się doczekać.
Jeżeli mogę prosić Cię o kopie, kolego Cezary, w imieniu kilku osób (dokładnie ośmiu) nieobecnych na forum to będę zobowiązana. Napisz proszę na moją pocztę jaki będzie tego koszt.

P.S Podziękuj proszę w naszym imieniu Ewie. Gdzieś zakopałam do niej maila i nie mogę znaleźć.
Pozdrawiam. M
Cezary,
Ja również poproszę o jeden, albo najlepiej dwa zestawy do Poznania.
Przyślij mi proszę informację o kosztach na PW, przekażę CI adresy wysyłki.
Daj znać czy mam Ci jeszcze dosyłac moje materiały, ale skoro Ewa zrobiła tyle to chyba nie ma co. Swoje przeglądałam z Agą i w zasadzie chyba najważniejsze rzeczy mam, ale nie wiem czy jest sens powtarzać???

Pozdrowienia z Poznania

Madziu,
Czekamy na kolejny kurs, ale chyba wtedy zaszaleję i przyjadę z Nygusem. Macie kogoś zaufanego kto trudni się przewozem koni???

Buźka
W takim razie czekamy na informacje o nastepnych spotkaniach/warsztatach/kursach Smile rowniez chetnie sie wybiore chocby i na zachod Smile
Dzień doberek! Kasiu na dzień dzisiejszy nikt nie przychodzi mi do głowy, ale pomyślę, popytam i jak coś wymyślę to dam znać.
Na pewno wrzucimy informację o kolejnych szkoleniach i mamy nadzieję, że Kraków dotrzyma słowa :!:
Pozdrawiam. M.
właśnie odebrałem zdjęcia od Waldka (choć chory - wywiązał się!).
rozumiem, że to, co mam, to raczej wszystko, co nam potrzeba (zdjęcia i filmy Ewy, fotki Waldka/Marioli i moje).

z filmów Ewy da się złożyć 2 opasłe płyty DVD wideo ponad 4godzinne łącznie, oraz płytkę z zbiorem wszystkich fotek - koszty - materiały+ przesyłka, oprawienie filmów w nowy format i duplikacja - to mój wkład w całość, jutro powinienem mieć pierwszą płytę DVD video (kolejne filmiki Ewy będą rozdziałami - chapterami na takiej płycie). Całość po prostu wg chronologii, chyba, że są jakieś pomysły inne.

proszę na PM adresy, jeśli jakiś nie mam
Mam do was takie pytanie jest moze ktos w okolicach Leszna Poznania, bo bardzo chcialabym zobaczyc ja wyglada praca naturlana z koniem i wiem ze napewno z moim koniem tak bede pracowac ale szukam kogos kto mi pokaze podstawy.
Chodzi mi o to zebym mogla ewentualnie przyjechc do kogos i zeby mi ktos pokazal podstawy.
Cześć. W okolicach Poznania urzędują dwie "naturalne" dziewczyny(które były na kursie). Koleżanka Nygus jest na tym forum. Napisz do niej.
Powodzenia.
dziekuje najmocniej napewno sie odezwe, wlasciwie to juz sie do mnie odezwano DZIEKUJE najmocniej.
Mam pytanko, czy ktoś pisał do Moniki w sprawie terminów ciekawych kursów w przyszłym roku? Jeśli tak to proszę o podzielenie się wiedzą, jeśli nie to napiszę. :roll:
na kursie Monika Damec mówiła, że dopiero zaczyna planowanie przyszłego roku i że jeszcze da się ułożyć większość terminów, ale chyba nikt konkretów nie zaproponował
Chodziło mi o inne ciekawe kursy np RWYM, TTouch itp. o których mówiła Monika
Cześć naturalsi Wink

Tu zawsze było aktualne info:
http://www.parelli-info.waw.pl/viewpage.php?page_id=1
Niestety jak na razie pod wskazanym adresem nie ma jeszcze kursów na rok 2010 ale jak po telepatycznej nici przyszedł mail od Moniki z informacją o tych kursach.
Ja nie dostałam emaila od Moniki :-((((
Czy ktoś może mi przesłać bo jestem ciekawa tego nowego kalendarza imprez.

My w stajni organizujemy takie spotkanie z Asią. Dziewczyną, która również promuje metody natulalne, jest instruktorem i organizuje kursy na terenie wielkopolski.

Więcej informacji na http://www.wharmoniizkoniem.ning.com
Stron: 1 2 3 4 5