Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć ZMIANA TRENERA NA LUBUSKIM OBOZIE!!!

ZMIANA TRENERA NA LUBUSKIM OBOZIE!!!

ZMIANA TRENERA NA LUBUSKIM OBOZIE!!!

Magdalena

Member

56
07-01-2011, 07:05 AM #1
Witam wszystkich.
Mam informację o letnim, lubuskim obozie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Hipologiczne Pro Hipico Bono.

Pan Wojciech Mickunas nie przyjedzie na obóz. Myślę jednak, że godnie zastąpi go Pani Małgorzata Morsztyn. Big Grin Big Grin Big Grin. Będzie do dyspozycji obozowiczów przez trzy dni.

To wiadomość potwierdzona i pewna.
Zapraszam.

<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>
Magdalena
07-01-2011, 07:05 AM #1

Witam wszystkich.
Mam informację o letnim, lubuskim obozie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Hipologiczne Pro Hipico Bono.

Pan Wojciech Mickunas nie przyjedzie na obóz. Myślę jednak, że godnie zastąpi go Pani Małgorzata Morsztyn. Big Grin Big Grin Big Grin. Będzie do dyspozycji obozowiczów przez trzy dni.

To wiadomość potwierdzona i pewna.
Zapraszam.


<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>

Magdalena

Member

56
07-02-2011, 05:42 PM #2
Witam.
Mam nadzieję Sandro,że już po maturze i że zaglądasz tutaj czasem. Wcześniej nie chcieliśmy zaprzątać Twoich i tak w ostatnim okresie zajętych myśli. Mam nadzieję, że wszystko zdane,
i że masz już wakacje.
Czytałam, że masz nowy wózek. Mam nadzieję, że przyda Ci się na "Letnim lubuskim obozie szkoleniowym".

W imieniu właścicieli Starego Folwarku oraz Stowarzyszenia Pro Hipico Bono zapraszam Ciebie i Twojego opiekuna do uczestnictwa w obozie zupełnie za darmo!!!

Mam nadzieję, że termin nie będzie problemem, i że przyjmiesz nasze zaproszenie.

Zamieszczam informacje o obozie:


Stowarzyszenie Hipologiczne Pro Hipico Bono i Trener Wojciech Mickunas zapraszają na LETNI LUBUSKI OBÓZ SZKOLENIOWY.
czyli wakacje hipologiczne - jedyna w swoim rodzaju okazja, by przez osiem dni
w pięknych okolicznościach przyrody szlifować swoje umiejętności pod okiem wyjątkowej kadry.
Termin: 24 - 31 lipca 2011 r.
Miejsce: stajnia Stary Folwark, Pietrzyków, k. Żar, http://stary-folwark.pl/pl_kontakt.php
Prowadzą: Małgorzata Morsztyn i Monika Damec,gościnnie lek. med. wet. Dorota Bogusz.


Monika Damec pokaże jak pracować z koniem zarówno z ziemi pod kątem pogłębienia wzajemnej relacji, jak
i przygotowania konia do lepszego reagowania na pomoce podczas jazdy. Ponadto będziecie mogli rozwiązać przy jej pomocy zasygnalizowane przez Was indywidualne problemy Waszych koni, jak np.: strach przed przyczepą transportową, poruszanie się przy wsiadaniu, wpychanie się na was, płochliwość.

Małgorzata Morsztyn
osiągnięcia sportowe:
7-krotna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów,
Mistrzyni Polski (2000),
finalistka Pucharu Świata (2001)
osiągnięcia trenerskie:
7 medali Mistrzostw Polski,
dwukrotny udział w Mistrzostwach Europy
współpraca zawodowa - Johann Riegler (szef wyszkolenia Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, od 2006)
współpraca z dr Gerdem Heuschmannem (2011)

Małgorzata Morsztyn pomoże odpowiedzieć Wam na te, oraz wiele innych pytań:
- czy Twoje szkolenie idzie w dobrym kierunku?
- czy ćwiczenia, które stosujesz są zgodne z naturalnymi warunkami konia?
- jak połączyć zasady treningu naturalnego z treningiem klasycznym?
- jeśli jesteś otwarty na wprowadzanie nowych idei do swojego szkolenia to ten obóz jest dla
Ciebie!

Dorota Bogusz wyłoży w sposób przystępny niezbędną wiedzę na temat żywienia oraz dbania
o konie. Życie w cywilizacji sprawia iż konie oraz ich kopyta nie mają się dobrze. Posiadając odpowiednią wiedzę będziecie mogli podejmować świadome decyzje dotyczące chowu koni.

Zapisy: wiceprezes@hipologia.pl , Tel: 509 309 277
LETNI LUBUSKI OBÓZ SZKOLENIOWY

Termin obozu : 24.07.2011 – 31.07.2011 (8 dni)
Miejsce obozu : Stary Folwark, Pietrzyków k. Żar

1.Uczestnik z własnym koniem 1650, 00zł
2 Uczestnik z koniem wynajętym z ośrodka 1650, 00zł
3 Uczestnik w formie słuchacza 1000, 00zł
4 Osoba towarzysząca, niebiorąca udziału w zajęciach 630, 00zł
5 Dzieci uczestników 350, 00zł

STOWARZYSZENIE HIPOLOGICZNE PRO HIPICO BONO
BANK PEKAO S.A. I O. W ZIELONEJ GÓRZE Nr konta: 35 1240 2018 1111 0010 3763 5434
Numer KRS 0000373220
65-120 Zielona Góra, ul. Zjednoczenia 118 b

Ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacja następuje w dniu wpłaty zaliczki w kwocie 500 zł.
Wszystkie zaliczki prosimy przelać do 10.07.2011r z dopiskiem „Obóz w Pietrzykowie ‘’
Szczegóły na hipologia.pl

Pozdrawiam.

<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>
Magdalena
07-02-2011, 05:42 PM #2

Witam.
Mam nadzieję Sandro,że już po maturze i że zaglądasz tutaj czasem. Wcześniej nie chcieliśmy zaprzątać Twoich i tak w ostatnim okresie zajętych myśli. Mam nadzieję, że wszystko zdane,
i że masz już wakacje.
Czytałam, że masz nowy wózek. Mam nadzieję, że przyda Ci się na "Letnim lubuskim obozie szkoleniowym".

W imieniu właścicieli Starego Folwarku oraz Stowarzyszenia Pro Hipico Bono zapraszam Ciebie i Twojego opiekuna do uczestnictwa w obozie zupełnie za darmo!!!

Mam nadzieję, że termin nie będzie problemem, i że przyjmiesz nasze zaproszenie.

Zamieszczam informacje o obozie:


Stowarzyszenie Hipologiczne Pro Hipico Bono i Trener Wojciech Mickunas zapraszają na LETNI LUBUSKI OBÓZ SZKOLENIOWY.
czyli wakacje hipologiczne - jedyna w swoim rodzaju okazja, by przez osiem dni
w pięknych okolicznościach przyrody szlifować swoje umiejętności pod okiem wyjątkowej kadry.
Termin: 24 - 31 lipca 2011 r.
Miejsce: stajnia Stary Folwark, Pietrzyków, k. Żar, http://stary-folwark.pl/pl_kontakt.php
Prowadzą: Małgorzata Morsztyn i Monika Damec,gościnnie lek. med. wet. Dorota Bogusz.


Monika Damec pokaże jak pracować z koniem zarówno z ziemi pod kątem pogłębienia wzajemnej relacji, jak
i przygotowania konia do lepszego reagowania na pomoce podczas jazdy. Ponadto będziecie mogli rozwiązać przy jej pomocy zasygnalizowane przez Was indywidualne problemy Waszych koni, jak np.: strach przed przyczepą transportową, poruszanie się przy wsiadaniu, wpychanie się na was, płochliwość.

Małgorzata Morsztyn
osiągnięcia sportowe:
7-krotna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów,
Mistrzyni Polski (2000),
finalistka Pucharu Świata (2001)
osiągnięcia trenerskie:
7 medali Mistrzostw Polski,
dwukrotny udział w Mistrzostwach Europy
współpraca zawodowa - Johann Riegler (szef wyszkolenia Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, od 2006)
współpraca z dr Gerdem Heuschmannem (2011)

Małgorzata Morsztyn pomoże odpowiedzieć Wam na te, oraz wiele innych pytań:
- czy Twoje szkolenie idzie w dobrym kierunku?
- czy ćwiczenia, które stosujesz są zgodne z naturalnymi warunkami konia?
- jak połączyć zasady treningu naturalnego z treningiem klasycznym?
- jeśli jesteś otwarty na wprowadzanie nowych idei do swojego szkolenia to ten obóz jest dla
Ciebie!

Dorota Bogusz wyłoży w sposób przystępny niezbędną wiedzę na temat żywienia oraz dbania
o konie. Życie w cywilizacji sprawia iż konie oraz ich kopyta nie mają się dobrze. Posiadając odpowiednią wiedzę będziecie mogli podejmować świadome decyzje dotyczące chowu koni.

Zapisy: wiceprezes@hipologia.pl , Tel: 509 309 277
LETNI LUBUSKI OBÓZ SZKOLENIOWY

Termin obozu : 24.07.2011 – 31.07.2011 (8 dni)
Miejsce obozu : Stary Folwark, Pietrzyków k. Żar

1.Uczestnik z własnym koniem 1650, 00zł
2 Uczestnik z koniem wynajętym z ośrodka 1650, 00zł
3 Uczestnik w formie słuchacza 1000, 00zł
4 Osoba towarzysząca, niebiorąca udziału w zajęciach 630, 00zł
5 Dzieci uczestników 350, 00zł

STOWARZYSZENIE HIPOLOGICZNE PRO HIPICO BONO
BANK PEKAO S.A. I O. W ZIELONEJ GÓRZE Nr konta: 35 1240 2018 1111 0010 3763 5434
Numer KRS 0000373220
65-120 Zielona Góra, ul. Zjednoczenia 118 b

Ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacja następuje w dniu wpłaty zaliczki w kwocie 500 zł.
Wszystkie zaliczki prosimy przelać do 10.07.2011r z dopiskiem „Obóz w Pietrzykowie ‘’
Szczegóły na hipologia.pl

Pozdrawiam.


<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
07-04-2011, 09:07 PM #3
Moi Drodzy !
Liczę na to że usprawiedliwicie moją nieobecność w Pietrzykowie . Jestem pewien, że zajęcia z Małgorzatą Morsztyn będą dla Was niezwykłą okazją do nauki i dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.
Dostałem propozycję przygotowania krosu na Mistrzostwa Europy WKKW Pony , a taka okazja nie zdarza się często , więc nie mogłem jej nie wykorzystać . Mistrzostwa odbywają się w Centrum Hippiki w Jaszkowie koło Śremu akurat w terminie obozu. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i życzę wszystkim udanego obozu .

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
07-04-2011, 09:07 PM #3

Moi Drodzy !
Liczę na to że usprawiedliwicie moją nieobecność w Pietrzykowie . Jestem pewien, że zajęcia z Małgorzatą Morsztyn będą dla Was niezwykłą okazją do nauki i dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.
Dostałem propozycję przygotowania krosu na Mistrzostwa Europy WKKW Pony , a taka okazja nie zdarza się często , więc nie mogłem jej nie wykorzystać . Mistrzostwa odbywają się w Centrum Hippiki w Jaszkowie koło Śremu akurat w terminie obozu. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i życzę wszystkim udanego obozu .


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

07-04-2011, 10:30 PM #4
Nie wiem czy Sandra była w tym wątku, czy widziała niespodziankę jaką dla niej zorganizowaliście....a może już wie inną drogą @, pw czy telefoniczną... Bardzo się cieszę, że będzie mogła z Wami być te pare dniBig Grin.... Sandro...jedź, matma nie zającBig Grin...Muszę Cię znowu odwiedzić i przyciąć w końcu szczękę Twojego żółwiaBig Grin...

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
07-04-2011, 10:30 PM #4

Nie wiem czy Sandra była w tym wątku, czy widziała niespodziankę jaką dla niej zorganizowaliście....a może już wie inną drogą @, pw czy telefoniczną... Bardzo się cieszę, że będzie mogła z Wami być te pare dniBig Grin.... Sandro...jedź, matma nie zającBig Grin...Muszę Cię znowu odwiedzić i przyciąć w końcu szczękę Twojego żółwiaBig Grin...


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

santi08

Member

118
07-05-2011, 09:30 PM #5
Jestem w szoku!! nie wiem co powiedzieć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

pani Magdo bardzo dziękuję Big Grin

Dorotko zadzwonię do ciebie jutro.

Bardzo wszystkim dziękuję, tylko szkoda, że pana Trenera nie będzie Sad

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
07-05-2011, 09:30 PM #5

Jestem w szoku!! nie wiem co powiedzieć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

pani Magdo bardzo dziękuję Big Grin

Dorotko zadzwonię do ciebie jutro.

Bardzo wszystkim dziękuję, tylko szkoda, że pana Trenera nie będzie Sad


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

Magdalena

Member

56
07-06-2011, 07:07 PM #6
Cieszę się, że się cieszysz Big Grin
Rozumiem, że możemy wpisać Cię na listę słuchaczy?
Paaa.

<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>
Magdalena
07-06-2011, 07:07 PM #6

Cieszę się, że się cieszysz Big Grin
Rozumiem, że możemy wpisać Cię na listę słuchaczy?
Paaa.


<r><I><s></s>"Wsiadaj na konia w taki sposób, w jaki chciałbyś , by ktoś zakładał Ci na głowę kapelusz" <e></e></I> Ray Hunt</r>

dandiva

Junior Member

15
07-10-2011, 12:52 PM #7
Też będę na tym obozie.Sandro jeżeli będziesz miała problem z dojazde m do Pietrzykowa,to słuze pomocą jak ostatnio.

<t></t>
dandiva
07-10-2011, 12:52 PM #7

Też będę na tym obozie.Sandro jeżeli będziesz miała problem z dojazde m do Pietrzykowa,to słuze pomocą jak ostatnio.


<t></t>

santi08

Member

118
07-10-2011, 08:59 PM #8
dandiva to super, mam nadzieję, że Nektar też będzie :wink: Dziękuję, przyjadę z Dorotką Big Grin
Pozdrawiam i do zobaczenia w Pietrzykowie :mrgreen:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
07-10-2011, 08:59 PM #8

dandiva to super, mam nadzieję, że Nektar też będzie :wink: Dziękuję, przyjadę z Dorotką Big Grin
Pozdrawiam i do zobaczenia w Pietrzykowie :mrgreen:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

08-05-2011, 07:30 PM #9
Chciałam Bardzo podziękowac za WszystkoSmile
Cieszę się, ze miałam możliwość być tam z WamiSmile...podszkolić się, poznać świetnych ludzi, miejsce...ojj mogłabym tak wymieniacSmile

Jedyne co mogłabym zmienić to pogoda, która męczyła nas trzy dniSmile

BuziakiSmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
08-05-2011, 07:30 PM #9

Chciałam Bardzo podziękowac za WszystkoSmile
Cieszę się, ze miałam możliwość być tam z WamiSmile...podszkolić się, poznać świetnych ludzi, miejsce...ojj mogłabym tak wymieniacSmile

Jedyne co mogłabym zmienić to pogoda, która męczyła nas trzy dniSmile

BuziakiSmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości