365 dni: ten dzień (2022) oglądaj online w dobrej jakości

Forumowe życie towarzyskie
Awatar użytkownika
legana
Posty: 23
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 11:59 am
Kontakt:

365 dni: ten dzień (2022) oglądaj online w dobrej jakości

Post autor: legana » czw maja 26, 2022 1:41 pm

365 dni: ten dzień (2022) oglądaj online w dobrej jakości
"365 Days: This Day" to film o seksie i zakupach. Kto nie lubi seksu i zakupów? Patrząc przez ten wąski obiektyw, ma sens, że polska powieść erotyczna "365 dni" stała się popularna najpierw w kinach, a następnie w serwisie Netflix, gdzie widzowie mogli prywatnie oddawać się swoim najbardziej pożądliwym zainteresowaniom. Ale kontynuacja serii, która wyłoniła się z tego nieoczekiwanego hitu, jest w sprzeczności z jakością samych filmów. To niesamowite, jak rażąco ta seria Euro-Softcore zrywa Fifty Shades of Grey, samą fikcję fanowską Zmierzch, która została zdmuchnięta do wielkości wielkiego hitu. I to jest najmniejszy problem tych filmów.
Oglądaj online film 365 Days: This Day w dobrej jakości.
Zgodnie z odrażającą przesłanką Kultury gwałtu, pierwszy film 365 dni zawierał samorodek atrakcyjnej fantazji: mianowicie pomysł porzucenia wszystkich irytujących zobowiązań i chamskich mężczyzn, którzy wypełniają życie niezależnych, przepracowanych współczesnych kobiet i pozwolić komuś innemu na podejmowanie decyzji przez jakiś czas. Zwykła Warszawska dziewczyna Laura (Anna Maria Zicluca) nie potrzebowała całego roku kalendarzowego, aby zakochać się w włoskim mafiosie Don Massimo (Michele Morrone): oczywiście odurzył ją narkotykami i porwał, podczas gdy ona odpoczywała na Sycylii, obiecując uwolnić ją za 365 dni, jeśli nie nauczy się kochać w międzyczasie. Ale mężczyzna wygląda jak model bielizny i wydaje jak rosyjski oligarcha. W bezwzględnie powierzchownym światopoglądzie tego filmu jest to jedyna rzecz, która się liczy.
To pozostawia kontynuację Netflix, "365 Days: This Day", z tak małą ilością rzeczy do zrobienia, jak Laura, która w rekordowym czasie zmienia się z nieświadomego więźnia w znudzoną gospodynię domową. Podobnie jak Fifty Shades of Grey ,365 Days wstawia i wyrzuca historie zgodnie z własnymi lekkomyślnymi zachciankami. Pod koniec ostatniego filmu wydawało się, że Laura nigdy nie spełni swojego marzenia o zakupie nieprzyzwoicie drogiej sukni ślubnej — och, i poślubi mężczyznę, którego kocha (a przynajmniej zjada ją na jachcie). Ale ponieważ kontynuacja otwiera się kamerą obracającą się wokół Laury i Massimo, gdy próbują połknąć swoje migdałki na godnym Instagramu włoskim klifie, wygląda na to, że szczotka Laury ze śmiercią w ognistym wypadku samochodowym nigdy się nie wydarzyła.
Obrazek

ODPOWIEDZ