Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Strony (10): Wstecz 1 5 6 7 8 9 10 Dalej  
Edka

Junior Member

4
04-28-2011, 10:42 AM #91
A czy koszulki są w tych samych kolorach, co koszulki polo? A czapeczki tylko khaki? Bo nie mogę się doczytać ;-)

<t></t>
Edka
04-28-2011, 10:42 AM #91

A czy koszulki są w tych samych kolorach, co koszulki polo? A czapeczki tylko khaki? Bo nie mogę się doczytać ;-)


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
04-28-2011, 11:10 AM #92
czapeczki wybraliśmy tylko w khaki, ale polo w różnych barwach (też sprofilowanych do barw PHB i Hipologia.pl) - wybrane opcje masz na poprzedniej stronie niniejszego wątku w postaci pola ze zdjęciami

(przez kilka dni będę poza internetem i raczej poza telefonem - proszę o cierpliwość - nadrobię po powrocie)

<t></t>
Cezary Szamreta
04-28-2011, 11:10 AM #92

czapeczki wybraliśmy tylko w khaki, ale polo w różnych barwach (też sprofilowanych do barw PHB i Hipologia.pl) - wybrane opcje masz na poprzedniej stronie niniejszego wątku w postaci pola ze zdjęciami

(przez kilka dni będę poza internetem i raczej poza telefonem - proszę o cierpliwość - nadrobię po powrocie)


<t></t>

Roxy

Member

177
05-12-2011, 07:48 PM #93
nie wiem jak, ale przespałam termin....;-(

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
05-12-2011, 07:48 PM #93

nie wiem jak, ale przespałam termin....;-(


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
05-12-2011, 08:20 PM #94
no i już, stało się, wczoraj poszło zamówienie, dziś wykonawca potwierdził realizację, z dostawą powinniście mieć zamówione i zapłacone koszulki/czapeczki do 2 tygodni, może nawet nieco wcześniej.

teraz już widzę, że chyba za wiele wzorów, typów, kolorów zrobiliśmy bo pomnożone przez rozmiary dały taką mnogość i rozmaitość, że trudno było poklasyfikować, ale udało się, kilkadziesiąt osób będzie miało unikatowe t-shirty i polówki oraz czapeczki.

zabiorę się więc za naklejki, oraz parę osób pytało o smycze - co sądzicie o tym?

<t></t>
Cezary Szamreta
05-12-2011, 08:20 PM #94

no i już, stało się, wczoraj poszło zamówienie, dziś wykonawca potwierdził realizację, z dostawą powinniście mieć zamówione i zapłacone koszulki/czapeczki do 2 tygodni, może nawet nieco wcześniej.

teraz już widzę, że chyba za wiele wzorów, typów, kolorów zrobiliśmy bo pomnożone przez rozmiary dały taką mnogość i rozmaitość, że trudno było poklasyfikować, ale udało się, kilkadziesiąt osób będzie miało unikatowe t-shirty i polówki oraz czapeczki.

zabiorę się więc za naklejki, oraz parę osób pytało o smycze - co sądzicie o tym?


<t></t>

Roxy

Member

177
05-12-2011, 08:23 PM #95
jest przewidywana jakaś druga tura zamówień..kiedyś.. ?

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
05-12-2011, 08:23 PM #95

jest przewidywana jakaś druga tura zamówień..kiedyś.. ?


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
05-12-2011, 09:05 PM #96
sądzę, że tak, myślimy też o polarach itp - ale to chyba na koniec lata

<t></t>
Cezary Szamreta
05-12-2011, 09:05 PM #96

sądzę, że tak, myślimy też o polarach itp - ale to chyba na koniec lata


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
05-30-2011, 08:19 PM #97
mam informację, bo długo się nie odzywałem, już mam info, że część zamówienia doszło, ale nie całość, niestety. Czekamy jeszcze m.in. na czapeczki, jednak to, co mam już mi bardzo odpowiada.

Widać, że projekty graficzne Dagmary dobrze się sprawdzają, nawet te subtelne rysunki "Przyjaciół się nie roluje" wyszły super. W ciągu paru dni będą u Was, proszę jeszcze o cierpliwość.

<t></t>
Cezary Szamreta
05-30-2011, 08:19 PM #97

mam informację, bo długo się nie odzywałem, już mam info, że część zamówienia doszło, ale nie całość, niestety. Czekamy jeszcze m.in. na czapeczki, jednak to, co mam już mi bardzo odpowiada.

Widać, że projekty graficzne Dagmary dobrze się sprawdzają, nawet te subtelne rysunki "Przyjaciół się nie roluje" wyszły super. W ciągu paru dni będą u Was, proszę jeszcze o cierpliwość.


<t></t>

05-30-2011, 08:42 PM #98
WytrzymamySmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
05-30-2011, 08:42 PM #98

WytrzymamySmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
05-31-2011, 05:14 AM #99
Ja nie mam co na siebie włożyć!


Tongue

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
05-31-2011, 05:14 AM #99

Ja nie mam co na siebie włożyć!


Tongue


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

06-01-2011, 05:03 PM #100
super Smile wreszcie będzie się w czym pokazać w stajni Wink

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
06-01-2011, 05:03 PM #100

super Smile wreszcie będzie się w czym pokazać w stajni Wink


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

06-01-2011, 09:01 PM #101
Ciekawe czy do rajdu dojdąSmile Mam pokonac kilkadziesiąt km w 3 dni...za tydzień w czwartek wybywam...
Wink
Przyda mi się nowa garderobaBig Grin

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
06-01-2011, 09:01 PM #101

Ciekawe czy do rajdu dojdąSmile Mam pokonac kilkadziesiąt km w 3 dni...za tydzień w czwartek wybywam...
Wink
Przyda mi się nowa garderobaBig Grin


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
06-09-2011, 07:21 PM #102
Uwaga, uwaga - w dniu jutrzejszym wysyłamy wszystkie koszulki i czapeczki - właśnie skończyliśmy konfekcję i adresowanie przesyłek.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam tak, jak mi.

Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość - trwało dłużej niż planowałem.

Będę wdzięczny za opinie i uwagi, planowany bowiem jest drugi rzut, z tym, że chyba ograniczymy ilość wzorów i kolorów, bo spowodowało to spore zamieszanie i trudności z utrzymaniem ceny, jaką kalkulowałem, ale udało się.

<t></t>
Cezary Szamreta
06-09-2011, 07:21 PM #102

Uwaga, uwaga - w dniu jutrzejszym wysyłamy wszystkie koszulki i czapeczki - właśnie skończyliśmy konfekcję i adresowanie przesyłek.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam tak, jak mi.

Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość - trwało dłużej niż planowałem.

Będę wdzięczny za opinie i uwagi, planowany bowiem jest drugi rzut, z tym, że chyba ograniczymy ilość wzorów i kolorów, bo spowodowało to spore zamieszanie i trudności z utrzymaniem ceny, jaką kalkulowałem, ale udało się.


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
06-09-2011, 07:24 PM #103
To ja chcę się załapać na drugi rzut :wink:

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
06-09-2011, 07:24 PM #103

To ja chcę się załapać na drugi rzut :wink:


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

06-09-2011, 07:52 PM #104
już się nie mogę doczekać Smile

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
06-09-2011, 07:52 PM #104

już się nie mogę doczekać Smile


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

06-13-2011, 04:51 PM #105
do mnie dzisiaj paczka doszła, szkoda, że jestem poza domem Sad

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
06-13-2011, 04:51 PM #105

do mnie dzisiaj paczka doszła, szkoda, że jestem poza domem Sad


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

Strony (10): Wstecz 1 5 6 7 8 9 10 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości