Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Strony (10): Wstecz 1 2 3 4 5 6 10 Dalej  
03-15-2011, 07:43 AM #46
tez dostałam takiego meila... ale cicho juz noSmile..spokojnieSmileBig Grin
Czekam na oficjalną ankietę nt koszulindek i czapindek...
howkWink
BTW... jadę zaraz do kolezanki dalej pracować na młodziakiem. Trzymajcie kciukiWink

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
03-15-2011, 07:43 AM #46

tez dostałam takiego meila... ale cicho juz noSmile..spokojnieSmileBig Grin
Czekam na oficjalną ankietę nt koszulindek i czapindek...
howkWink
BTW... jadę zaraz do kolezanki dalej pracować na młodziakiem. Trzymajcie kciukiWink


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
03-15-2011, 10:12 AM #47
Dorota Hałaburda BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
03-15-2011, 10:12 AM #47

Dorota Hałaburda BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
03-15-2011, 01:55 PM #48
by the way

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
03-15-2011, 01:55 PM #48

by the way


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
03-15-2011, 02:49 PM #49
Krystyna Kukawska
Dorota Hałaburda BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:
spoglądam na awatar...
heureka!

Burza Twarzowych Włosów! Big Grin

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
03-15-2011, 02:49 PM #49

Krystyna Kukawska
Dorota Hałaburda BTW...
:?: :?: :?:
Będzie Trochę Wariactwa :?: :?: :?:
albo... Bardzo Trudny Wierzchowiec :?: :?: :?:
czy może... Będę Teraz Wielka :?: :?: :?:
spoglądam na awatar...
heureka!

Burza Twarzowych Włosów! Big Grin


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
03-15-2011, 03:33 PM #50
Bardzo To Wymowne Big Grin

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
03-15-2011, 03:33 PM #50

Bardzo To Wymowne Big Grin


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

03-16-2011, 09:33 PM #51
hihihih
CiekaweSmile Big Grin

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
03-16-2011, 09:33 PM #51

hihihih
CiekaweSmile Big Grin


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
03-17-2011, 05:50 AM #52
aj, chciałam coś o sicie, ale dopiero poczytałam cały wątek i już było...

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
03-17-2011, 05:50 AM #52

aj, chciałam coś o sicie, ale dopiero poczytałam cały wątek i już było...


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

03-23-2011, 07:57 AM #53
Cezary Szamreta zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!
Czekamy...
Ania Dobrowolska
03-23-2011, 07:57 AM #53

Cezary Szamreta zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!
Czekamy...

Ola Wewiórska

Senior Member

301
03-23-2011, 10:43 AM #54
Spoko, spoko. Doczekamy się z pewnością Smile A lepiej na spokojnie wszystko dograć i poustalać bo potem znowu np ja z czymś wyskoczę, nie doczytam itp ..... ( tym bardziej ze teraz mam kłopoty z czytaniem ale za to musze baaardzo pracowac nad cierpliwością- wylądowałam w szpitalu i nudze się okropnicznie....)

<t></t>
Ola Wewiórska
03-23-2011, 10:43 AM #54

Spoko, spoko. Doczekamy się z pewnością Smile A lepiej na spokojnie wszystko dograć i poustalać bo potem znowu np ja z czymś wyskoczę, nie doczytam itp ..... ( tym bardziej ze teraz mam kłopoty z czytaniem ale za to musze baaardzo pracowac nad cierpliwością- wylądowałam w szpitalu i nudze się okropnicznie....)


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-23-2011, 11:15 AM #55
zaczynam o przeprosin za spóźnienie - Dagmara wywiązała się błyskawicznie (i pięknie) z zadania, ja natomiast nie domówiłem się z Cejloniarą i temat "zawisł" - już uzupełniam

oto czapki "oficjalne" - portalu, akcji anty-rollkur i Stowarzyszenia Pro Hipico Bono (takie organizacyjne mundurkowe)
Załączone pliki
.jpg
czapka-PHB.jpg
Rozmiar: 21.13 KB / Pobrań: 4,653
.jpg
czapka-portal.jpg
Rozmiar: 6.44 KB / Pobrań: 5,472
.jpg
czapka-rollkur.jpg
Rozmiar: 14.2 KB / Pobrań: 4,652

<t></t>
Cezary Szamreta
03-23-2011, 11:15 AM #55

zaczynam o przeprosin za spóźnienie - Dagmara wywiązała się błyskawicznie (i pięknie) z zadania, ja natomiast nie domówiłem się z Cejloniarą i temat "zawisł" - już uzupełniam

oto czapki "oficjalne" - portalu, akcji anty-rollkur i Stowarzyszenia Pro Hipico Bono (takie organizacyjne mundurkowe)

Załączone pliki
.jpg
czapka-PHB.jpg
Rozmiar: 21.13 KB / Pobrań: 4,653
.jpg
czapka-portal.jpg
Rozmiar: 6.44 KB / Pobrań: 5,472
.jpg
czapka-rollkur.jpg
Rozmiar: 14.2 KB / Pobrań: 4,652

<t></t>

Jacob Spahis

Posting Freak

2,301
03-23-2011, 11:21 AM #56
Czapka stowarzyszeniowa bardzo mi się podoba. Smile

<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>
Jacob Spahis
03-23-2011, 11:21 AM #56

Czapka stowarzyszeniowa bardzo mi się podoba. Smile


<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-23-2011, 11:25 AM #57
koszulki - tutaj jest do wyboru ciemna wersja, bo przy koniach biały jest kolorem ulotnym
Załączone pliki
Miniatury
                       

<t></t>
Cezary Szamreta
03-23-2011, 11:25 AM #57

koszulki - tutaj jest do wyboru ciemna wersja, bo przy koniach biały jest kolorem ulotnym

Załączone pliki
Miniatury
                       

<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-23-2011, 11:30 AM #58
no i jeszcze seria naklejek, z uproszczenia projektu uda się wykonać naszywki
Załączone pliki
.jpg
naklejka-rk-dodatkowa.jpg
Rozmiar: 39.4 KB / Pobrań: 4,643
.jpg
naklejka-rk-04.jpg
Rozmiar: 53.23 KB / Pobrań: 4,647
.jpg
naklejka-rk-03.jpg
Rozmiar: 41.65 KB / Pobrań: 4,648
.jpg
naklejka-rk-01.jpg
Rozmiar: 46.3 KB / Pobrań: 4,646
.jpg
naklejka-phb-poz.jpg
Rozmiar: 38.72 KB / Pobrań: 4,644
Miniatury
       

<t></t>
Cezary Szamreta
03-23-2011, 11:30 AM #58

no i jeszcze seria naklejek, z uproszczenia projektu uda się wykonać naszywki

Załączone pliki
.jpg
naklejka-rk-dodatkowa.jpg
Rozmiar: 39.4 KB / Pobrań: 4,643
.jpg
naklejka-rk-04.jpg
Rozmiar: 53.23 KB / Pobrań: 4,647
.jpg
naklejka-rk-03.jpg
Rozmiar: 41.65 KB / Pobrań: 4,648
.jpg
naklejka-rk-01.jpg
Rozmiar: 46.3 KB / Pobrań: 4,646
.jpg
naklejka-phb-poz.jpg
Rozmiar: 38.72 KB / Pobrań: 4,644
Miniatury
       

<t></t>

03-23-2011, 11:44 AM #59
projekty świetne, będę miała problem, aby wybrać jedną koszulkę, pewnie skończy się na co najmniej dwóch Wink

mam pytanie "techniczne"
czy jest już coś ustalone jak będą "rozprowadzane" te koszulki i czapeczki? tzn. czy każdy musi radzić sobie na własną rękę (bo początkowo ktoś rzucił taki pomysł, nie iwem czy w ogóle był brany pod uwagę przez zarząd) czy też będzie można zamówić już gotowce w odpowiednich rozmiarach i kolorach (koszulki)?

i czy jest brane pod uwagę "rozszerzenie" na koszulki polo lub bluzy z długim rękawem?

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
03-23-2011, 11:44 AM #59

projekty świetne, będę miała problem, aby wybrać jedną koszulkę, pewnie skończy się na co najmniej dwóch Wink

mam pytanie "techniczne"
czy jest już coś ustalone jak będą "rozprowadzane" te koszulki i czapeczki? tzn. czy każdy musi radzić sobie na własną rękę (bo początkowo ktoś rzucił taki pomysł, nie iwem czy w ogóle był brany pod uwagę przez zarząd) czy też będzie można zamówić już gotowce w odpowiednich rozmiarach i kolorach (koszulki)?

i czy jest brane pod uwagę "rozszerzenie" na koszulki polo lub bluzy z długim rękawem?


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-23-2011, 12:27 PM #60
odpowiadam, bo to ważna kwestia;

jesteśmy za tym, żeby koszulki, czapeczki itd były przygotowywane i sprzedawane przez PHB,
wg współczesnej techniki i krytycznego oglądu Cejloniary - można drukować nawet pojedyncze sztuki, choć cel jest: zrobić większą serię w wysokiej jakości i możliwie niskiej cenie.

w piątek prawdopodobnie (najpóźniej po weekendzie) będziemy mieli cennik, i wtedy zaczniemy "zbierać zamówienia", może ktoś ma sklep, który podjąłby współpracę z PHB - dystrybucji na swoim terenie?

na pewno będą koszulki polo i bluzy z długimi rękawami, znakowanie polo, to haft zwykle, więc można robić małe serie lub pojedyncze sztuki - też będzie oferta

jeśli ktoś ma pomysł, albo apetyt - proszę zgłaszać pomysły - np wycenimy też smycze i naszywki, a wtedy dam to na forum, zobaczymy, jaki jest popyt

<t></t>
Cezary Szamreta
03-23-2011, 12:27 PM #60

odpowiadam, bo to ważna kwestia;

jesteśmy za tym, żeby koszulki, czapeczki itd były przygotowywane i sprzedawane przez PHB,
wg współczesnej techniki i krytycznego oglądu Cejloniary - można drukować nawet pojedyncze sztuki, choć cel jest: zrobić większą serię w wysokiej jakości i możliwie niskiej cenie.

w piątek prawdopodobnie (najpóźniej po weekendzie) będziemy mieli cennik, i wtedy zaczniemy "zbierać zamówienia", może ktoś ma sklep, który podjąłby współpracę z PHB - dystrybucji na swoim terenie?

na pewno będą koszulki polo i bluzy z długimi rękawami, znakowanie polo, to haft zwykle, więc można robić małe serie lub pojedyncze sztuki - też będzie oferta

jeśli ktoś ma pomysł, albo apetyt - proszę zgłaszać pomysły - np wycenimy też smycze i naszywki, a wtedy dam to na forum, zobaczymy, jaki jest popyt


<t></t>

Strony (10): Wstecz 1 2 3 4 5 6 10 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości