Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki studnia, woda dla zwierząt

studnia, woda dla zwierząt

studnia, woda dla zwierząt

11-05-2010, 02:42 PM #1
po prawie 16 latach posiadania ziemi dokopaliśmy się do wody. Trzy lata temu próbowalismy ale nie wyszło.
Wzięłam inna ekipe i JEST!!!!!!!!!!
Ciśnienie ok, kolor- tzn jego brak tez superBig Grin
Smak, lepszy niż w miejskim kranie.
Pytanie mam. Dzwoniłam jakiś czas temu do sanepidu, chciałabym zbadać czy jest zdatna do picia- nie chcę podtruć zwierzątSmile Powiedziano mi, że sa dwa różne badania i obydwa kosztują razem około 1000 zł. Orientujecie się w tym temacie?
Czy ktoś ostatnio To robił? Może w innym regionie polski jest taniej?. Może wystarczy zrobić tylko jedno z tych dwóch- za 500 zł...
Dziękuję za ewentualne odpowiedzi...


PS: koniec z zabieraniem wody w pięciolitrowych baniakach ponad sześc km, żeby napoić zwierząta...Big Grin jeeee

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-05-2010, 02:42 PM #1

po prawie 16 latach posiadania ziemi dokopaliśmy się do wody. Trzy lata temu próbowalismy ale nie wyszło.
Wzięłam inna ekipe i JEST!!!!!!!!!!
Ciśnienie ok, kolor- tzn jego brak tez superBig Grin
Smak, lepszy niż w miejskim kranie.
Pytanie mam. Dzwoniłam jakiś czas temu do sanepidu, chciałabym zbadać czy jest zdatna do picia- nie chcę podtruć zwierzątSmile Powiedziano mi, że sa dwa różne badania i obydwa kosztują razem około 1000 zł. Orientujecie się w tym temacie?
Czy ktoś ostatnio To robił? Może w innym regionie polski jest taniej?. Może wystarczy zrobić tylko jedno z tych dwóch- za 500 zł...
Dziękuję za ewentualne odpowiedzi...


PS: koniec z zabieraniem wody w pięciolitrowych baniakach ponad sześc km, żeby napoić zwierząta...Big Grin jeeee


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
11-06-2010, 06:51 PM #2
Tak super dokładnie Ci nie odpowiem, ale ogólnie to mamy analizę chemiczną (obecność pierwiastków i związków) oraz analizę bakteriologiczną. My robiliśmy tę pierwszą, na szczęście po znajomości, więc za friko.

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
11-06-2010, 06:51 PM #2

Tak super dokładnie Ci nie odpowiem, ale ogólnie to mamy analizę chemiczną (obecność pierwiastków i związków) oraz analizę bakteriologiczną. My robiliśmy tę pierwszą, na szczęście po znajomości, więc za friko.


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości