Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Śmiertelny wypadek na koniu w Zbrosławicach

Śmiertelny wypadek na koniu w Zbrosławicach

Śmiertelny wypadek na koniu w Zbrosławicach

09-15-2010, 02:26 PM #1
Piszę, ponieważ słyszałem że dzisiaj miał tam miejsce śmiertelny wypadek na koniu, w którym zginęła dziewczyna. Nie wiem w której stajni, co i jak, w jakich okolicznościach. Jest może na forum ktoś ze Zbrosławic. A może wie ktoś coś więcej? Jestem z Tarnowskich Gór, a stąd do Zbrosławic jest rzut beretem i jakoś tak szybko roznoszą się wieści koniarskie. Zwłaszcza te złe.

P.S.
Oby to był tylko czyjaś pomyłka

<r>"...wondering will mother earth survive<br/>
hoping that mankind will stop abusing her<br/>
sometimes..."<br/>
<br/>
Ozzy Osbourne "The Dreamer"<br/>
<br/>
do tej pory znany jako <B><s></s>Thorhall<e></e></B></r>
Jarosław Pietrzak
09-15-2010, 02:26 PM #1

Piszę, ponieważ słyszałem że dzisiaj miał tam miejsce śmiertelny wypadek na koniu, w którym zginęła dziewczyna. Nie wiem w której stajni, co i jak, w jakich okolicznościach. Jest może na forum ktoś ze Zbrosławic. A może wie ktoś coś więcej? Jestem z Tarnowskich Gór, a stąd do Zbrosławic jest rzut beretem i jakoś tak szybko roznoszą się wieści koniarskie. Zwłaszcza te złe.

P.S.
Oby to był tylko czyjaś pomyłka


<r>"...wondering will mother earth survive<br/>
hoping that mankind will stop abusing her<br/>
sometimes..."<br/>
<br/>
Ozzy Osbourne "The Dreamer"<br/>
<br/>
do tej pory znany jako <B><s></s>Thorhall<e></e></B></r>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
09-19-2010, 05:08 PM #2
O wypadku NA KONIU nie słyszałam ale owszem, wypadek był, tyle że samochodowy, w 9 września. Koleżanka jechała do stajni, wpadła w poślizg, wylądowała na drzewie.... W piątek, w szpitalu zmarła. W ostatni piatek, tj 17 był jej pogrzeb.....

<t></t>
Ola Wewiórska
09-19-2010, 05:08 PM #2

O wypadku NA KONIU nie słyszałam ale owszem, wypadek był, tyle że samochodowy, w 9 września. Koleżanka jechała do stajni, wpadła w poślizg, wylądowała na drzewie.... W piątek, w szpitalu zmarła. W ostatni piatek, tj 17 był jej pogrzeb.....


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości