Hipologia

Pełna wersja: Niezwykłe spacery - wierzchem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
klimaty i owszem, ale przewodnika to Ty chyba masz tez znakomitego Pokuso hahaha, nie ma czego zazdroscic! :wink:

Solyo, a Ty tak z tym przewodnikiem na tej pustyni sama tylko?

a wyprawa -rzeczywiscie super!!
ano mam, ale na pustynie mnie jeszcze nie zabral Sad
kazdy powazny przewodnik zabierze Ciebie na pustynie jak mu dobrze zaplacisz!!! :wink:
To była ekspedycja badawcza, więc do sprawy podeszliśmy bardzo rzetelnie. Reasumując - Sienkiewicz jest mało znany w tych kręgach, podobnie jak w naszych Nadżib Mahfuz.
ja mieszkam w centrum mazowieckiego parku krajobrazowego. musze powiedziec ze matka ziemia obdarzyla moje miejsce zamieszkania w przepiekne miejsca do wypraw nie tylko konnych Smile
Poczawszy od dawnej puszcze osieckiej do przeroznych rezerwatow przyrody, wydm , stawow i rzeki. kilka zdjeci z moich domowych terenow Smile
Smile
Smile
Pieknie Big Grin
zohara tereny masz piekne do wycieczek konnych pozazdrościć :lol: a zdjęcia aż miło popatrzeć Confusedhock:
Plankton napisał(a):Mnie tylko zastanawia jak Duchowa to robi?? Po prostu wzięła obcego konia i zrobiła z nim to, czego wielu po wielu miesiącach się nie udało... no, no... Brawo Duchowa! Czuja to Ty masz dziewczyno :wink:
To ja Ci to wytłumaczę. Wsiadasz na "obcego" konia, który jednak jest "zrobiony" przez osobę z dużym doświadczeniem i wyczuciem, a więc pewny i bezpieczny; jedziesz po znanym temu koniowi terenie, i najlepiej zresztą jedziesz w towarzystwie jego właściciela. A potem... wstawiasz zdjęcie na forum.
To ja tez cos dorzuce
Zdjecie stare bo z zeszlego roku
[Obrazek: plaza-2.jpg]

[Obrazek: n714650911_1271028_355-1.jpg]

[Obrazek: n714650911_1271025_8994-1.jpg]
Treść posta usuwam.
Konto blokuję - jeśli ktoś przychodzi na forum wyłącznie po to, żeby obrażać, IMO jest trollem.
Teolinek
Sad dziwne teksty.....
Dziwne??? Niegrzeczne i chamskie! Co to ma być? Z osobistymi porachunkami na priv proszę.

Duchowa ma swoje poglądy na naturalnych ale żeby zaraz jad? Duchowa jest jedną z niliczny osób, która choć ma inne poglądy na antural niż ja, to nigdy nie dała mi powodów bym się czuła obrażona czy urażlona.

A to forum nie jest tylko dla naturalnych.
...
Stron: 1 2 3 4