Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć SH PHB zaprasza na LETNI OBÓZ SZKOLENIOWY 25.06- 9.07.2010

SH PHB zaprasza na LETNI OBÓZ SZKOLENIOWY 25.06- 9.07.2010

SH PHB zaprasza na LETNI OBÓZ SZKOLENIOWY 25.06- 9.07.2010

02-22-2011, 12:21 PM #1
Po konsultacji z adminami, zakładam temat dotyczący obozu szkoleniowego, na który się wstępnie zapisałam.

Zapraszam wszystkich przyszłych uczestników do pisania Smile

Ja jeszcze nie wiem czy na 100% pojadę ze swoją konicą (choć bardzo chcę), gdyż nieco boję się drogi. Jestem z opolskiego, więc mamy do stajni Karolewko ponad 400 km. Może znajdzie się ktoś z okolic, kto też jedzie z koniem i będziemy się mogli jakoś dogadać odnośnie transportu?

Jesteśmy prawie kompletnie "zielone" (obie), klacz ma 4 lata, troszkę zaczynam z nią pracować pod siodłem, ale nie chcę popełnić jakiegoś błędu, więc na razie nie jest to ani intensywne, ani skomplikowane. Nie mam ambicji sportowych. Po prostu chcę nauczyć się dobrze jeździć konno, nie robiąc przy tym krzywdy sobie i klaczy. I chciałabym, aby dla niej nie był to jedynie przykry obowiązek.

To tak tytułem wstępu o nas.

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
02-22-2011, 12:21 PM #1

Po konsultacji z adminami, zakładam temat dotyczący obozu szkoleniowego, na który się wstępnie zapisałam.

Zapraszam wszystkich przyszłych uczestników do pisania Smile

Ja jeszcze nie wiem czy na 100% pojadę ze swoją konicą (choć bardzo chcę), gdyż nieco boję się drogi. Jestem z opolskiego, więc mamy do stajni Karolewko ponad 400 km. Może znajdzie się ktoś z okolic, kto też jedzie z koniem i będziemy się mogli jakoś dogadać odnośnie transportu?

Jesteśmy prawie kompletnie "zielone" (obie), klacz ma 4 lata, troszkę zaczynam z nią pracować pod siodłem, ale nie chcę popełnić jakiegoś błędu, więc na razie nie jest to ani intensywne, ani skomplikowane. Nie mam ambicji sportowych. Po prostu chcę nauczyć się dobrze jeździć konno, nie robiąc przy tym krzywdy sobie i klaczy. I chciałabym, aby dla niej nie był to jedynie przykry obowiązek.

To tak tytułem wstępu o nas.


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

Berk

Member

142
02-22-2011, 11:19 PM #2
Mój koń pokona w drodze na obóz 600 km Smile Jakoś damy radę...

<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>
Berk
02-22-2011, 11:19 PM #2

Mój koń pokona w drodze na obóz 600 km Smile Jakoś damy radę...


<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>

03-21-2011, 10:44 AM #3
Odkopuję troszkę Wink

Naprawdę nikt więcej z forum się nie wybiera?

<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>
Marta Dziurkowska
03-21-2011, 10:44 AM #3

Odkopuję troszkę Wink

Naprawdę nikt więcej z forum się nie wybiera?


<r><COLOR color="#404000"><s></s>A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś. - Co wtedy? - Nic wielkiego.- zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.<e></e></COLOR></r>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości