Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Koszulki i czapeczki

Strony (10): Wstecz 1 2 3 4 5 10 Dalej  
Cejloniara

Posting Freak

1,108
03-09-2011, 07:25 PM #31
Dobra, to teraz czekamy co ustali Rada Starszych Wink tymczasem warto wpisywać swoje zainteresowanie, będzie mniej więcej wiadomo, ile tego i co robić Smile

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
03-09-2011, 07:25 PM #31

Dobra, to teraz czekamy co ustali Rada Starszych Wink tymczasem warto wpisywać swoje zainteresowanie, będzie mniej więcej wiadomo, ile tego i co robić Smile


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
03-12-2011, 07:37 AM #32
Dostałam maila z propozycjami wzorów na koszulki i czapeczki- fajne! Jedne podobaja mi sie mniej inne bardziej ale chyba muszę "nabrac dystansu" więc wrócę do ogladania po południu, na spokojnie Smile
W tej chwili chyba najbardziej odpowiada mi koszulka nr 5 i 6 oraz pierwsza czapeczka

<t></t>
Ola Wewiórska
03-12-2011, 07:37 AM #32

Dostałam maila z propozycjami wzorów na koszulki i czapeczki- fajne! Jedne podobaja mi sie mniej inne bardziej ale chyba muszę "nabrac dystansu" więc wrócę do ogladania po południu, na spokojnie Smile
W tej chwili chyba najbardziej odpowiada mi koszulka nr 5 i 6 oraz pierwsza czapeczka


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
03-12-2011, 07:56 AM #33
A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
03-12-2011, 07:56 AM #33

A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
03-12-2011, 08:12 AM #34
Mogę zapewnić że będą superanckie Smile Zresztą wszystko co projektuje dla nas Daga jest takie Smile

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
03-12-2011, 08:12 AM #34

Mogę zapewnić że będą superanckie Smile Zresztą wszystko co projektuje dla nas Daga jest takie Smile


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

03-12-2011, 09:47 AM #35
koszulka 04 i 01
czapeczka 03
..Smile
mmm
Inne tez świetne

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
03-12-2011, 09:47 AM #35

koszulka 04 i 01
czapeczka 03
..Smile
mmm
Inne tez świetne


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Marek Wiśniewski

Senior Member

253
03-12-2011, 11:45 AM #36
Krystyna Kukawska A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?

A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów? :wink:

<t></t>
Marek Wiśniewski
03-12-2011, 11:45 AM #36

Krystyna Kukawska A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów?

A nie mogliby wszyscy obejrzeć tych wzorów? :wink:


<t></t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
03-12-2011, 04:03 PM #37
również dostałam maila. Bardzo podoba mi się koszulka 1 na zdj nr 1 i projekt 4...
tylko uważam, że kolor biały koszulki jest bardzo niepraktyczny jeżeli chodzi o przebywanie w stajni przy koniach i warto pomyśleć o kolorze ciemniejszym, a co za tym idzie kolorystyka niektórych projektów musiałaby się zmienić. Chyba ze będą dostępne np dwie wersje...????

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
03-12-2011, 04:03 PM #37

również dostałam maila. Bardzo podoba mi się koszulka 1 na zdj nr 1 i projekt 4...
tylko uważam, że kolor biały koszulki jest bardzo niepraktyczny jeżeli chodzi o przebywanie w stajni przy koniach i warto pomyśleć o kolorze ciemniejszym, a co za tym idzie kolorystyka niektórych projektów musiałaby się zmienić. Chyba ze będą dostępne np dwie wersje...????


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-12-2011, 09:25 PM #38
no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum, zasadniczo mało demokratyczne to było, ale wyszedłem przed Pana Wojtka, zanim wybrał - chciałem poznać opinię dyskutantów z wątku.

Żeby uporządkować - w wtorek są cotygodniowe zdalne zebrania Zarządu i aktywu PHB oraz Prezesa Honorowego, po najbliższym spotkaniu opublikujemy, co Władza uzna, że może być reprezentacją portalu i Stowarzyszenia.

<t></t>
Cezary Szamreta
03-12-2011, 09:25 PM #38

no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum, zasadniczo mało demokratyczne to było, ale wyszedłem przed Pana Wojtka, zanim wybrał - chciałem poznać opinię dyskutantów z wątku.

Żeby uporządkować - w wtorek są cotygodniowe zdalne zebrania Zarządu i aktywu PHB oraz Prezesa Honorowego, po najbliższym spotkaniu opublikujemy, co Władza uzna, że może być reprezentacją portalu i Stowarzyszenia.


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
03-12-2011, 09:42 PM #39
Cezary Szamreta no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum
Oj nieładnie :!: :!: :!:

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
03-12-2011, 09:42 PM #39

Cezary Szamreta no i się wydało ;-) , a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum
Oj nieładnie :!: :!: :!:


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
03-12-2011, 10:01 PM #40
Krystyna no nie gniewaj się Smile wyobrażasz sobie, co by było gdyby tyle osób zaczęło publicznie ustalać wzory?? SmileSmileSmile pokażą nam pewnie jakies warianty Smile I hope Smile

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
03-12-2011, 10:01 PM #40

Krystyna no nie gniewaj się Smile wyobrażasz sobie, co by było gdyby tyle osób zaczęło publicznie ustalać wzory?? SmileSmileSmile pokażą nam pewnie jakies warianty Smile I hope Smile


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

03-13-2011, 08:59 AM #41
:oops:
yyy yyy eeee... hmm...ooo..tia.....Nie mam nic sensownego na swoją obronęWink

Tak czy inaczej będę z dumą nosić cokolwiek Rada Forum wybierzeBig Grin

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
03-13-2011, 08:59 AM #41

:oops:
yyy yyy eeee... hmm...ooo..tia.....Nie mam nic sensownego na swoją obronęWink

Tak czy inaczej będę z dumą nosić cokolwiek Rada Forum wybierzeBig Grin


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
03-13-2011, 09:16 AM #42
a ja nie sądziłam, że będą osoby (szczególnie z grona najstarszych użytkownikow) którzy nie dostaną maila...
powinniśmy zrobić ankietę , wtedy będzie najłatwiej wybrać wzory i kolory koszulek Smile

Moim zdaniem nie możę zabraknąć koszulek anty- rollkurowych !

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
03-13-2011, 09:16 AM #42

a ja nie sądziłam, że będą osoby (szczególnie z grona najstarszych użytkownikow) którzy nie dostaną maila...
powinniśmy zrobić ankietę , wtedy będzie najłatwiej wybrać wzory i kolory koszulek Smile

Moim zdaniem nie możę zabraknąć koszulek anty- rollkurowych !


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-13-2011, 04:39 PM #43
oj, Drodzy Forumowicze - już się wytłumaczyłem i przepraszam,
zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!

Wysłałem posta do uczestników dyskusji w tym wątku i członków PHB, nie stosowałem kryterium czasu uczestnictwa w forum - na przyszłość będę uważniejszy.

<t></t>
Cezary Szamreta
03-13-2011, 04:39 PM #43

oj, Drodzy Forumowicze - już się wytłumaczyłem i przepraszam,
zgodnie z obietnicą projekty zostaną "ogłoszone" we wtorek wieczorem, wtedy i ankieta i sugestie i być może nowe pomysły - wszystko już publicznie!

Wysłałem posta do uczestników dyskusji w tym wątku i członków PHB, nie stosowałem kryterium czasu uczestnictwa w forum - na przyszłość będę uważniejszy.


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
03-13-2011, 09:16 PM #44
Spoko, wcale się nie gniewam.
Krystyna Kukawska Oj nieładnie :!: :!: :!:
to było do tych:
Cezary Szamreta a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
03-13-2011, 09:16 PM #44

Spoko, wcale się nie gniewam.

Krystyna Kukawska Oj nieładnie :!: :!: :!:
to było do tych:
Cezary Szamreta a prosiłem tych, do których posłałem maila z projektami o opinię poza forum


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
03-15-2011, 07:28 AM #45
tylko ja w mailu dostałam: "Projekty koszulek-na razie bez publikacji."
Żadnego wyjaśnienia co jak i dlaczego Smile i dlatego wyraziłam tutaj swoją opinię.

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
03-15-2011, 07:28 AM #45

tylko ja w mailu dostałam: "Projekty koszulek-na razie bez publikacji."
Żadnego wyjaśnienia co jak i dlaczego Smile i dlatego wyraziłam tutaj swoją opinię.


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Strony (10): Wstecz 1 2 3 4 5 10 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości