Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki kontrowersyjny wyrok....

kontrowersyjny wyrok....

kontrowersyjny wyrok....

Strony (2): Wstecz 1 2
Jacob Spahis

Posting Freak

2,301
11-17-2010, 08:48 AM #16
karola1064 Ogromnie apeluję do wszystkich właścicieli psów jeżeli puszczacie je luzem to miejcie pewność że wrócą do was na komendę.

Trochę mi to przypomina sytuację w kościele jak ksiądz opieprza, że ludzie nie chodzą do kościoła. Twój apel choć słuszny, nie jest trafiony co do miejsca jego wygłoszenia. Smile

<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>
Jacob Spahis
11-17-2010, 08:48 AM #16

karola1064 Ogromnie apeluję do wszystkich właścicieli psów jeżeli puszczacie je luzem to miejcie pewność że wrócą do was na komendę.

Trochę mi to przypomina sytuację w kościele jak ksiądz opieprza, że ludzie nie chodzą do kościoła. Twój apel choć słuszny, nie jest trafiony co do miejsca jego wygłoszenia. Smile


<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>

11-17-2010, 07:29 PM #17
Smile...

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-17-2010, 07:29 PM #17

Smile...


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

karola1064

Junior Member

23
11-17-2010, 09:14 PM #18
Szkoda,że zostało to tak odebrane-ale księdzem ani zakonnicą nie jestem pozdrowienia : Sad
życzę jednak jak najmniej takich sytuacji Big Grin

<t></t>
karola1064
11-17-2010, 09:14 PM #18

Szkoda,że zostało to tak odebrane-ale księdzem ani zakonnicą nie jestem pozdrowienia : Sad
życzę jednak jak najmniej takich sytuacji Big Grin


<t></t>

Jacob Spahis

Posting Freak

2,301
11-17-2010, 10:24 PM #19
Nie chciałem Cię urazić. Moim zamysłem było tylko podkreślenie, że na tym forum wszyscy jak sądzę rozumieją konieczność zachowania bezpieczeństwa, a ci którzy mają to w nosie tego nie czytają.

<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>
Jacob Spahis
11-17-2010, 10:24 PM #19

Nie chciałem Cię urazić. Moim zamysłem było tylko podkreślenie, że na tym forum wszyscy jak sądzę rozumieją konieczność zachowania bezpieczeństwa, a ci którzy mają to w nosie tego nie czytają.


<r>"Naprzód z długą swobodnie opuszczoną szyją o rozluźnionych, lecz elastycznych mięśniach, z lekkim przodem, czułym pyskiem i sprężystym zadem!" (<I><s></s>A. Królikiewicz<e></e></I>)<br/>
<br/>
<URL url="http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html">http://www.bazakoni.pl/horse_86431.html</URL></r>

11-18-2010, 12:13 PM #20
Jeżdzę w teren na oklep, obok biegną dwie suczki- labek i owczarek niemiecki, do tego dwie kozy z różkami i pare kotów....
Nie wiem co byłoby groźniejsze dla "przechodnia leśnego"..Wink Oczywiscie denerwują mnie ujadające małe , obce kundelki przy nogach koniska...dlatego zabieram moje suczki wiedząc, że one nic złego obcym ludziom czy zwierzakom nie zrobią- chyba, że na moją prośbę..

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-18-2010, 12:13 PM #20

Jeżdzę w teren na oklep, obok biegną dwie suczki- labek i owczarek niemiecki, do tego dwie kozy z różkami i pare kotów....
Nie wiem co byłoby groźniejsze dla "przechodnia leśnego"..Wink Oczywiscie denerwują mnie ujadające małe , obce kundelki przy nogach koniska...dlatego zabieram moje suczki wiedząc, że one nic złego obcym ludziom czy zwierzakom nie zrobią- chyba, że na moją prośbę..


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

karola1064

Junior Member

23
11-18-2010, 07:45 PM #21
Spoko,spoko może trochę przesadziłam z tym apelem,ale jak mi się przypomni ta sytuacja to jeszcze mam gęsią skórę :wink:

<t></t>
karola1064
11-18-2010, 07:45 PM #21

Spoko,spoko może trochę przesadziłam z tym apelem,ale jak mi się przypomni ta sytuacja to jeszcze mam gęsią skórę :wink:


<t></t>

norel

Member

63
11-18-2010, 10:56 PM #22
Koty biegna za Tobą z psami w teren??? Confusedhock: łaa-no to niezle tresowane,bo to zwierzatka raczej nie lubiące długiego truchtania bez celu...
U nas by to nie przeszło-tak pies czy kot w lesie zostałby zastrzelony przez pierwszego leśnika.Nie raz trafiałam koniem na zwłoki takich biedaków.

<t></t>
norel
11-18-2010, 10:56 PM #22

Koty biegna za Tobą z psami w teren??? Confusedhock: łaa-no to niezle tresowane,bo to zwierzatka raczej nie lubiące długiego truchtania bez celu...
U nas by to nie przeszło-tak pies czy kot w lesie zostałby zastrzelony przez pierwszego leśnika.Nie raz trafiałam koniem na zwłoki takich biedaków.


<t></t>

11-19-2010, 12:56 AM #23
Koty co jakiś czas brane są na ręce przez osobę mi towarzyszącą bądź przeze mnie na koniaSmile
Szczególnie jeden upodobał sobie długie przechadzki. Co jakis czas miałczy i prosi o podwiezienieSmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-19-2010, 12:56 AM #23

Koty co jakiś czas brane są na ręce przez osobę mi towarzyszącą bądź przeze mnie na koniaSmile
Szczególnie jeden upodobał sobie długie przechadzki. Co jakis czas miałczy i prosi o podwiezienieSmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
11-19-2010, 08:17 PM #24
my mieliśmy w stajni konia który uprawiał ze mna jogging o 6 tej rano w sniegu xD

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
11-19-2010, 08:17 PM #24

my mieliśmy w stajni konia który uprawiał ze mna jogging o 6 tej rano w sniegu xD


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

11-19-2010, 08:22 PM #25
Może zacznę robic to co mój koń...podobno kąpiele błotne sa w modzieSmile...on ciągle się tak tapla, że chyba spróbujęSmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-19-2010, 08:22 PM #25

Może zacznę robic to co mój koń...podobno kąpiele błotne sa w modzieSmile...on ciągle się tak tapla, że chyba spróbujęSmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Marek Wiśniewski

Senior Member

253
11-20-2010, 11:58 PM #26
Taaaa... lepiej wykąp się po dobroci- bo Ela nie chciała i tak ją Raszka przekonała :wink:

faza lotu

[Obrazek: ElaRaszka.jpg]

faza ślizgu

[Obrazek: ElaRaszka2.jpg]

kąpiel właściwa

[Obrazek: ElaRaszka3.jpg]

...zdjęcia mojego nie chwaląc się autorstwa Big Grin

<t></t>
Marek Wiśniewski
11-20-2010, 11:58 PM #26

Taaaa... lepiej wykąp się po dobroci- bo Ela nie chciała i tak ją Raszka przekonała :wink:

faza lotu

[Obrazek: ElaRaszka.jpg]

faza ślizgu

[Obrazek: ElaRaszka2.jpg]

kąpiel właściwa

[Obrazek: ElaRaszka3.jpg]

...zdjęcia mojego nie chwaląc się autorstwa Big Grin


<t></t>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
11-21-2010, 10:31 AM #27
Faza ślizgu się nie otwiera, ale i tak jestem pod wrażeniem Smile !

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
11-21-2010, 10:31 AM #27

Faza ślizgu się nie otwiera, ale i tak jestem pod wrażeniem Smile !


<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

11-21-2010, 10:55 AM #28
omg... wszystkie 3 fazy "lotu" otworzyły się. Cudowne kadryBig Grin...hahaha... Chyba przemyślę dobrowolne kąpiele błotne- ciapek ma dziś 18-ste urodzinyBig Grin

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-21-2010, 10:55 AM #28

omg... wszystkie 3 fazy "lotu" otworzyły się. Cudowne kadryBig Grin...hahaha... Chyba przemyślę dobrowolne kąpiele błotne- ciapek ma dziś 18-ste urodzinyBig Grin


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
11-21-2010, 11:00 AM #29
Fotki rewelacja, jednakowoż za powieszenie się na wodzach amazonka powinna dostać burę... :twisted:

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
11-21-2010, 11:00 AM #29

Fotki rewelacja, jednakowoż za powieszenie się na wodzach amazonka powinna dostać burę... :twisted:


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości