Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Witam wszystkich:-)

Witam wszystkich:-)

Witam wszystkich:-)

Aniahucul

Junior Member

4
09-02-2010, 10:46 AM #1
Cieszę się bardzo że trafiłam na forum ludzi którzy kochają konie i potrafią się z nimi porozumieć.
Moim marzeniem jest osiągnięcie w 100% porozumienia z koniem.
Ale niestety jest to u mnie nie osiągalne ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i dlatego nie każdy koń potrafi zrozumieć mnie chociaż potrafię porozumieć się nawet z płochliwym koniem.
Serdecznie pozdrawiam.

<t></t>
Aniahucul
09-02-2010, 10:46 AM #1

Cieszę się bardzo że trafiłam na forum ludzi którzy kochają konie i potrafią się z nimi porozumieć.
Moim marzeniem jest osiągnięcie w 100% porozumienia z koniem.
Ale niestety jest to u mnie nie osiągalne ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i dlatego nie każdy koń potrafi zrozumieć mnie chociaż potrafię porozumieć się nawet z płochliwym koniem.
Serdecznie pozdrawiam.


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
09-02-2010, 12:42 PM #2
Witamy w "stadzie zarażonych bakcylem" :lol:
Stuprocentowego porozumienia nie osiągniesz nawet po przejściu na owsianą dietę, ale zawsze warto dążyć do ideału.
Pozdrawiam!

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
09-02-2010, 12:42 PM #2

Witamy w "stadzie zarażonych bakcylem" :lol:
Stuprocentowego porozumienia nie osiągniesz nawet po przejściu na owsianą dietę, ale zawsze warto dążyć do ideału.
Pozdrawiam!


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

09-06-2010, 07:04 AM #3
Witałam się już w innym wątkuSmile

Piszesz, że jestes osobą niepełnosprawną. W jakim stopniu jeżeli można spytać?...Jeździsz konno? Wolisz pracę z ziemi? Może coś więcej Nam o sobie powiesz?Smile

Swoją drogą kazdy na swój sposób zapewne ma świadomość, że 100 % porozumienia z koniem nie da się osiągnąć...moje marzenia legły w gruzach w wigilijną noc...nie chciały ze mną rozmawiacSmile

Tak na powaznie.....Nie nazwałabym siebie niepełnosprawną aczkolwiek moje problemy zdrowotne uniemozliwią mi spełnienie wszystkich moich marzen związanych z jazdą konną itp itd. Staram się czerpać z kontaktu z tymi stworami tyle pozytywnej energii ile sie da, ładuję baterie na Te gorsze dni...
Dłuższa historiaSmile

pozdrawiam Cię serdecznie

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
09-06-2010, 07:04 AM #3

Witałam się już w innym wątkuSmile

Piszesz, że jestes osobą niepełnosprawną. W jakim stopniu jeżeli można spytać?...Jeździsz konno? Wolisz pracę z ziemi? Może coś więcej Nam o sobie powiesz?Smile

Swoją drogą kazdy na swój sposób zapewne ma świadomość, że 100 % porozumienia z koniem nie da się osiągnąć...moje marzenia legły w gruzach w wigilijną noc...nie chciały ze mną rozmawiacSmile

Tak na powaznie.....Nie nazwałabym siebie niepełnosprawną aczkolwiek moje problemy zdrowotne uniemozliwią mi spełnienie wszystkich moich marzen związanych z jazdą konną itp itd. Staram się czerpać z kontaktu z tymi stworami tyle pozytywnej energii ile sie da, ładuję baterie na Te gorsze dni...
Dłuższa historiaSmile

pozdrawiam Cię serdecznie


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości