Hipologia

Pełna wersja: Apel o zgodę na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Oczywiście, że ZGODA Tongue
Zaobserwowałam i uprzejmie donoszę, iż :mrgreen: :
Niektórzy tu wypowiadający się (na szczęście mało i w mało ważnych tematach;p ) są również na innych forach ( :wink: ), które czytuję od czasu do czasu. niesamowite jest jaki poziom prezentują tutaj i gdzie indziej. Po prostu 2 różne osoby!!! Jakim to sposobem się dzieje, że na jednym forum potrafią zachowywać się po prostu nieprzyjemnie, a tutaj jakby poziom ich inteligencji, kultury niebywale wzrasta :lol:
Mam nadzieję, że to forum nigdy się "nie zepsuje", zawsze będzie tak przyjazne i będzie skupiało ludzi o otwartych umysłach, tolerancyjnych i bez uprzedzeń!!!
Sądzę, a nawet jestem pewna, że to jedyne takie forum...
rozbrykany kucyk napisał(a):Sądzę, a nawet jestem pewna, że to jedyne takie forum...
I oby tak zostało :!: :!: :!:
rozbrykany kucyk napisał(a):Jakim to sposobem się dzieje, że na jednym forum potrafią zachowywać się po prostu nieprzyjemnie
Ludzie często dają się sprowokować :wink:
Kiedy wpadniesz między wrony, będziesz krakać jak i one :roll:
Krystyna Kukawska napisał(a):
rozbrykany kucyk napisał(a):Sądzę, a nawet jestem pewna, że to jedyne takie forum...
I oby tak zostało :!: :!: :!:
A dlaczego ma tak zostac?? Pomijając fakt, że nie jest to jedyne forum jeździeckie, gdzie większość jest wpisów kulturalnych, to oby podobna kultura panowała wszędzie ! Inna rzecz to ilość uczestników: tam, gdzie jest ona niewielka moderator może łatwo wyłowić naruszenie zasad kultury i upomnieć "złoczyńcę" Im forum jest większe, tym więcej jest niestety chamstwa, w znacznej mierze "dzięki" trudniejszemu ogarnianiu całości
Zgadzam się!Nie ma to jak sspokojna wymiana zdań i doświadczeń a nie wymądrzanie się coraz to jaśniej błyszczących gwiazd jeździeckich, niekoniecznie mających rację.Trafiłam na to forum niedawno.Przeglądałam różne stronki i fora ponieważ wypadłam z końskiego tematu na jakieś 3 lata.Jeżdżę od dziecka i przewinęłam się przez mnóstwo stajni i stadnin, poznałam wielu wspaniałych ludzi, z których każdy miał różne opinie i podejście do koni.Potem przytrafiła mi się przerwa, inna praca, przeprowadzka,ślub, dziecko i konie zeszły na dalszy plan.Ale do czasu.To jest choroba na którą jeśli ktoś zapadnie to koniec, nie ma lekarstwa.Bez koni nie mogę żyć i tyle.Niemniej jednak ta przerwa wyszła mi na dobre.Teraz patrzę na to wszystko z innej perspektywy, bardziej dojrzale i jeśli dawniej myślałam że wiem na temat koni bardzo dużo to teraz widzę że na temat koni jeszcze bardzo dużo nie wiem.To dziedzina którą należy ciągle pogłębiać i dokształcać się dlatego cieszę się że jest właśnie takie forum kopalnia wiedzy, możliwość wypowiedzenia się, zadawania pytań które zbyt długo nie czekają na odpowiedź i to na odpowiednim poziomie.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło do grona forumowiczów;-)
oczywiście, że ZGODA.
Forum gdzie każdy z każdego psy drze nie jest dla normalnych ludzi i od tego są
inne portale gdzie wolna amerykanka to życie wielu ludzi i sposób na czas wolnySmile
Zgoda. Piękny apel.

Cudownie by było gdyby przy tych założeniach forum tętniło życiem. Udowodnijmy proszę, że kulturalna, ciepła dyskusja też może być wciągająca.
ZGODA
To jedyne forum, gdzie panuje taka atmosfera i właśnie za to je cenię.
Big Grin Big Grin
Cezary Szamreta napisał(a):Konie to zwierzaki szlachetne, dla wielu osób (także z tego Forum) są przykładem szczerości, prostolinijności i naturalności zachowań.

To ich piękno. Za to je kochamy...
Konie to wspaniały przykład zachowania dla ludzi ... nie oszukają bo są szczere ....
To forum ludzi KOCHAJĄCYCH Konie i dlatego ja także przychylam się do apelu Pana Trenera
Obserwując różne fora dyskusyjne, stwierdziłem pewną prawidłowość: jak człowiek się loguje imieniem i nazwiskiem to pisze "po ludzku". Jak zamiast imienia i nazwiska loguje się jakimś pseudo, np. "łubudubu", to często bezkarnie lży i pozwala sobie na użycie łaciny, pisze co mu ślina na język przyniesie, bo jest BEZKARNY. Anonimowość - niestety - często rodzi wulgarne zachowanie. Bo jakbym poznał niektóre nazwiska, to daję słowo - ręki nie podam i innych ostrzegę. Myślę, że wielu z was też ma takich ANONIMOWYCH i też by im ręki nie podało. Dlatego może warto rozważyć przyjęcie jako obowiązującej zasady logowania na tym forum: JAWNOŚĆ (logowanie tylko za pomocą imienia i nazwiska) i nie zezwalać na anonimowość. Przykład "kataryny" jest pouczający :-). Choć oczywiście są i baaardzo pozytywne przykłady i bardzo bym np. chciał poznać osobiście osobę publikującą pod pseudonimem "kotbury". Ale to są WYJĄTKI.
Krzysztofie, trudno generalizować, ale jest to jednak reguła.
Mokrą robotą na Forum zajmuję się niestety ja, ale jak na liczbę uczestników, wieloletnią już historię i nie ma co ukrywać - trudne niekiedy dylematy - banowałem niezwykle rzadko.

Co do KotaBurego - chodzą słuchy, że się pojawi w Sierakowie ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7