Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Dzierżawa łąki/ gruntu

Dzierżawa łąki/ gruntu

Dzierżawa łąki/ gruntu

Anula

Junior Member

42
10-20-2010, 01:43 PM #1
Hejka.. Wiem że temat już był, ale tym razem trochę z innej beczki

Poszukuję 2-3 ha pod stado koni (ogier, kilka klaczy). Chcę rozpocząć hodowlę koników (hucuły albo zimnokrwiste w typie sokólskim). Czy ktoś z was ma może coś odpowiedniego?
Za wszelkie informacje z góry Wam dziękuję. Pozdrawiam

<t></t>
Anula
10-20-2010, 01:43 PM #1

Hejka.. Wiem że temat już był, ale tym razem trochę z innej beczki

Poszukuję 2-3 ha pod stado koni (ogier, kilka klaczy). Chcę rozpocząć hodowlę koników (hucuły albo zimnokrwiste w typie sokólskim). Czy ktoś z was ma może coś odpowiedniego?
Za wszelkie informacje z góry Wam dziękuję. Pozdrawiam


<t></t>

10-20-2010, 05:28 PM #2
Napisz prosze jaki obszar Polski Cie interesuje. A najlepiej w okolicach swojego zamieszkania pojezdzij po okolicznych wioskach i popytaj sie gospodarzy. Ludzie na wsiach juz za bardzo nie uprawiaja ziemi wiec sa duze szanse na to ze znajdziesz cos interesujacego Smile

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
10-20-2010, 05:28 PM #2

Napisz prosze jaki obszar Polski Cie interesuje. A najlepiej w okolicach swojego zamieszkania pojezdzij po okolicznych wioskach i popytaj sie gospodarzy. Ludzie na wsiach juz za bardzo nie uprawiaja ziemi wiec sa duze szanse na to ze znajdziesz cos interesujacego Smile


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

Anula

Junior Member

42
10-23-2010, 10:51 AM #3
lubuskie

<t></t>
Anula
10-23-2010, 10:51 AM #3

lubuskie


<t></t>

Dorotka Bogusz

Member

131
10-23-2010, 04:55 PM #4
Lubuskie też dosyć rozległe. Widziałam ostatnio w Pławiu ogłoszenie, o sprzedaży ziemi w okolicy. Jest też dworek w Maczkowie ale tam były jakieś problemy z ustaleniem kto jest właścicielem - być może jest już OK> Jeśli interesują Cię okolice Cybinki to mogę się przelecieć do gminy i popytać po ludziach.

<t>Każdy konik płowy <br/>
ma złote podkowy.</t>
Dorotka Bogusz
10-23-2010, 04:55 PM #4

Lubuskie też dosyć rozległe. Widziałam ostatnio w Pławiu ogłoszenie, o sprzedaży ziemi w okolicy. Jest też dworek w Maczkowie ale tam były jakieś problemy z ustaleniem kto jest właścicielem - być może jest już OK> Jeśli interesują Cię okolice Cybinki to mogę się przelecieć do gminy i popytać po ludziach.


<t>Każdy konik płowy <br/>
ma złote podkowy.</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości