Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Boże Narodzenie 2010

Boże Narodzenie 2010

Boże Narodzenie 2010

Cejloniara

Posting Freak

1,108
12-24-2010, 09:41 AM #1
Wczoraj oboje z Arturem ubraliśmy naszą pierwszą choinkę. Pierwszą tak w "swoich" czterech kątach. Wzruszyłam się Smile Jeszcze jestem w pracy troszkę a potem przygotowania i rodzinna kolacja wigilijna. Życzę wszystkim hipologiczom radosnych i spełnionych Świąt, wielu wzruszeń i poruszeń, bo to one są kaloriami dla serca. I jeszcze by konie nie szczędziły Wam pochwał o północy, czego i sobie życzę Smile ja co roku boje się, co Cejlon powie, dlatego zatykam mu paszczę łakociami, północ mija a on nie mówi Smile

Wczoraj w radiowej trójce ktoś powiedział starą śpiewkę, że święta się skomercjalizowały i oczywiście nie są takie jak kiedyś.. bla, bla, bla... A ja Wam powiem, że Święta sa takie, jak umiemy je celebrować, przeżywać i cieszyć się nimi. Jeśli ktoś nie ma Świąt w sercu, to jest leniuszkiem i nie ma co się tu usprawiedliwiać, ze telewizja i markety nas psują! Choć pomarańcze sa cały rok już teraz, to i tak najsmaczniejsze są na Boże Narodzenie! I tego się będę trzymać Smile

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
12-24-2010, 09:41 AM #1

Wczoraj oboje z Arturem ubraliśmy naszą pierwszą choinkę. Pierwszą tak w "swoich" czterech kątach. Wzruszyłam się Smile Jeszcze jestem w pracy troszkę a potem przygotowania i rodzinna kolacja wigilijna. Życzę wszystkim hipologiczom radosnych i spełnionych Świąt, wielu wzruszeń i poruszeń, bo to one są kaloriami dla serca. I jeszcze by konie nie szczędziły Wam pochwał o północy, czego i sobie życzę Smile ja co roku boje się, co Cejlon powie, dlatego zatykam mu paszczę łakociami, północ mija a on nie mówi Smile

Wczoraj w radiowej trójce ktoś powiedział starą śpiewkę, że święta się skomercjalizowały i oczywiście nie są takie jak kiedyś.. bla, bla, bla... A ja Wam powiem, że Święta sa takie, jak umiemy je celebrować, przeżywać i cieszyć się nimi. Jeśli ktoś nie ma Świąt w sercu, to jest leniuszkiem i nie ma co się tu usprawiedliwiać, ze telewizja i markety nas psują! Choć pomarańcze sa cały rok już teraz, to i tak najsmaczniejsze są na Boże Narodzenie! I tego się będę trzymać Smile


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

basikonik

Member

68
12-24-2010, 11:43 AM #2
Dołączam się do życzeń dla Wszystkich, bez względu na ilość posiadanych nóg.
Wy, z więcej niż dwiema, o północy, pamiętajcie, nam też czasem potrzeba Waszej pochwały, powiedzcie coś ciepłego!Jeśli jednak któreś postanowi nas obszczekać, nie będziemy mieć za złe, w końcu Święta, wybaczymy, dalej będziemy kochać..Raz jeszcze Forumowiczom i Trenerowi, najlepsze życzenia i do Siego Roku! Big Grin Big Grin

<t></t>
basikonik
12-24-2010, 11:43 AM #2

Dołączam się do życzeń dla Wszystkich, bez względu na ilość posiadanych nóg.
Wy, z więcej niż dwiema, o północy, pamiętajcie, nam też czasem potrzeba Waszej pochwały, powiedzcie coś ciepłego!Jeśli jednak któreś postanowi nas obszczekać, nie będziemy mieć za złe, w końcu Święta, wybaczymy, dalej będziemy kochać..Raz jeszcze Forumowiczom i Trenerowi, najlepsze życzenia i do Siego Roku! Big Grin Big Grin


<t></t>

santi08

Member

118
12-24-2010, 12:51 PM #3
Ja również dołączam się do życzeń...
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
12-24-2010, 12:51 PM #3

Ja również dołączam się do życzeń...
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

tomira

Member

168
12-24-2010, 01:00 PM #4
Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszych wiary,
chcemy złożyć Wam życzenia,
z dniem Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po zmroku,
da Wam szczęście i pomyślność,

w nadchodzącym Nowy Roku.
Załączone pliki
.jpg
więta2.jpg
Rozmiar: 47.74 KB / Pobrań: 4,077

<t></t>
tomira
12-24-2010, 01:00 PM #4

Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszych wiary,
chcemy złożyć Wam życzenia,
z dniem Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po zmroku,
da Wam szczęście i pomyślność,

w nadchodzącym Nowy Roku.

Załączone pliki
.jpg
więta2.jpg
Rozmiar: 47.74 KB / Pobrań: 4,077

<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
12-24-2010, 03:39 PM #5
Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Dużo Radości w Nowym Roku :!: :!: :!:

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
12-24-2010, 03:39 PM #5

Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Dużo Radości w Nowym Roku :!: :!: :!:


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

12-24-2010, 04:42 PM #6
Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
Życzę wszystkim .

<t></t>
Anna Tomaszewska
12-24-2010, 04:42 PM #6

Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
Życzę wszystkim .


<t></t>

Renata Lenart

Junior Member

1
12-24-2010, 07:35 PM #7
Wesołych Świąt Smile
Załączone pliki
.jpg
DSC_4372.JPG
Rozmiar: 127.22 KB / Pobrań: 4,078

<t></t>
Renata Lenart
12-24-2010, 07:35 PM #7

Wesołych Świąt Smile

Załączone pliki
.jpg
DSC_4372.JPG
Rozmiar: 127.22 KB / Pobrań: 4,078

<t></t>

12-25-2010, 09:28 AM #8
Wesołych Świat i abyśmy wszyscy spotkali sie tu równiez za rokSmile

<t></t>
Magdalena Jankowska
12-25-2010, 09:28 AM #8

Wesołych Świat i abyśmy wszyscy spotkali sie tu równiez za rokSmile


<t></t>

norel

Member

63
12-25-2010, 10:45 AM #9
[Obrazek: pocztwkaherba.jpg]

niech wam swieta upływają w spokojnej atmosferze a nowy rok przyniesie spełnienie wielu marzeń Big Grin

<t></t>
norel
12-25-2010, 10:45 AM #9

[Obrazek: pocztwkaherba.jpg]

niech wam swieta upływają w spokojnej atmosferze a nowy rok przyniesie spełnienie wielu marzeń Big Grin


<t></t>

12-26-2010, 08:07 PM #10
Błogosławionych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Smile
Pamiętam też "swoją " pierwszą choinkę i świeta na swoim Smile

<t></t>
Iwona Gasparewicz
12-26-2010, 08:07 PM #10

Błogosławionych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Smile
Pamiętam też "swoją " pierwszą choinkę i świeta na swoim Smile


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości