Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć ciekawe wykłady 10 czerwca pod Warszawą!

ciekawe wykłady 10 czerwca pod Warszawą!

ciekawe wykłady 10 czerwca pod Warszawą!

Katarzyna Kulikowska

Junior Member

32
06-09-2011, 12:44 PM #1
Kochani,

poniżej wklejam treść maila, który właśnie do mnie dotarł. Jastrzębiec jest pod Warszawą, kawałek za Jankami. Kto się wybierze? ja akurat będę się przemieszczać z Krakowa do Wrocławia, więc nie dotrę, a chętnie dowiedziałabym się co prelegentki powiedzą. tematy bardzo ciekawe!


Szanowni Państwo,

Na prośbę p. Aleksandry Góreckiej przekazuję informację, ze w najbliższy piątek, 10 czerwca, o godzinie 9:00 odbędą się w Instytucie PAN w Jastrzębcu dwa wykłady gości ze Szwecji. Prelegentki zajmują się kontrolą dobrostanu zwierząt w Szwecji i mogą stanowić cenne źródło informacji dla osób zainteresowanych tą tematyką, szczególnie że w Polsce nie funkcjonują podobne jednostki. Tematy wystąpień zamieszczam poniżej:


Malin Axel-Nilsson: "The match between horse and rider"
Sofie Norrman: "Development of methods of assessing welfare in horses"


Pozdrawiam serdecznie,

Monika Zapaśnik

Polskie Towarzystwo Etologiczne
ul. Pasteura 3
02-093 Warszawa
tel. +48 22 5892373
+48 22 5892482
+48 22 5892417
e-mail: ptetol@nencki.gov.pl
Katarzyna Kulikowska
06-09-2011, 12:44 PM #1

Kochani,

poniżej wklejam treść maila, który właśnie do mnie dotarł. Jastrzębiec jest pod Warszawą, kawałek za Jankami. Kto się wybierze? ja akurat będę się przemieszczać z Krakowa do Wrocławia, więc nie dotrę, a chętnie dowiedziałabym się co prelegentki powiedzą. tematy bardzo ciekawe!


Szanowni Państwo,

Na prośbę p. Aleksandry Góreckiej przekazuję informację, ze w najbliższy piątek, 10 czerwca, o godzinie 9:00 odbędą się w Instytucie PAN w Jastrzębcu dwa wykłady gości ze Szwecji. Prelegentki zajmują się kontrolą dobrostanu zwierząt w Szwecji i mogą stanowić cenne źródło informacji dla osób zainteresowanych tą tematyką, szczególnie że w Polsce nie funkcjonują podobne jednostki. Tematy wystąpień zamieszczam poniżej:


Malin Axel-Nilsson: "The match between horse and rider"
Sofie Norrman: "Development of methods of assessing welfare in horses"


Pozdrawiam serdecznie,

Monika Zapaśnik

Polskie Towarzystwo Etologiczne
ul. Pasteura 3
02-093 Warszawa
tel. +48 22 5892373
+48 22 5892482
+48 22 5892417
e-mail: ptetol@nencki.gov.pl

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości